Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Grzechy główne Łysego i bynajmniej nie chodzi o Probierza a o De La Fuente.
1.Powołanie na PO dwóch kołków mimo, że Eric na PO pokazał, że potrafi tam fajnie grać.
2. Wystawianie Pedriego na 10 bo na 8 woli dać kloca Ruiza, który nie umie rozegrać.
3. Beznadziejne zmiany w tym meczu.
4. Brak Balde.
10
Jak można mieć taką 8 Jak Pedri, który najlepiej czuje się z piłką przy nodze, dać go na 10 gdzie gaśnie a na 8 topornego kloca Ruiza? Pedri powinien na 8 koło Zubiego/Merino grać a na 10 Isco/Olmo ale Łysy mentalnie to beton...
1
Gówniane zmiany De La Fuente...
2
@kulek22 Czyli to co prezentował przez 3 Sezony w Barcy
3
Po tym meczu Łysy na PO niech Erica powołuje nie, nie zagra gorzej od Minguezy i Porro....
1
Semedo jak to dobrze, że zawsze byłeś toporny i uceglony w ofensywie..
2
@macio_944 Każdy to wie ale nie łysy.
0
Uuu Pan Ładny się popsuł.
0
Isco za Pedriwgo czyli w defensywie i KM Hiszpania straci.
0
@Who_you_mam Bo powołał na PO głupiego i głupszego i ma taki wybór..
0
Olmo za Ruiza i Pedri niżej..
1
Patrząc na koślawą obsadę PO zastanawiam się czy Eric by nie był lepszy od tej dwójki....
0
Ale przysnęli tam...
0
Cyrenejczyk pięknie póki co wyjaśnia Pięknego.
0
@cymanski15 Francuzi za akcję w finale.
0
Jak można grać Pedrim na 10 grać zamiast Olmo....
1
Ale drewniaki grają w tej repce na 9 xDDDD
1
@pep71 To akurat Koch zawalił.
1
@Gibbon_FCB Za to zostajemy z Apostołem :)
0
Ter Staygen... :')
0
Kuszczak by to obronił.
4
W Barcy by puścił już 3 strzały.
5
Ter Stegen najlepsza obrona strzału od chyba dwóch lat.
1
Johny Bravo obronił strzał :o
2
@kubix05 I Popularne
5
Fajne to były czasy kiedy bracia Bravo grali w Barcy Claudio i Jonhy, obecnie został tylko Johny.
0
Jodżimbo Muani nie padać
2
@PepGardiola Kounde nie ma wgl nawet w kadrze.
3
Ten Lucas Hernandez to by do Realu swoim stylem bycia pasował..
2
Jakby to wpadło xD!