0

Ale to chłopak spierniczył..

2

@Mario96w Jak naprawią Olmo przez okres przygotowawczy jak Pedriego to może będzie jak Raphinha.

2

Olmo to jest w formie jak go nie trapią urazy lepszy piłkarz niż koleś z mojego Nicka. Gdyby tylko miał końskie zdrowie.

0

@messi564 Jako zmiennik spoko ale raczej nie będzie zawodnikiem na ODG

0

Raphinha i Lewandowski dzisiaj dramat.

1

Ktoś pisał, że u nas nie walą z dystansu. Jak jest okazja i miejsce Pedri walnie taką.

2

Olmo strzelił gola Casado.

1

Ale, że Gumiś strzeli to żodyn się nie spodziewał.

0

Olmo chłopiej miej ty zdrowie..

1

Gumiś z Gole. Pora umierać.

0

Madrycioki z pierwszej walą ci kurła co robią....

0

Spalony był i ręka do Genki Damy też.

1

@adamek20151 Szkoda, że nie ma nikogo na tą pozycję..

2

Kupić kogoś na skrzydło trzeba będzie.. Nie da się 4 zawodnikami z ataku w tym 1 szklanym uciągnąć sezonu na poziomie.

0

Jak za niego ktoś sypnie 150 to naprawdę bym się zastanawiał nad jego sprzedażą.

1

Inny skrzydłowy by leciał na bramkę a ten odegrał jak debil niecelnie...

0

Ten Raphinha od jakiegoś czasu bez formy..

0

@Marian_Pazdzioch Mamy 12-13 zawodników, którzy jakiś poziom reprezentują.

7

To pokazuje jakim fachowcem jest Flick skoro musi w rotacjach wystawić takie tuzy jak Gumiś na LO a w ataku ma genialnego choć bardzo młodziutkiego Lamine'a, 37 latka, Brazylijczyka, który jeszcze sezon temu nie potrafił przejść Camavingi, grającego na LO, w pomocy zaś jedynie Pedri jakiś poziom pokazuje w obronie młodziutki Cubarsi i mający już jesień kariery Inigo a w odwodzie Eric, który wrócił z wypożyczenia i Robiący Kule Genki przy ladze na napastnika rywala Araujo, oraz emeryt Wojtek lubiący puścić dymka a w odwodzie dla Kounde młodziutki bez doświadczenia Fort. I on tym walczy na 3 frontach o wszystko ze Złotymi Piłkami z Realu, oraz solidnymi i wartościowymi zawodnikami Atletico z Cholo na czele ^^

5

@Luciano99 Ale jest Uszaty ^^

1

@TR3YWAY Naszym talizmanem jest Wojtek a ich jest Turpin, takie detale.

1

@kuz Bo som to kluby zagramaniczne :s

2

@Kapitan hawk Do tego potrzebny jest matematyk ale taki po Polibudzie najlepiej.

5

Dzisiaj Peña ma urodziny. Z tej okazji życzę mu sukcesów w nowym klubie jak odejdzie.

0

Jak zapłacą jak za samego prezydenta to kurła why not. Ruszymy wtedy po Isaka może i jakiegoś LS no Doku.

1

@Bykunn Stress Kamer i odcina prąd. Tak jak temu z Jamnika na pelerynie Batmana, Kanapce o Niepotrzebnym przedmiocie w szkole czy Lamie jako więcej niż jedno zwierzę i Madrycie leżącym we Włoszech.

0

@FcPortoFan1999 On w trzeciej osobie mówi o sobie ;s

1

@BorzyKrzys Obrzydliwy jak rzygowiny w kiblu.

1

@jacobFCB Widać, że "Uwielbiają" Madryciaków xD

0

@D10SLEO Wystarczyło dać 1k i by przelicytowała ale chyba prąd odcięło jej i nie wiedziała ile na konice mają. Ci z którymi grała pewnie będą mięli pretensje już zawsze o to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?