Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hajny Jemu do Araujo brakuje tyle a do Cibarsiego jakieś cztery razy dalej.
1
@daniel32778 U nas pamiętam w podobnym wieku wchodził Mingueza I raczej nikt się nim nie jarał tak jak Madrycioki tym Pajacem, ale dziwisz się, skoro tam wychowanek przebija się raz na 15 lat?
1
Czemu mając typowego LS na ławce z gazem i dryblingiem Pep wpuszcza OPM? Oj tęskni chyba do Barcy bo to w iście Barcelońskim stylu..
0
Negreira już nawet tam daje wytyczne. :o
0
@BarcaFan20048989 Si
0
Jak to się mówi drużynę, która nic nie gra zwalczaj również nic nie grają czy ognień zwalczaj ogniem..
2
Masz szybkiego, dynamicznego Doku na ławce to grasz tym Pijakiem i paralitykiem, z wielkimi łydkami i aparycją aktora reklamowego perfum.......
0
Ja się spodziewałem, że City będzie grać kupsztajla w tym sezonie to jest wypalony projekt, który zalicza zjazd..
1
Modlitwa w szatni Realu przed meczem z Man City.
0
@FCB_dimiC Np Barca Dr. Steine'a alias her Flicka :>
2
@blakkudium Coś w tym jest. Madryciokom bliżej Mułów a Barcy Citizens.
0
@Piotrek1993 New Castle by nawet coś tam chciało przytulić kaski z Isaka ale to nie była by tania operacja, Musiale pewnie by się dało też ale za drogo a Real to na gówno do gadania, a jak nie Isak i Musiala to Doku i David. Nie mamy LS właściwie a Lewy za chwilę koniec w Barcy.
0
@AlphaNumeric Aż tak podatny na kontuzje to on nie jest. Przypominam mamy Olmo w kadrze, który grał 2x mniej.
0
Isaak na ŚN i Musiała na LS w zamian za odejście Araujo, Lewego, Ferrana i De Jonga. Za czy przeciw?
2
@Mitch_Atleta Szkoda, że z Olmo dalej to samo :/
1
@Encore Z jego etyką pracy pograł by u Flicka mniej niż grywał w sezonie gdzie go męczyły non stop urazy ;)
5
Komentarz usunięty
1
@MOLESTA Typowo Komunistyczne podejście...
1
@MichalZZZ No oby to nic poważnego:/
1
@MichalZZZ Oby to nie była jaskra :/
15
Tebas to ma typowo komunistyczne podejście...
0
@ranger3120 Ja tam w sumie nie mam nic przeciwko temu :]
1
@PatrykBarca No i w tej intencji pójdę na tace rzucić 100 zeta ;)
0
Mam nadzieję, że wrzucą Asencio do gitów i wśród Gitów będzie chociaż jeden kibic Barcy ;>
1
@Messibestplayerintheworld Akurat Kvara > Nico obecnie.
0
@PatrykBarca Np do Barcy na LS przyjść.
0
@UriBoyka Ale z tym, że Isak by miał już 40 goli dowalił dzban.
4
Chyba się nasz ulubieniec Olek odnalazł xD!!
7
Grunt, że wyprali brudne 40mln i dostaną 30 czystych. Business is bussines....
0
@Marian_Pazdzioch Szacun za gola w klasyku Kun < 3