Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@vangoor Tak jak Nelsinho Semedo.
0
@Mitch_Atleta Za rok Pau Victor.
2
@Lament I tak wielu z tych zawodników np taki Leo to poziom nieosiągalny dla wielu tych młokosów..
0
@PatrykBarca W tym co robi dobrze też by było dobrze żeby się poprawił tak jak i w koncentracji podczas meczów bo szybkością nie jest w stanie wszystkiego nadrobić jak z Barcola, który uwolnił się o jeden most od niego i już nie było szans żeby go zatrzymać poza tym kretynskim faulem..
1
Ta Bomba jaką obiecał Laporta to chyba wysadzona została do Kibla po tym jak nawpierniczał się Pizzy z Serano.
1
@Messiah10 On to musi lepiej wyprowadzać i czytać grę. Pod tym względem jest gorszy od Inigo a być może i nawet od Erika.
2
@Lionel_Messi10 Zapomniał powiedzieć "Ujowo rozgrywam piłkę i nie umiem już od x lat w drybling" Grzmot leciał cały czas na tym, że w Madrycie potrafił się znaleźć w Polu Karnym i miał kliniczne wykończenie, taka lepsza wersja Lewandowskiego aczkolwiek pod względem rozegrania i kreatywności nawet Lewusowi ustępuje.
1
@Nightraider Niektórzy mówią, że nie można pić jak się jest Prezydentem kraju. Można tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność :)
0
@partymaker Odbił się od Barcy.
4
@Luciano99 To nie był Denaturat. Pomylił się rano bo jeszcze był zamulony i sięgnął po Domestos.
1
@Tomek54321 O walce w kolejce na klubowej stołówce..
0
@betonito On nie musi stanąć na ręcznik i się poślizgnąć żeby mu się wytworzyła kontuzja.
3
Zagra 2 mecze i do bazy na kolejny miesiąc..
0
@ranger3120 Alaba akurat się leczy u Doktora Dre.
0
@Gaz Jako uzupełnienie składu wtedy by był ok.
0
@Messiah10 Bellerin to chociaż w Arsenalu coś pokazał a Romeu? Gnił jak żul pod mostem w Sothampton prawie całą karierę bo odbił się od każdego klubu wcześniej.
14
Znowu nas Łobrobowoli..
0
@FCB_dimiC Niby tak ale my za FDJ One Season Wondera, którego porównywali do Iniesty i Modricia daliśmy 80mln a facet jest utrapieniem.
4
@Kyonego To nie jest żadna chęć walki. Nie wierzę w to, że ma on o sobie takie mniemanie, że wierzy, że wygryzie ze składu Raphinhe po tylu kontuzjach i jasno danym przekazie.
0
@Messiah10 Na całe szczęście ale co sobie zażyczył Danzel jego, Alonso czy Bellerina w klubie to jego....
2
@Luciano99 Zapłaciliśmy 80mln i do dzisiaj jest utrapieniem a miał być Holenderskim Modriciem... Inflacja poszła Up Szejk z P€SŻ€T rozwalił rynek transferem Neymara..
0
@FCB_dimiC No teraz nie ale wtedy jak brali Voldemorta czy Kessiego było. Tamci i tak odbili się od klubu a Franek od lat niedojeżdża i Casaso mu podbiera minuty.
7
@Luciano99 Ale swoje lata musięliśmy się namęczyć z Jutglą, Braithem, Illiasem, Depayem, Boatengiem w ataku czy Voldemortem, Kessie, Pjaniciem, Gomesem, Denisem, Arthurem i Roberto w drugiej linii ^^
1
@FCB_dimiC Pytanie tylko w jakiej ten Bernal będzie dyspozycji. Było miejsce, wystarczyło nie kupować Voldemorta z Girony.
0
Spuścił bombę w kiblu po Pizzy ze starym Anchois, którą zjadł ze szwagrem planując wzmocnienia na kolejne okienko.
3
Szkoda trochę, że Danzel zamiast zostawić tego Nico u nas i dać mu szansę wolał budować drugą linię na Voldemorcie i wypalony, zaliczającym coraz większy zjazd i dręczonym non stop przez kontuzje ponad 30 letnim Roberto no ale... Ale wpadnie chociaż kasy na gumę kulkę dla grubasa.
0
@marcin62 Bo wie, że w tym wypadku głową muru nie przebije i nie wyciśnie z niego nic.
0
@Nightraider Oby tak było.
1
@FcPortoFan1999 Z chęcią bym tam dał takiego Ferrana np ale Porto nie ma kasy na niego i na pensje, ale generalnie w Liga Nos myślę, że by się odnalazł zajebiscie.
0
@FcPortoFan1999 W końcu zła passa musi minąć i jak w przypadku Barcy powoli trzeba wrócić do gry :p