0

@Matheu12 Warunków nie ma to wie, że musi być przebiegły i kreatywny.

0

@626 On myśli, że wystarczy mu siła i szybkość a głową myśli, że można tylko jeść a ręce żeby podnosić do góry, chociaż.. Może lepiej żeby nie myślał bo na myśliciela nie wygląda..

34

Cubarsi mimo, że ma 18 lat IQ Boiskowe ma jakieś 4 razy lepsze od Araujo.

0

@Bartek22 Ogląda ten mecz do góry nogami.

0

@Nefir To chyba nie pamiętasz jak Gavi grał przed urazem.

0

@Szymemdymek Wystarczy lepiej rozumieć piłkę.

1

Pedri kozak pomocnik ale nie ma liczp wienc suapy, Beluś lebży bo szczela gole...

0

@Szymemdymek A to na pewno ale są pajace, które widziałem, że pisały "Nie robi liczb, zuaby...."

4

Jak to jest, że Rapha na Transfermarkt ma wartość 80mln€ a taki męczennik 200??..

0

@Nefir Nie ma większego potencjału niż Gavi. Gavi nie miał nawet okresu przygotowawczego, wraca po kontuzji dopiero co, ale tak to Gavi ma większy potencjał.

0

Ale by było super gdyby Pedri miał tyle asyst ile taki KDB nie było by żadnych debat na temat tego kto jest najlepszym Pomocnikiem.

0

@ViscaelBarca2007 Bo mamy taki problem.. Nie mamy LS...

0

A co gdyby tak sprzedać Araujo do tego Juve i kupić jakiegoś LS np Doku? To brzmi jak plan..

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam nadzieję, że ruszymy w lato po LS.. Z kasy za Araujo może uda się kogoś pozyskać np takiego Doku. Wuj mnie strzela jak widzę, że na LS biega sam Balde i jest tam dziura bo Raphinha sobie idzie do środka i tak rozgrywać piłkę...

1

Czyli póki co standardowo. Real się potknął a Barca nie może odrobić pkt...

0

W lato Pakiet Araujo + FDJ za 100mln oboje i otwieram szampana, do tego pączuś nawet za 10.. ehh marzenia.

0

@ViscaelBarca2007 Cubarsi? Jego to za chwilę Eric przeskoczy...

2

Czyżby znowu Araujo dostał wędkę po 45 minutach?

0

@turhiay On chce zrobić Kule Genki żeby pokonać Bubu

1

Araujo to się za dużo Dragon Ball naoglądał i myśli, że jak podniesie rękę do góry to nagle dostanie Energię z całego świata...

2

Trzeba będzie zrobić drogę krzyżową a stacja pierwsza będzie się nazywać "Bramka, Araujo podnosi rękę po raz pierwszy"....

1

Araujo.. Koleś do taktyki Flicka nie pasuje.

0

@Pedri16Future W sumie tak ale jaki jest De Jong widzi każdy. Obecnie ma lepszy okres ale zapewne wróci do tego co grał przez lata czyli 2 mecze spoko 3 średnio/słabo w miesiącu.

1

@MessiForeverTheBest Niech tylko nie podnosi łapy do góry a utrzyma koncentrację a będzie dobrze.

0

@BORO_12 Pedri i Gavi muszą za niego w defensywie wtedy pracować.

0

@PatrykBarca Ostatnio De Jong częściej zaczyna wybiegać w ODG.

0

@Pedri16Future Jest to w tym coś dziwnego, że przez chwilę z przyczyn swojej postawy liczył się ten typ, który tyle zarabia i kosztował mniej od tego, który gra pierwszy sezon ale się spisywał dobrze.

0

Ale, że De Jong posadził Casado? :o

0

Trochę jestem w szoku, że De Jong wygrał rywalizację z Casado.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?