Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flick zdejmuj dzieciaka dzisiaj ewidentnie mu nie idzie..
3
Gavi masakra. W kreacji nic, w destrukcji znowu głupie faule a przy piłce praktycznie go nie ma. Taka bardziej agresywna wersja Roberto...
1
Gavi znowu zmiana w 45 xD
2
Przelew do Negreiry dzisiaj doszedł więc o wynik jestem spokojny ^^
2
Olmo na drugą połowę albo Ferran...
1
@KobeFR Ale tam był karny prawidłowo podyktowany jak Pape obalał Inigo..
0
Kurła mieć LS z prawą nogą niczym Vinicius na taką grę to by chyba był pogrom.
2
@KobeFR Gdzie ty tu kontrowersje widzisz? Złapał łapskiem Inigo jak w Judo i obalił...
2
Za coś takiego dostał Nyom kartkę i karniak był dla Srealu...
0
Raphinha znowu partoli setkę...
2
Czyli jednak nie mamy alternatywy na 9 póki co skoro chcą Lewego, który ma swój wiek zostawić jeszcze na 2 lata.
0
Ooo Hectorek od 1 fajnie, ciekawe jak się spisze.
1
@Tomek_TF Jeszcze Vinicius > Raphinha i Vazquez > Kounde.
0
@Zoker Prawie robi wielka różnice.
0
@TridenteMSN Pedri gra niżej akurat a Rapha i tak gra w środku gdzie pokazał, że najlepiej się czuje. Olmo więcej nie ma niż jest, Gavi bez formy i jedynie dobry jest w agresji Casado i FDJ grają niżej. I tak każdy by dostał swoje minuty.
0
@AlexDark00 Wszystko na swoim miejscu. Swoją drogą spadek by im dobrze zrobił I by był swego rodzaju Katharsis.
0
@Eklerek Cóż tam to się czas dla nich zatrzymał i myślą pewnie, że dalej ich trenerem jest SAF i nagle w trakcie sezonu weryfikacja i płacz.. może się odbiją ale to jest magiczne miejsce... kto tam nie idzie czy trener czy zawodnik ginie w marazmie i pochłania go kryzys klubu niczym Bangkok turystów. Przykład MU to jak nową Pralkę i TV dać do meliny takiej najgorszej i podłączyć pod kradziony prąd gdzie zginą wśród syfu, rzygowin i brudu. Ja bardziej jestem za LFC w Anglii być może dlatego też niezbyt mi szkoda MU :p
1
@Eklerek Ta FB to masakra... Oni nadal chyba myślą, że są niewiadomo kim, dlatego większość kibiców w Anglii ich nie trawi.. Takie dla mnie to jest Real w Premier League.
1
@LukaszFan Tylko, że United już nie jest wielkim klubem.
0
@SinMistico Nie wiem, inna specyfika Ligii i inne priorytety, tam nie ma presji praktycznie takiej jaką by miał tutaj.
0
@Hindus W CL 13/14 i 15/16 nie byli łatwym ostatnio też mecz w kibel był w La Liga. Zależy od formy bo potencjalnie jesteśmy klasę lepsi niż oni ale no właśnie.. Obawiam się trochę, że znowu będą ciężary, oni grają klocowaty, toporny futbol oparty na minimalizmie.
0
@FcPortoFan1999 Albo na BvB
3
@Gibbon_FCB Najpierw to my do tego finału musimy dojść a mamy rywala wagi ciężkiej a nie jak Madrycioki wagi średniej.
0
@norbi77 W Bayernie był 12 zawodnikiem aczkolwiek... Flick by chłopaka zapewne odbudował ale trafił w Barcy na Betona Danzela u którego zawodnicy zaliczali zjazd..
0
W obecnej dyspozycji niestety ale to Real będzie w finale i to nie ten fajny Baskijski, tylko ten Paskudny rządowy...
1
@Kapitan hawk Niestety pewnie Madrycioki pokonają Sociedad... Nie ma szans w takiej dyspozycji żeby Madrycioki przegrały..
4
Ten Antony się tak rozpędził, że za chwilę to dogoni Raphinhe w liczbach :o
2
@norbi77 Mój "Imiennik" wrócił do Premier League a i tak dalej był niemrawą kluchą jak w Barcy...
1
@blakkudium Niby póki piłka w grze to wszystko możliwe ale Sociedad gra zbyt otwarty futbol żeby rywalizować z Madryciokami. Może jak będą mieli swój dzień..
2
Thuram ty wielki łbie..