0

@MesQueUnClub96 Też o nim pomyślałem jak zobaczyłem tego mowego Papieża. Żyjemy w symulacji.

1

@FioletoweOczy Nawet taki sam drewniany i tak samo ujowo wyprowadza piłkę.

1

Fajnie obskoczy i PS i PO, ale zapewne to tylko plotka.


1

@takisobiektos Bartomeu by zapłacił ^^

1

Well =)
Według doniesień serwisu El Nacional zarząd FC Barcelony podjął decyzję o sprzedaży Daniego Olmo, jeśli do klubu wpłynie zadowalająca oferta. Joan Laporta i Deco są gotowi przyjąć propozycję, która będzie opiewała na co najmniej 70 milionów euro. To dość zaskakujący krok, mając na uwadze fakt, że Hiszpan dołączył do drużyny latem 2024 roku.

0

Na Poteżnego Hindusa wystarczy nawet Gerrard Martin, już raz go wyłączył ^^

0

@FCBparasiempre Z dyskusją. Najlepszą drużyną jest obecnie Barcelona a najlepszym trenerem jest Her Flick.. Lucho dostał zabawki za grubą kase Doue czy Kvare a Flick dostał Połamańca za 60mln i ćwierć napastnika za 4mln..

2

@ViscaelBarca2007 A niektórzy chcą jego sprzedaży. Przesunąć na stałe za plecy Lewego a na LS kupić Nico i ta drużyna bedzie zabójcza.

0

Już pomijając kwestie sędziowania mięliśmy ogromnego pecha z kontuzjami. Jestem przekonany, że Balde zatrzymał by Dumfriesa, brakuje mi naszego Quicksilvera, Martin jest zbyt klocowaty i zbyt toporny a pozostawiony sam na LO Inter miał autostradę a my nie atakowaliśmy wgl lewą flanką, dla takiego LO potrzebny jest LS taki jak Nico a nie zostawiony sam sobie jest taki klocek, który rozpędza się i jest zwrotny jak stary Jelcz.

2

@CLS63AMG Jeden z największych przekrętów ostatnich lat...

0

@ViscaelBarca2007 Wałek nic więcej.

1

@Jakchcesz Chłopak nieśmiały :p

0

@Messibestplayerintheworld
Martin jako zmiennik da radę jak zrobić jeszcze krok na przód, dać mu takiego wiatraka na LS żeby się chłopak nie męczył tam sam w razie w, Eric też może w razie w być na tej PO bo sobie naprawdę dobrze radzi.

0

@Cvzx Flick go naprostuje myślę a taki zawodnik sie przyda, zwłaszcza jak bedzie Steven Aston Martin Gerdard, który sam nie ogarnie lewej flanki..

1

@mcsarna Dokładnie, a jak dokupią na LS Nico np i wezmą Taha za Apostoła Urugwajskiego to wgl żyć nie umierać.

0

@Kgorecki2500 I tak będzie dym i tak.. Te dzikusy to zawsze znajdą pretekst żeby po używkach wyszła z nich cała troglodycka natura.

0

@BezglutenowyPedri Nie. Jak Nico nie wypali ja bym chciał tu Doku. Mam dosyć ludzi, którzy z piłką przy nodze nie wejdą w drubling...

0

@Cule1234 Jankowski to by pewnie chciał żeby do Barcy wrócił za Flicka, najlepiej zapewne z Roberto, Alonso i Oriolem..

11

@KrychaFCB Ja tam widzę samych Chemików, Inżynierów, lekarzy i Fizyków. Swoją drogą nigdy nie sądziłem, że to powiem ale Forza Inter, niech wygrają ten Puchar i niech te Dzikusy wracają do Jaskiń...

0

@AlexDark00 Pomijając ten incydent jeszcze to ten Szejk to ma problem o Barce od lat i na samo słowo Barcelona dostaje białej gorączki. Póki Nasser El Khalaifi samozwańczy "Romantyk Futbolu" jest tam szefem to zawsze będę przeciwko nim.

1

@Kgorecki2500 Czarny dym a więc jednak Papież będzie Afro.

2

@KrychaFCB Oni już swoje wygrali. Za te wieczne śmianie się z innych ile to oni nie mają CL wygranych powinni na następne 30 lat mieć karmę jak Liverpool miał w Premier League..

0

@michal26 O ile bedzie na LS Nico albo koleś z gazem i dryblingiem..

1

@WhiteHawk Ja będę zadowolony jak wygramy tego Majstra i zamkniemy ten sezon.

0

@sopelinho Sprzedać Ferrana zostawić Fatiego? XD! Poza tym w tym sezonie chyba mamy nauczkę, że taki zmiennik jak Ferran jest potrzebny.

2

@Andi18 Już był taki trener co chciał bronić wyniku, jak się kończyło nie muszę przypominać.

0

@WhiteHawk to jest największy Hipokryta gadający o Romantyzmie futbolu niszczący rynek transferowy, nawet Florka bardziej cenie od tego Buca.

1

@WhiteHawk Mnie już to nudzi kibicowanie od lat mniejszemu złu w CL i oglądanie bez emocji właściwie aczkolwiek mam 2 zasady. Kibicuje zawsze przeciwko PSG i zawsze przeciwko Realowi.

0

@WhiteHawk To Laporta powinien nienawidzieć Liverpoolu, Romy, Bayernu, PSG, Eintrachtu i Manchesteru United, Interu bo to oni robili na nas remontady albo spuszczali łomot.. El Khalaifi to jest wiecznie naburmuszony Buc, którego nie trawie osobiście a co do Interu to z bólem im kibicuje na zasadzie "Niech wygra mniejsze zło"

0

@Szmulek Ja czekam na to kto do Barcy przyjdzie, oby jakiś LS bo naprawde... Jak widziałem wczoraj tego Martina samego na Lewej to ja piernicze wyglądało to mega słabo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?