1

@Wiktor91 Ostatnio wygląda lepiej, nawet za przeciwnikiem zaczął biegać. Może faktycznie jakiś punkt zwrotny u niego nastąpił.

4

@prokofiew I teraz wyobraź sobie, że byśmy zostali z Xavi i pewnie Casado by nawet szansy nie dostał bo dalej Woldemort i Roberto by byli jego Pupilami..

1

Oo fragment wypowiedzi Pepa dali przy wyborze 11 Kanoute i przy wyborze Keity dali pamiętną wypowiedz Pepa z konferencji "Zostawcie Mascherano i Keite bo to moje dzieci". Fajnie, że to przypomnieli.

1

@okiemtypera_lucaxx95
Bellingham z Ali Express.

0

@Popitek12 Manchester United.

33

Wojtek dzisiaj zrównał się w liczbie występów w La Liga z Wielkim Jurusiem Podgrzewaczem ławy Dudkiem.

1

@Szymemdymek Na chwilę obecną to De Jong lepiej się spisuje i nawet nie zdziwię się jeżeli to Holender będzie grał.

23

Ostatnio coś wgl De Jong zaczyna lepiej wyglądać, może coś mu w głowie w końcu przeskoczyło i postanowił wziąć się w garść. Dla mnie obecnie zasługuje na skład bardziej od Casado.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Po co nam taki zawodnik?

4

Marc Roca.. Człowiek wyjdzie z Espanyolu ale Espanyol z człowieka nigdy..

1

@Encore Na Keirrisona wydali w sezonie 09/10 aż 14mln co też nie było małą kasą, w sumie to szanse nawet jakby dostał to i tak patrząc na historie jego kariery to by wypadł conajmniej jak słynny Kevin Prince Boateng.

3

@fart Roque w sumie dla mnie lepszy, tamten nie pokazał nic nawet w Portugalii, Roque chociaż w Betisie coś tam strzelił.

0

@Encore Oboje to Brazole ^^

1

Który z nich był gorszym transferem? Keirrison czy Roque? Po tym drugim wiele osób sobie obiecywało coś po tym pierwszym w zasadzie nic.

0

@boss000 Nie zmienia to faktu, że cały sezon jest pod formą

0

@PatrykBarca Oboje nie umieli się cofnąć po piłkę i bywali niewidoczny całe mecze. Pamiętam jak Kumpel mówił "Paco jest dobry' a ja mu tłumaczyłem, że to nie profil 9 na Barce.

0

Ten Roque to gorsza wersja Paco Alcacera jeżeli chodzi o styl gry.

0

@Messiah10 Uznał, że to nie ten dzień

1

A mógł zostawić Antonego :/ chyba Pellegrini uznał, że świat na to nie jest gotowy.

2

Czas na wpuszczenie Eza i Tigrinho do współpracy z Antonym, jak ruszy maszyna to nic jej nie zatrzyma!

0

Po sezonie Peña dołączy do Eza i Roque w Betisie.

0

Jest! Roque i Ez przy linii bocznej, historia pisze się na naszych oczach! Oby tylko Antony został na boisku i mogę umierać szczęśliwy.

0

@Fake69 Bo jest pod formą a Erni się nie pieści.

0

@Messiah10 Jeszcze jak!

2

Ten Anthony to Yamal z Ali Express.

3

Dawać Tridente Ez Roque Anthony!!!!!!

0

@poskus Tego dzbana w Barcy mam nadzieję, że nigdy nie będzie..

2

@Joe_Pesci O to go nie posądzam :D

2

@MesQueUnClub96 Nieudany transfer Monachijczyków.

1

@MesQueUnClub96 To podbijaj do jakieś na przerwie i powiedz, że Ci się podoba i chcesz z nią chodzić ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?