0

Flick zdejmuj dzieciaka dzisiaj ewidentnie mu nie idzie..

3

Gavi masakra. W kreacji nic, w destrukcji znowu głupie faule a przy piłce praktycznie go nie ma. Taka bardziej agresywna wersja Roberto...

1

Gavi znowu zmiana w 45 xD

2

Przelew do Negreiry dzisiaj doszedł więc o wynik jestem spokojny ^^

2

Olmo na drugą połowę albo Ferran...

1

@KobeFR Ale tam był karny prawidłowo podyktowany jak Pape obalał Inigo..

0

Kurła mieć LS z prawą nogą niczym Vinicius na taką grę to by chyba był pogrom.

2

@KobeFR Gdzie ty tu kontrowersje widzisz? Złapał łapskiem Inigo jak w Judo i obalił...

2

Za coś takiego dostał Nyom kartkę i karniak był dla Srealu...

0

Raphinha znowu partoli setkę...

2

Czyli jednak nie mamy alternatywy na 9 póki co skoro chcą Lewego, który ma swój wiek zostawić jeszcze na 2 lata.

0

Ooo Hectorek od 1 fajnie, ciekawe jak się spisze.

1

@Tomek_TF Jeszcze Vinicius > Raphinha i Vazquez > Kounde.

0

@Zoker Prawie robi wielka różnice.

0

@TridenteMSN Pedri gra niżej akurat a Rapha i tak gra w środku gdzie pokazał, że najlepiej się czuje. Olmo więcej nie ma niż jest, Gavi bez formy i jedynie dobry jest w agresji Casado i FDJ grają niżej. I tak każdy by dostał swoje minuty.

0

@AlexDark00 Wszystko na swoim miejscu. Swoją drogą spadek by im dobrze zrobił I by był swego rodzaju Katharsis.

0

@Eklerek Cóż tam to się czas dla nich zatrzymał i myślą pewnie, że dalej ich trenerem jest SAF i nagle w trakcie sezonu weryfikacja i płacz.. może się odbiją ale to jest magiczne miejsce... kto tam nie idzie czy trener czy zawodnik ginie w marazmie i pochłania go kryzys klubu niczym Bangkok turystów. Przykład MU to jak nową Pralkę i TV dać do meliny takiej najgorszej i podłączyć pod kradziony prąd gdzie zginą wśród syfu, rzygowin i brudu. Ja bardziej jestem za LFC w Anglii być może dlatego też niezbyt mi szkoda MU :p

1

@Eklerek Ta FB to masakra... Oni nadal chyba myślą, że są niewiadomo kim, dlatego większość kibiców w Anglii ich nie trawi.. Takie dla mnie to jest Real w Premier League.

1

@LukaszFan Tylko, że United już nie jest wielkim klubem.

0

@SinMistico Nie wiem, inna specyfika Ligii i inne priorytety, tam nie ma presji praktycznie takiej jaką by miał tutaj.

0

@Hindus W CL 13/14 i 15/16 nie byli łatwym ostatnio też mecz w kibel był w La Liga. Zależy od formy bo potencjalnie jesteśmy klasę lepsi niż oni ale no właśnie.. Obawiam się trochę, że znowu będą ciężary, oni grają klocowaty, toporny futbol oparty na minimalizmie.

0

@FcPortoFan1999 Albo na BvB

3

@Gibbon_FCB Najpierw to my do tego finału musimy dojść a mamy rywala wagi ciężkiej a nie jak Madrycioki wagi średniej.

0

@norbi77 W Bayernie był 12 zawodnikiem aczkolwiek... Flick by chłopaka zapewne odbudował ale trafił w Barcy na Betona Danzela u którego zawodnicy zaliczali zjazd..

0

W obecnej dyspozycji niestety ale to Real będzie w finale i to nie ten fajny Baskijski, tylko ten Paskudny rządowy...

1

@Kapitan hawk Niestety pewnie Madrycioki pokonają Sociedad... Nie ma szans w takiej dyspozycji żeby Madrycioki przegrały..

4

Ten Antony się tak rozpędził, że za chwilę to dogoni Raphinhe w liczbach :o

2

@norbi77 Mój "Imiennik" wrócił do Premier League a i tak dalej był niemrawą kluchą jak w Barcy...

1

@blakkudium Niby póki piłka w grze to wszystko możliwe ale Sociedad gra zbyt otwarty futbol żeby rywalizować z Madryciokami. Może jak będą mieli swój dzień..

2

Thuram ty wielki łbie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?