2

@Hajny Jemu do Araujo brakuje tyle a do Cibarsiego jakieś cztery razy dalej.

1

@daniel32778 U nas pamiętam w podobnym wieku wchodził Mingueza I raczej nikt się nim nie jarał tak jak Madrycioki tym Pajacem, ale dziwisz się, skoro tam wychowanek przebija się raz na 15 lat?

1

Czemu mając typowego LS na ławce z gazem i dryblingiem Pep wpuszcza OPM? Oj tęskni chyba do Barcy bo to w iście Barcelońskim stylu..

0

Negreira już nawet tam daje wytyczne. :o

0

0

Jak to się mówi drużynę, która nic nie gra zwalczaj również nic nie grają czy ognień zwalczaj ogniem..

2

Masz szybkiego, dynamicznego Doku na ławce to grasz tym Pijakiem i paralitykiem, z wielkimi łydkami i aparycją aktora reklamowego perfum.......

0

Ja się spodziewałem, że City będzie grać kupsztajla w tym sezonie to jest wypalony projekt, który zalicza zjazd..

1

Modlitwa w szatni Realu przed meczem z Man City.


0

@FCB_dimiC Np Barca Dr. Steine'a alias her Flicka :>

2

@blakkudium Coś w tym jest. Madryciokom bliżej Mułów a Barcy Citizens.

0

@Piotrek1993 New Castle by nawet coś tam chciało przytulić kaski z Isaka ale to nie była by tania operacja, Musiale pewnie by się dało też ale za drogo a Real to na gówno do gadania, a jak nie Isak i Musiala to Doku i David. Nie mamy LS właściwie a Lewy za chwilę koniec w Barcy.

0

@AlphaNumeric Aż tak podatny na kontuzje to on nie jest. Przypominam mamy Olmo w kadrze, który grał 2x mniej.

0

Isaak na ŚN i Musiała na LS w zamian za odejście Araujo, Lewego, Ferrana i De Jonga. Za czy przeciw?

2

@Mitch_Atleta Szkoda, że z Olmo dalej to samo :/

1

@Encore Z jego etyką pracy pograł by u Flicka mniej niż grywał w sezonie gdzie go męczyły non stop urazy ;)

5

Komentarz usunięty

1

@MOLESTA Typowo Komunistyczne podejście...

1

@MichalZZZ No oby to nic poważnego:/

1

@MichalZZZ Oby to nie była jaskra :/

15

Tebas to ma typowo komunistyczne podejście...

0

@ranger3120 Ja tam w sumie nie mam nic przeciwko temu :]

1

@PatrykBarca No i w tej intencji pójdę na tace rzucić 100 zeta ;)

0

Mam nadzieję, że wrzucą Asencio do gitów i wśród Gitów będzie chociaż jeden kibic Barcy ;>

1

@Messibestplayerintheworld Akurat Kvara > Nico obecnie.

0

@PatrykBarca Np do Barcy na LS przyjść.

0

@UriBoyka Ale z tym, że Isak by miał już 40 goli dowalił dzban.

4

Chyba się nasz ulubieniec Olek odnalazł xD!!


7

Grunt, że wyprali brudne 40mln i dostaną 30 czystych. Business is bussines....

0

@Marian_Pazdzioch Szacun za gola w klasyku Kun < 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?