Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Albo Przejdziemy Benfice i wpierdolka na Lile/BvB, nic po środku.
1
@tbas Nie chciałbym być teraz kibicem Atletico aczkolwiek w Barcy też bywały mordercze kalendarze i to my wychodziliśmy na ogół obronną ręką
1
Oby do ODG nie wrócił Salut z Urugwaju i Ter Statua po kontuzji na tą część sezonu...
6
Ale co Atletico ma teraz drogę krzyżową to ich.
1
@daniel32778 Coś mi się wydaje, że przez terminaż mogą odpaść z walki w Pucharach dość szybko bo w tych meczach spuchną.
2
Podobno Negreira dzwonił do Ceferina i kazał ustawić CL pod Barce. Tak było nie zmyślam, byłem żyrandolem w gabinecie Ceferina i słyszałem całą ich rozmowę.
0
@Mitch_Atleta Obu ekip szczerze nie cierpię i nie zmienia tego nawet Lucho. PSG za Szejka, Neymara i Dembele a Realu wiadomo :p
1
@Oskar00 Z Barcą nie ma czegoś takiego jak Pakty, klasyk się rządzi swoimi prawami ;)
3
Hipotetycznie dochodzimy do finału i mamy np za Oponenta PSG albo Real. Kurcze w tym wypadku ciężko stwierdzić z kim wygrana by lepiej smakowała. Z jednej strony masz wuja Araba, który nas osłabił w 2017 roku z Dzbanem najemnikiem, który czmychnął z klubu mimo, że dostał takie zaufanie, że wielu zawodników mogło pomarzyć i bandą gwiazdeczek, z drugiej strony Inżynierów z Madrytu, którzy są najbardziej znienawidzonym Realem od lat. Chyba z Realem lepiej by mi smakowało zwycięstwo i widok tych HD, którzy o 15 CL szczekają i Męczennika jak im zady pękają.
1
@Cvzx No ja mam nadzieję, że Slot pogoni tego Buca Nassera i Dzbanbele.
2
@Zoker Flick to powinien go po tych łapach linijką w szatni bić za każe uniesienie ręki..
0
@Herato Zwierzak w herbie też bo mają Iwlka a to był inny Wilk :'D
0
@dv7wisnia On tam o dziwo ciągle zdrowy.
2
@Commando Ja się załamałem jak on wgl przyszedł...
2
Dzisiaj jest 5 rocznica zakupu najlepszego Napaatnika Ever, Lorda Braithwaite'a bo najemnik Mokebiusz się połamał...
0
@Herato As Roma?
0
A bierta se go..
1
@Nightraider Rozkładanie De Jonga albo próba sprzedaży, pierdzielenie się z Fatym, Lengletem, zapewne też i Christensenem, przedłużenie umowy z Wojtkiem, pewnie z Erikiem, decyzja co z Torre, próba pozyskania Nico lub kogoś na LS, próba podpisania Jonathana na 9. Jak to mawiał Czesio z Włatców Much "Będzie Buba"
1
Sprzedać i zapomnieć, że taki ktoś tu był... Keirrison Vol.2 z tą roznica, że tutaj chociaż jakieś pozory były a tam nie kryli się z tym, że to był wałek.
1
@KamQiX PSG lub Benfica, która pokazała na co ją stać vs Atletico i Leverkusen, które nie jest już tak mocne jak sezon temu. Według mnie łatwiej mają.
3
@KamQiX Czyli łatwiej niż my.
0
@SinMistico Dla Hajsu.
3
@arasz1819 Dokładnie, miejscami styl gry przypomina mi Barce Hansiego.
1
@FCB_dimiC Ja nie wiem :o
3
@Kapitan hawk Najlepiej jakby przysolił z Baśki.
1
@FCB NA ZAWSZE! Biała szmata.
0
@macio_944 To było dawno i nieprawda :p
2
@pt9 Oby te słowa zmieniły się w gówno xD
1
@macio_944 Juventus nigdy nie grał dla oka ładnie.
1
@Pedri16Future Dlatego dobrze, że do nas trafił bo byśmy z tym ręcznikiem zapewne już mięli po mistrzostwie..