3

Z Madryciokami trzeba na Offside grać. Ich strategia to 4 podania z tyłu, czasamin2 w środku Laga na Mekambe i Męczennika, ewentualnie bomba z dystansu z czapy.

0

@Michall99 Śmiechy Śmiechami ale ja myślę, że taki Erni by ich z dołka wyciągnął.

0

@PatrykBarca Młodziutki jest to by się nauczył. Lewy też musiał się nauczyć tego w BvB już.

1

@sergio5 Oblężona Twierdza Rządowych Part 20456

0

@Gall Ja widzę ciekawszą. Jeremy Doku, City by pewnie nawet taniej go puściło a jest dla mnie lepszy od Nico, aczkolwiek Nico chyba większy potencjał do oszlifowania i nieco lepiej pasuje

0

@blakkudium Ja bym wolał Doku albo tego z PSV co ośmieszał Juve. Przydałby nam się taki z dryblingiem koleś na autobusy

1

@Kamilos84 Ernesto częściej robi Słowiański Przykuc dlatego. Świetny trener. Przydał by się w United taki gośc.

2

@blakkudium Ja go chciałem jak był jeszcze w Sociedad. Zapewne @Kapitan hawk był zadowolony z jego gry z tego co pamiętam:D Z takich podobnych do Isaka jeszcze jest Omorodion.

0

@blakkudium Najlepsza opcja na 9 do Barcy obok Omorodiona, jeszcze na LS jakiś Nico czy Doku i kurła atak by był taki jak powinien być.

0

@GeneralXavi Isak to 100 mln Panie.

0

@Xxxbarca4ever Gdybyś śledził uważnie piłkę nożną to byś wiedział, że głównie grał na 9 w Salzburgu a i w BvB nawet w tym sezonie znalazło by się kilka meczów. Adeyemi to taki Benzema Vol.2 jeżeli chodzi o styl gry.

1

@blakkudium Za chwilę Wpłacą za niego Klauzule u nas xD Swoją drogą taki gosc by się przydał na te pieprzone autobusy..

0

@Bernard777 Tylko, że my nie mieliśmy nigdy jakiś takich Turów do walki w powietrzu poza Luukiem. Aguero np też jest mikry i przez całą karierę był genialnym napastnikiem.

2

@kuz Olmo to świetny zawodnik i każdy o tym wiedział, problemem są kontuzje. Miejmy nadzieję, że Flick ze sztabem wzmocnią go w presezonie jak Pedriego.

1

@AlwaysBlaugrana Adeyemi w sumie może by nie kosztował milionów i ma potencjał.

0

@dzefrej234 Ale Wojtek to Talizman zdrowy ;)

0

@FcPortoFan1999 Zdają. Nie zdawać to sobie mogą osoby chore na Alzheimera np, że są chore, ale wstydzą się też pójść do psychologa. Dalej człowiek chory na depresję to człowiek świadomy ale z problemami.

1

@Luciano99 Dzisiaj jest deszcz więc utrata dachu nad głową nie wchodzi w grę ;>

0

I pomyśleć, że gdyby został ten Pseudotrener z Terrassy teraz byśmy dalej mieli w kadrze jego Pupilków Roberto, który zgasł i nie ma pewnego miejsca nawet w Como i Katalonskiego Lorda Voldemorta Alias Oriola Romeu...

0

@FcPortoFan1999 Myślę, że zdają sobie sprawę ale nie pójdą do psychologa bo oni tylko przepiszą Tabletki i boją się że pogorszą takie tabletki stan psychiczny..

0

@NeroTFP1 Tak jest niestety bo Duma nie pozwala i facet chce sobie radzić na różne sposoby z tym samym, ukrywając wiele rzeczy.

1

@dzefrej234 Tylko, że Umtiti to miał być stoper na lata z umową na x lat a Wojtek góra jeszcze sezon tutaj zostanie i nie zarabia tyle co zarabiał Umtiti.

0

Wojtek to większy talizman niż Douglas.

1

@Karolollo Tylko jeżeli weźmiemy pod uwagę La Liga to wtedy ma.

0

@Katalończyk 99 Zapewne chodziło ci o występy Jurusia w La Liga a nie ogólnie we wszystkich rozgrywkach w Realu.

0

@Danny Gaucho Ja sobie wtedy pomyślałem "Przecież Dudu miał 12 występów, Wojtkowi brakuje jednego do Dudusia a nawet gdyby osiągnął te 12 to i tak puszczał bramki w kilku meczach"

2

@VamosRakieta A najlepiej wygraną.

2

@Danny Gaucho pewnie brał pod uwagę tylko mecze w La Liga :p

2

Wojtek fajną formę złapał, dla mnie obecnie to nawet jak Mats wroci w okolicach Kwietnia czy Maja to nie powinien grać w ODG.

1

@pioz123 I nieznosimy Espanyolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?