1

@misterio Mnie też się to lepiej jakoś za łebka oglądało ale czasami jakiś odcinek sobie odpalę, kto co lubi.

1

@Nightraider Doczekamy czasów za chwilę, że będzie to samo haha

0

Sam grał jak mieszkanka Gorszej wersji sco i nieco lepszej Andre Gomesa i ma pretensje... Poza tym zamiast pogodzić się z tym, że był gorszy okres to robi sceny... Taki Cocu np jakoś nigdy o to nie płakał a też grał w Barcy gdzie był okres biedy.

0

@Nightraider Z tym Duopolem trochę jak u nas od dwóch dekad...

0

@Szreko Pozwolił Gohanowi na stanie się silniejszym od niego i wyciągnął z niego Max, dziwki niemu Vegeta i Piccolo stali się dobrzy, poświęcał się wiele razy dla rodziny i przyjaciół jak wtedy kiedy teleportował się z Komórczakiem, ciężko trenował żeby z "Gołowąsa" niskiej rangi stać się potężniejszy od Vegety.

0

@joloskyy Na początku miałem podobnie ale poznałem głębszy sens tego anime kiedy dałem szanse Uniwersum DB.

0

@Archie Mam znajomego, który w wieku 30+ oglądał Super. Sam bym odświeżył sobie chętnie to aczkolwiek jak się oglądało 100 razy to już nie to samo.

0

@Danny Gaucho To niesamowite jak forma tego "Rata" wystrzeliła w kosmos...

10

Ciekawostka na dziś.

Słynny były piłkarz gwiazda Arsenalu Thierry Henry podczas studia w rozgrywkach piłkarskiej ligi mistrzów powiedział iż jedną z jego ulubionych postaci jest Son Goku z anime Dragon Ball.

Zapytany o swojego bohatera gdy inni eksperci wymieniali chociażby Scooby- Doo odpowiedział bez najmniejszego wahania w swojej pierwszej myśli Son Goku.

Dodatkowo był trochę poirytowany faktem, że ludzie ze studia nie znają tak dobrze Dragon Balla oraz Postaci Kakarotto iż stwierdził "Jeśli nie oglądaliście anime Dragon Ball Z to wasza strata".

Jak widzimy Dragon Ball ma moc na całym świecie i nawet wybitny piłkarz który strzelił 175 bramek w historii najpopularniejszej piłkarskiej ligi świata(Premier League) kocha to uniwersum tak jak każdy z nas!

Co sądzicie na ten temat? Ja uważam, że ciekawy wzór bo Goku to dowód na to, że aby osiągnąć cel, trzeba w 120% się poświęcić a do tego uczy, że najważniejsze w życiu są przyjaźń, pasja, rodzina i wytrwałość w dążeniu do celu. Dla mnie Goku to jest Crack jeżeli chodzi o postacie z Anime.

0

@JimMorrisonFCB Mentalnie ma 12.

2

@norbi77 Po sposobie bycia widać że to jakiś dzieciuch halowy, którego w szkole terroryzują na przerwach i kradną mu bułki...

5

@blakkudium Za 7mln to Fatiego mogą wziąć.

6

@okiemtypera_lucaxx95 W życiu tego chama za Gavunia, który oddałby nerkę za ten klub bym nie wymienił nawet jeżeli jest lepszym piłkarzem..

0

@adi7adi8 Pewnie w Lecie też nowa "4" bo Araujo odejdzie.

2

@Kapitan hawk Niech się cieszą, że jakiś w końcu po 15 latach wychowanek u nich zagra haha

1

@Nefir Mam nadzieję, że nie będzie też piętek już do rywala..

1

@Who_you_mam To zależy. Atletico gra wyjątkowo nieprzyjemny dla nas futbol.

1

@Kapitan hawk Cytując klasyka "La Rambla Murem podzielona, 10 palców na lewą stronę, drugie 10 na prawą strone"...

0

@626 Mimo wszystko nie oddałbym nigdy Gaviego za Isaka.

0

Może być trudno tym bardziej, że oni głównie atakują kontrami i parkują autobus czyli wyjątkowo niewygodny przeciwnik.

1

@vangoor
-Alan używaj głowy.
- Jem Nyom

0

Ale co Man City wydali na Uzbeka to ich :D

3

Era złotego Man City właśnie dobiega końca. Niech tylko jeszcze Szejk to rzuci i Man City wraca powoli do okresu z przed Mansoura. Niech tylko Doku odsprzedadzą :D

1

Cóż coś się kończy i pewna Era w Man City dobiega końca... Zawodnicy tacy jak KDB, David Silva, Kun, Walker czy Gundo schodzą już ze sceny a młodzi jak Savinho czy Foden pewnego poziomu nie są w stanie obecnie przeskoczyć a Haaland sam też nic nie zdziała tam..

0

@insp1re I brakowało MC determinacji z jaką grała wtedy Barca.

0

Jeszcze ten Brytyjski Burak dobił...

1

Man City chyba pożyczyło Iñakiego od nas i przebrali go za Edersona, myśleli, że nikt się nie skapnie a jednak..

1

Kocham dzień meczowy Madryciaków jak przegrywają i to jak kreatywnie wyzywają Trenera i piłkarzy :'D

1

@Rifek Flick wiedział co robi jak widać i widział na co stać Casado i Bernala a Gundo to już jesień kariery.

0

Niech się Madeycioki cieszą. U nich fiestą jest jak raz na 15 lat przebije się wychowanek ze szkółki a w Barcy to już standard..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?