0

@FcPortoFan1999 Nie no 2 pkt do Benfiki to tylko trzeba wierzyć :p

0

@FcPortoFan1999 W 2026.

1

Wgl to Lord Voldemort wraca po sezonie z Girony.

0

@BORO_12 Bo Danzel sobie ubzdurał, że Voldemort i Roberto lepsi...

0

@FcPortoFan1999 Jak to powiedział klasyk "No i gitarka" :D

4

@Kyonego U Arabów by przynajmniej grał. Nic tutaj nie wywalczy jak na tle magazynierów z Barbastro wyglądał jak Rasiak..

8

@zDeka Nie da się go cofnąć do rezerw, klub kokosa mu pozostaje.

0

@FcPortoFan1999 Wiesz kiedyś mięliśmy sytuację, że nie mogliśmy zarejestrować na CL Coutinho ale chyba już to zmienili.

1

@MesQueUnClub96 Znam to doskonale ale wiesz co? Wywaliłem taką osobę z życia na zawsze..

1

@Kapitan hawk Nie wiem ale chyba może.

0

@Czarny_ck Były szansę ale był za słaby. Kogo my mięliśmy w tamtym czasie w Pomocy? Wypalonego Rakiticia, Vidala, który już nie dojeżdzał czy jeźdźca bez głowy Denisa i bezbarwnego w pomocy Roberto. Konkurencję miał taką, że gdyby był dobry to by wskoczył do ODG.

0

@Pawel1985 Wkrótce w E Klapie.

2

@Kapitan hawk Ale.. Ale majo 15 Lig Miszczóf.

0

@BORO_12 Może i klubom takim jak Getafe odpowiada taki stan bo oni to sobie ściągają tam takich wspaniałych zawodników.. Dlaczego w L1 kluby nie mają związanych rąk Jak w LL? Ale skoro lubią być dymane to git... Korzystny z czym? Problemami z durną rejestracją czy problemami żeby wzmocnienie na LS załatwić?

0

@MOLESTA Grał dla Barcy, Realu i Atletico. Jak kogoś takiego nazwać Jak nie zdrajcą?

0

@Tomek54321 Jak pasuje im, że są dymane i mają związane rece to spoko.

0

@Bogan Jednak trafił do nas Ferran.

0

@Bogan W ratach izi by szło to ogarnąć.

0

I kiedy nagle już się jak w tych kreskówkach Looney Tones robi coraz mniejsze czarne, okrągłe okienko w kwestii transferów, nagle Laporta swoimi grubymi grabiami rozszerza to okienko i mówi "Ej stop to jeszcze nie jest koniec odcinka"


0

@Katalończyk 99 Tu nie chodzi o braki kasy ale o porąbane FFP... Gdyby nie to to sądzę, że na Doku i jeszcze na jakiegoś napastnika fajnego by wystarczyło.

4

@Pnog37 Jakieś 100 =)

0

@Eto'o9 R10 Bojan to nie była 9. Bardziej 10/LS

0

Lewy wczorajszym golem zrównał się z Niemieckim Judaszem Berndem. Oboje zaliczyli 89 trafień dla Barcy. Do Pedrito zostało 10 goli a do Neymara zostało 16.

29

Transferów nie będzie, transfery sobie wymyśliliście wy dziennikarze..

0

@mekston W La Liga też ale w Europejskich to wyjątkowo często. Brak Reda dla Ramosa po zapasach z Salahem, CR7 strzelający po spalonych cóż..

1

@JimMorrisonFCB Na korzyść Realu w rozgrywkach Europejskich często się zdarzają.

0

@BORO_12 Za samego Nico chyba z 8 dostaliśmy, natomiast to wina Danzela, że nie ma go w Barcy bo wolał Woldemorta i Roberto...

0

@BORO_12 Trzeba to jakoś zmienić bo naprawdę to jest dramat. La Liga wydała w zimę mniej niż Eredivise... Chore zasady jakieś, które są godne działań komunistycznych..

0

Nasz wieczny Talent Abel z 4 bramką.. To jest hit, że nie potrafiła Barca nigdy stworzyć fajnego napastnika w szkółce...

1

Grupa Operacyjna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?