Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czar007 Isaak to właśnie taki Auba tylko młodszy. Dla mnie ten transfer to by był spoko, taki napastnik do Barcy jest git, nie muszę przypominać Czarną Perłe, Isaak jest do niego podobny stylem gry.
0
@czar007 Nie chodziło mi o dosłowne liczby a o to, że trochę wstyd że taki średni PO/ŚO miał więcej goli w klasykach niż koleś, który dostał takie pieniądze i za tyle kasy przyszedł, mająs status gwiazdy. Staty jakieś miał ale w meczach z przeciwnikami z topu Griezmann nie istniał. Grał również przez pół roku pod wodzą Valverde o również miewał okresy dobre jedynie z słabszymi i średnimi rywalami a przychodził mecz z PSG, Bayernem, Realem czy Juve i kolesia nie było na boisku.
30
Jak on niewinny. Barca opłaciła hakerów, którzy mu się włamali na telefon i zgrali dziecięcą pornografie a szefem tego gangu hakerów był Negreira.
0
@czar007 I właśnie którym ważnym meczu z mocnym rywalem Griezmann coś zdziałał? Bo ja nie przypominam sobie np El Classico w którym by coś znaczył a goli miał mniej od drewnianego Minguezy w tych pojedynkach, który notabene był PO/ŚO.. Dla mnie cena i jego zarobki nieasekwatna były do tego co on wniósł do drużyny o reszcie nawet nie ma co wspominać. Łączy ich wszystkich to, że są niewypałami.
6
Asencio jest niewinny... Negreira mu zhakował Smartfon i zostawił mu tam tą Pornografie Dziecięcą..
0
@Martwy Wystarczy zobaczyć jakie liczby robi Modrić żeby uznać, że ich logika to logika stereotypowej Blondi...
1
@czar007 I właśnie dlatego, że kupują zawodników bo "Medialnie" potrzebny był a nie sportowo co 2 sezony mamy problem z wypchnięciem takiego gagatka z klubu i jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli z problemami FFP i kilka lat wygrzebujemy się z bagna bo kupowali takich Griezmannow np za grubą kasę a po 2 sezonach za 20% tego co za niego dali oddawali go...
0
@betonito A jak myślisz? ;>
1
Niektóre Madrycioki to są mistrzowie hipokryzji. Dla nich Pedri jest słaby bo nie ma liczb, tymczasem Modrić, który też jakiś zawrotnych liczb nie miał to Najlepszy ŚP a żeby było zabawniej to dla nich wieczny ławkowicz Cebi nawet który już wgl praktycznie nie zrobił liczb jest lepszy niż Pedri no ale to logika Madrycioków....
1
@czar007 Brakuje Lewego Skrzydła, ale zamiast kupić kogoś na tą stronę wolał Lapcio kupić kolejnego Inwalidę, który więcej na L4 jest niż na boisku, na jego pozycje jest 3 innych i wywalić 60 mln w powietrze...
1
Isak to świetny wybór. Jest szybki, silny, świetnie gra tyłem do bramki, a do tego dobry technicznie. Myślę, że by pasował do Barcy ale niestety kasa..
3
@Pawlak1992 Trochę jak Hejterzy Szczeny i Lewego na Bambie ^^
0
@ViscaelBarca2007 Raphinha takim zawodnikiem może być to nominalnie jest bardziej PS niż LS. Na Lewej za to mamy tylko Balde...
0
@Marian_Pazdzioch Bo nie wygraliśmy 5:0.
0
Szok, że wykończył to prawą bo rzadko kiedy jej używa.
0
@Who_you_mam Hahahaha
1
@[Oli] Eric Garcia ostatnio fajnie sobie radzi np..
1
@bartulek98 Podobno Michał już jest w wyżeszej grupie a Miłosz to w Gironie chyba siedział a nie w Barcy.
0
@Popitek12 Wolałbym strzelić Hat Tricka i wygrać 3:2.
0
@Who_you_mam Jaką akcje na parkingu? :o już nie pamiętam jakieś akcji na parkingu.
3
@Marian_Pazdzioch Ten koles ma syndrom oblężonej twierdzy...
0
@Rewolucja123 Myślałem, że minęło już od tamtej pory 5 lat. W sumie to jest lepszy.
1
A pamiętam jak na konferencji po meczu z PSG Kuman mówił, że Pedri za 5 lat będzie lepszy niż wszyscy pomocnicy PSG a grał tam nie byle kto bo Verratti.
0
@Kengo I najważniejsze Padawan Inigo czyli Cubarsi.
3
Deulofeu już 30 lat i jego kariera wisi na włosku.. A pamiętam jeszcze czasy jak sporo ludzi myślało, że zastąpi Neymara bo zagrał jeden dobry mecz..
2
Ale ogólnie co Flick odbudował Erica to jego.
4
Właśnie Eric pokazał, że jest lepszy w środku od Ding Donga i na ŚO lepszy od Ursusa.. Amen...
2
Valverde miał na początku Fetysz na Mirande ponad Cucurella, Danzel miał fetysz na Alfonsa, ten ma na Uszatego.. U nas to chyba kochają Drewnianych LO..
1
Teraz już wiem po co było nam 5ŚPO. Jeden łapie czerwo, drugi nie ma formy, trzeci co chwila L4 =)
0
Gdyby Szczęsny grał jednego z członków Fantastic Dour to zagrał by jako człowiek skała.