Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Też o nim pomyślałem jak zobaczyłem tego mowego Papieża. Żyjemy w symulacji.
1
@FioletoweOczy Nawet taki sam drewniany i tak samo ujowo wyprowadza piłkę.
1
Fajnie obskoczy i PS i PO, ale zapewne to tylko plotka.
1
@takisobiektos Bartomeu by zapłacił ^^
1
Well =)
Według doniesień serwisu El Nacional zarząd FC Barcelony podjął decyzję o sprzedaży Daniego Olmo, jeśli do klubu wpłynie zadowalająca oferta. Joan Laporta i Deco są gotowi przyjąć propozycję, która będzie opiewała na co najmniej 70 milionów euro. To dość zaskakujący krok, mając na uwadze fakt, że Hiszpan dołączył do drużyny latem 2024 roku.
0
Na Poteżnego Hindusa wystarczy nawet Gerrard Martin, już raz go wyłączył ^^
0
@FCBparasiempre Z dyskusją. Najlepszą drużyną jest obecnie Barcelona a najlepszym trenerem jest Her Flick.. Lucho dostał zabawki za grubą kase Doue czy Kvare a Flick dostał Połamańca za 60mln i ćwierć napastnika za 4mln..
2
@ViscaelBarca2007 A niektórzy chcą jego sprzedaży. Przesunąć na stałe za plecy Lewego a na LS kupić Nico i ta drużyna bedzie zabójcza.
0
Już pomijając kwestie sędziowania mięliśmy ogromnego pecha z kontuzjami. Jestem przekonany, że Balde zatrzymał by Dumfriesa, brakuje mi naszego Quicksilvera, Martin jest zbyt klocowaty i zbyt toporny a pozostawiony sam na LO Inter miał autostradę a my nie atakowaliśmy wgl lewą flanką, dla takiego LO potrzebny jest LS taki jak Nico a nie zostawiony sam sobie jest taki klocek, który rozpędza się i jest zwrotny jak stary Jelcz.
2
@CLS63AMG Jeden z największych przekrętów ostatnich lat...
0
@ViscaelBarca2007 Wałek nic więcej.
1
@Jakchcesz Chłopak nieśmiały :p
0
@Messibestplayerintheworld
Martin jako zmiennik da radę jak zrobić jeszcze krok na przód, dać mu takiego wiatraka na LS żeby się chłopak nie męczył tam sam w razie w, Eric też może w razie w być na tej PO bo sobie naprawdę dobrze radzi.
0
@Cvzx Flick go naprostuje myślę a taki zawodnik sie przyda, zwłaszcza jak bedzie Steven Aston Martin Gerdard, który sam nie ogarnie lewej flanki..
1
@mcsarna Dokładnie, a jak dokupią na LS Nico np i wezmą Taha za Apostoła Urugwajskiego to wgl żyć nie umierać.
0
@Kgorecki2500 I tak będzie dym i tak.. Te dzikusy to zawsze znajdą pretekst żeby po używkach wyszła z nich cała troglodycka natura.
0
@BezglutenowyPedri Nie. Jak Nico nie wypali ja bym chciał tu Doku. Mam dosyć ludzi, którzy z piłką przy nodze nie wejdą w drubling...
0
@Cule1234 Jankowski to by pewnie chciał żeby do Barcy wrócił za Flicka, najlepiej zapewne z Roberto, Alonso i Oriolem..
11
@KrychaFCB Ja tam widzę samych Chemików, Inżynierów, lekarzy i Fizyków. Swoją drogą nigdy nie sądziłem, że to powiem ale Forza Inter, niech wygrają ten Puchar i niech te Dzikusy wracają do Jaskiń...
0
@AlexDark00 Pomijając ten incydent jeszcze to ten Szejk to ma problem o Barce od lat i na samo słowo Barcelona dostaje białej gorączki. Póki Nasser El Khalaifi samozwańczy "Romantyk Futbolu" jest tam szefem to zawsze będę przeciwko nim.
1
@Kgorecki2500 Czarny dym a więc jednak Papież będzie Afro.
2
@KrychaFCB Oni już swoje wygrali. Za te wieczne śmianie się z innych ile to oni nie mają CL wygranych powinni na następne 30 lat mieć karmę jak Liverpool miał w Premier League..
0
@michal26 O ile bedzie na LS Nico albo koleś z gazem i dryblingiem..
1
@WhiteHawk Ja będę zadowolony jak wygramy tego Majstra i zamkniemy ten sezon.
0
@sopelinho Sprzedać Ferrana zostawić Fatiego? XD! Poza tym w tym sezonie chyba mamy nauczkę, że taki zmiennik jak Ferran jest potrzebny.
2
@Andi18 Już był taki trener co chciał bronić wyniku, jak się kończyło nie muszę przypominać.
0
@WhiteHawk to jest największy Hipokryta gadający o Romantyzmie futbolu niszczący rynek transferowy, nawet Florka bardziej cenie od tego Buca.
1
@WhiteHawk Mnie już to nudzi kibicowanie od lat mniejszemu złu w CL i oglądanie bez emocji właściwie aczkolwiek mam 2 zasady. Kibicuje zawsze przeciwko PSG i zawsze przeciwko Realowi.
0
@WhiteHawk To Laporta powinien nienawidzieć Liverpoolu, Romy, Bayernu, PSG, Eintrachtu i Manchesteru United, Interu bo to oni robili na nas remontady albo spuszczali łomot.. El Khalaifi to jest wiecznie naburmuszony Buc, którego nie trawie osobiście a co do Interu to z bólem im kibicuje na zasadzie "Niech wygra mniejsze zło"
0
@Szmulek Ja czekam na to kto do Barcy przyjdzie, oby jakiś LS bo naprawde... Jak widziałem wczoraj tego Martina samego na Lewej to ja piernicze wyglądało to mega słabo..