Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 Warunków nie ma to wie, że musi być przebiegły i kreatywny.
0
@626 On myśli, że wystarczy mu siła i szybkość a głową myśli, że można tylko jeść a ręce żeby podnosić do góry, chociaż.. Może lepiej żeby nie myślał bo na myśliciela nie wygląda..
34
Cubarsi mimo, że ma 18 lat IQ Boiskowe ma jakieś 4 razy lepsze od Araujo.
0
@Bartek22 Ogląda ten mecz do góry nogami.
0
@Nefir To chyba nie pamiętasz jak Gavi grał przed urazem.
0
@Szymemdymek Wystarczy lepiej rozumieć piłkę.
1
Pedri kozak pomocnik ale nie ma liczp wienc suapy, Beluś lebży bo szczela gole...
0
@Szymemdymek A to na pewno ale są pajace, które widziałem, że pisały "Nie robi liczb, zuaby...."
4
Jak to jest, że Rapha na Transfermarkt ma wartość 80mln€ a taki męczennik 200??..
0
@Nefir Nie ma większego potencjału niż Gavi. Gavi nie miał nawet okresu przygotowawczego, wraca po kontuzji dopiero co, ale tak to Gavi ma większy potencjał.
0
Ale by było super gdyby Pedri miał tyle asyst ile taki KDB nie było by żadnych debat na temat tego kto jest najlepszym Pomocnikiem.
0
@ViscaelBarca2007 Bo mamy taki problem.. Nie mamy LS...
0
A co gdyby tak sprzedać Araujo do tego Juve i kupić jakiegoś LS np Doku? To brzmi jak plan..
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam nadzieję, że ruszymy w lato po LS.. Z kasy za Araujo może uda się kogoś pozyskać np takiego Doku. Wuj mnie strzela jak widzę, że na LS biega sam Balde i jest tam dziura bo Raphinha sobie idzie do środka i tak rozgrywać piłkę...
1
Czyli póki co standardowo. Real się potknął a Barca nie może odrobić pkt...
0
W lato Pakiet Araujo + FDJ za 100mln oboje i otwieram szampana, do tego pączuś nawet za 10.. ehh marzenia.
0
@ViscaelBarca2007 Cubarsi? Jego to za chwilę Eric przeskoczy...
2
Czyżby znowu Araujo dostał wędkę po 45 minutach?
0
@turhiay On chce zrobić Kule Genki żeby pokonać Bubu
1
Araujo to się za dużo Dragon Ball naoglądał i myśli, że jak podniesie rękę do góry to nagle dostanie Energię z całego świata...
2
Trzeba będzie zrobić drogę krzyżową a stacja pierwsza będzie się nazywać "Bramka, Araujo podnosi rękę po raz pierwszy"....
1
Araujo.. Koleś do taktyki Flicka nie pasuje.
0
@Pedri16Future W sumie tak ale jaki jest De Jong widzi każdy. Obecnie ma lepszy okres ale zapewne wróci do tego co grał przez lata czyli 2 mecze spoko 3 średnio/słabo w miesiącu.
1
@MessiForeverTheBest Niech tylko nie podnosi łapy do góry a utrzyma koncentrację a będzie dobrze.
0
@BORO_12 Pedri i Gavi muszą za niego w defensywie wtedy pracować.
0
@PatrykBarca Ostatnio De Jong częściej zaczyna wybiegać w ODG.
0
@Pedri16Future Jest to w tym coś dziwnego, że przez chwilę z przyczyn swojej postawy liczył się ten typ, który tyle zarabia i kosztował mniej od tego, który gra pierwszy sezon ale się spisywał dobrze.
0
Ale, że De Jong posadził Casado? :o
0
Trochę jestem w szoku, że De Jong wygrał rywalizację z Casado.