Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to chłopak spierniczył..
2
@Mario96w Jak naprawią Olmo przez okres przygotowawczy jak Pedriego to może będzie jak Raphinha.
2
Olmo to jest w formie jak go nie trapią urazy lepszy piłkarz niż koleś z mojego Nicka. Gdyby tylko miał końskie zdrowie.
0
@messi564 Jako zmiennik spoko ale raczej nie będzie zawodnikiem na ODG
0
Raphinha i Lewandowski dzisiaj dramat.
1
Ktoś pisał, że u nas nie walą z dystansu. Jak jest okazja i miejsce Pedri walnie taką.
2
Olmo strzelił gola Casado.
1
Ale, że Gumiś strzeli to żodyn się nie spodziewał.
0
Olmo chłopiej miej ty zdrowie..
1
Gumiś z Gole. Pora umierać.
0
Madrycioki z pierwszej walą ci kurła co robią....
0
Spalony był i ręka do Genki Damy też.
1
@adamek20151 Szkoda, że nie ma nikogo na tą pozycję..
2
Kupić kogoś na skrzydło trzeba będzie.. Nie da się 4 zawodnikami z ataku w tym 1 szklanym uciągnąć sezonu na poziomie.
0
Jak za niego ktoś sypnie 150 to naprawdę bym się zastanawiał nad jego sprzedażą.
1
Inny skrzydłowy by leciał na bramkę a ten odegrał jak debil niecelnie...
0
Ten Raphinha od jakiegoś czasu bez formy..
0
@Marian_Pazdzioch Mamy 12-13 zawodników, którzy jakiś poziom reprezentują.
7
To pokazuje jakim fachowcem jest Flick skoro musi w rotacjach wystawić takie tuzy jak Gumiś na LO a w ataku ma genialnego choć bardzo młodziutkiego Lamine'a, 37 latka, Brazylijczyka, który jeszcze sezon temu nie potrafił przejść Camavingi, grającego na LO, w pomocy zaś jedynie Pedri jakiś poziom pokazuje w obronie młodziutki Cubarsi i mający już jesień kariery Inigo a w odwodzie Eric, który wrócił z wypożyczenia i Robiący Kule Genki przy ladze na napastnika rywala Araujo, oraz emeryt Wojtek lubiący puścić dymka a w odwodzie dla Kounde młodziutki bez doświadczenia Fort. I on tym walczy na 3 frontach o wszystko ze Złotymi Piłkami z Realu, oraz solidnymi i wartościowymi zawodnikami Atletico z Cholo na czele ^^
5
@Luciano99 Ale jest Uszaty ^^
1
@TR3YWAY Naszym talizmanem jest Wojtek a ich jest Turpin, takie detale.
1
@kuz Bo som to kluby zagramaniczne :s
2
@Kapitan hawk Do tego potrzebny jest matematyk ale taki po Polibudzie najlepiej.
5
Dzisiaj Peña ma urodziny. Z tej okazji życzę mu sukcesów w nowym klubie jak odejdzie.
0
Jak zapłacą jak za samego prezydenta to kurła why not. Ruszymy wtedy po Isaka może i jakiegoś LS no Doku.
1
@Bykunn Stress Kamer i odcina prąd. Tak jak temu z Jamnika na pelerynie Batmana, Kanapce o Niepotrzebnym przedmiocie w szkole czy Lamie jako więcej niż jedno zwierzę i Madrycie leżącym we Włoszech.
0
@FcPortoFan1999 On w trzeciej osobie mówi o sobie ;s
1
@BorzyKrzys Obrzydliwy jak rzygowiny w kiblu.
1
@jacobFCB Widać, że "Uwielbiają" Madryciaków xD
0
@D10SLEO Wystarczyło dać 1k i by przelicytowała ale chyba prąd odcięło jej i nie wiedziała ile na konice mają. Ci z którymi grała pewnie będą mięli pretensje już zawsze o to.