1

@vangoor Tak jak Nelsinho Semedo.

0

@Mitch_Atleta Za rok Pau Victor.

2

@Lament I tak wielu z tych zawodników np taki Leo to poziom nieosiągalny dla wielu tych młokosów..

0

@PatrykBarca W tym co robi dobrze też by było dobrze żeby się poprawił tak jak i w koncentracji podczas meczów bo szybkością nie jest w stanie wszystkiego nadrobić jak z Barcola, który uwolnił się o jeden most od niego i już nie było szans żeby go zatrzymać poza tym kretynskim faulem..

1

Ta Bomba jaką obiecał Laporta to chyba wysadzona została do Kibla po tym jak nawpierniczał się Pizzy z Serano.

1

@Messiah10 On to musi lepiej wyprowadzać i czytać grę. Pod tym względem jest gorszy od Inigo a być może i nawet od Erika.

2

@Lionel_Messi10 Zapomniał powiedzieć "Ujowo rozgrywam piłkę i nie umiem już od x lat w drybling" Grzmot leciał cały czas na tym, że w Madrycie potrafił się znaleźć w Polu Karnym i miał kliniczne wykończenie, taka lepsza wersja Lewandowskiego aczkolwiek pod względem rozegrania i kreatywności nawet Lewusowi ustępuje.

1

@Nightraider Niektórzy mówią, że nie można pić jak się jest Prezydentem kraju. Można tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność :)

0

@partymaker Odbił się od Barcy.

4

@Luciano99 To nie był Denaturat. Pomylił się rano bo jeszcze był zamulony i sięgnął po Domestos.

1

@Tomek54321 O walce w kolejce na klubowej stołówce..

0

@betonito On nie musi stanąć na ręcznik i się poślizgnąć żeby mu się wytworzyła kontuzja.

3

Zagra 2 mecze i do bazy na kolejny miesiąc..

0

@ranger3120 Alaba akurat się leczy u Doktora Dre.

0

@Gaz Jako uzupełnienie składu wtedy by był ok.

0

@Messiah10 Bellerin to chociaż w Arsenalu coś pokazał a Romeu? Gnił jak żul pod mostem w Sothampton prawie całą karierę bo odbił się od każdego klubu wcześniej.

14

Znowu nas Łobrobowoli..

0

@FCB_dimiC Niby tak ale my za FDJ One Season Wondera, którego porównywali do Iniesty i Modricia daliśmy 80mln a facet jest utrapieniem.

4

@Kyonego To nie jest żadna chęć walki. Nie wierzę w to, że ma on o sobie takie mniemanie, że wierzy, że wygryzie ze składu Raphinhe po tylu kontuzjach i jasno danym przekazie.

0

@Messiah10 Na całe szczęście ale co sobie zażyczył Danzel jego, Alonso czy Bellerina w klubie to jego....

2

@Luciano99 Zapłaciliśmy 80mln i do dzisiaj jest utrapieniem a miał być Holenderskim Modriciem... Inflacja poszła Up Szejk z P€SŻ€T rozwalił rynek transferem Neymara..

0

@FCB_dimiC No teraz nie ale wtedy jak brali Voldemorta czy Kessiego było. Tamci i tak odbili się od klubu a Franek od lat niedojeżdża i Casaso mu podbiera minuty.

7

@Luciano99 Ale swoje lata musięliśmy się namęczyć z Jutglą, Braithem, Illiasem, Depayem, Boatengiem w ataku czy Voldemortem, Kessie, Pjaniciem, Gomesem, Denisem, Arthurem i Roberto w drugiej linii ^^

1

@FCB_dimiC Pytanie tylko w jakiej ten Bernal będzie dyspozycji. Było miejsce, wystarczyło nie kupować Voldemorta z Girony.

0

Spuścił bombę w kiblu po Pizzy ze starym Anchois, którą zjadł ze szwagrem planując wzmocnienia na kolejne okienko.

3

Szkoda trochę, że Danzel zamiast zostawić tego Nico u nas i dać mu szansę wolał budować drugą linię na Voldemorcie i wypalony, zaliczającym coraz większy zjazd i dręczonym non stop przez kontuzje ponad 30 letnim Roberto no ale... Ale wpadnie chociaż kasy na gumę kulkę dla grubasa.

0

@marcin62 Bo wie, że w tym wypadku głową muru nie przebije i nie wyciśnie z niego nic.

0

@Nightraider Oby tak było.

1

@FcPortoFan1999 Z chęcią bym tam dał takiego Ferrana np ale Porto nie ma kasy na niego i na pensje, ale generalnie w Liga Nos myślę, że by się odnalazł zajebiscie.

0

@FcPortoFan1999 W końcu zła passa musi minąć i jak w przypadku Barcy powoli trzeba wrócić do gry :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?