Criss18Barca
Dołączył/a: grudzień 2011
44 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 Magiczny rocznik 1987
0
@ACMaldini3 no mi też.
Portugalia - Uzbekistan BTTS NIE
Anglia - Ghana over 3,5
Chorwacja - Panama czysta Chorwacja
Kolumbia - Kongo czysta Kolumbia
Kurs łączny 8,15
1
Aż Flashscore mi się zaciął XD
1
Fajny challenge zrobiła sobie dziewczyna „Szpilki na trybunach” (fanka Barcelony) - ogląda każdy mecz na mundialu i z każdego robi transmisję na YouTube ;)
3
@Safrani Ratownicy medyczni i strażacy będą mieli niestety pracowity weekend..
1
@FcPortoFan1999 Superpuchar powinien być grany w Stanach :)
0
@Kozinho. Czekam aż Niemki będą świętować
0
Marciniak będzie sędziował Iran - Egipt.
2
@mekston Jestem rok młodszy on Anglika i mogę powiedzieć, że to już wiek kiedy odczuwa się trzeszczenie w stawach :D
0
Cristiano ma bzika na punkcie 1000 goli, wiem że przewaga jest bardzo duża, ale śmiesznie jakby chłopak z Rosario zrobił to szybciej :D
3
@mekston Jestem ciekaw jak ci pod Messim będą wyglądać w wieku 39 lat :D
0
Na dużych turniejach Lewandowski strzelił 8 bramek w 20 spotkaniach. Teraz uwaga statystyka Haalanda. 4 bramki w 2 spotkaniach. Chora statystyka jak na tak przeciętna reprezentację.
7
Pamiętajcie, że Real więcej razy wygrał LM, Cristiano ma więcej bramek w LM, Cristiano jest „skszydłowym” aha.. i Messi to steryd.
16
Najpiękniejsze w tych trafieniach Messiego na tym mundialu jest to, że on strzela z sytuacji bardzo trudnych. To nie są sytuacje, że dostawią nogę na pustą czy strzela z 5 metrów.
Gościu w wieku 39 lat bawi się. Dziękuję Bogu, że żyłem w czasach najlepszego piłkarza na świecie i nie rozumiem dlaczego potraktowaliśmy go jak psa, nie rozumiem…
1
@BojanKriKicz Xavi odebrał skoszony trawnik czy będziesz musiał poprawiać?
0
@clyde Ty zadowolona, pies zadowolony i pan który zakładał klime też zadowolony;)
0
Najgorzej w taki upał to mają nasi przyjaciele na czterech łapach :(
@clyde
0
@michal26 W tej grupie dwa punkty mogą dać trzecie miejsce, ale czy pozwoli to na awans? Mało prawdopodobne.
0
@Huck Gdzie plusy?
3
Kibice Barcelony i Realu to jest jednak stan umysłu i pisze to jako kibic Barcelony od sezonu 2004/2005. Tylko kibice tych dwóch drużyn potrafią znienawidzić inną reprezentacje tylko dlatego, że liderem reprezentacji jest zawodnik tego drugiego klubu lub w przeszłości mocno z nim związany.
0
@michal26 Dramatycznie grają.. jak przegrają z La Roja to żegnają się z turniejem, bo z dwoma punktami z trzeciego miejsca nie wyjdą. Kto by się spodziewał?
1
@Sulimo Jednak Arabia to czołowa drużyna kontynentu azjatyckiego.
3
Jak Hiszpania z nimi nie wygrała xd
2
Jednak takie turnieje jak Euro czy Mistrzostwa Świata powinny być w trakcie sezonu, a nie po sezony kiedy zawodnicy mają w nogach 60 spotkań.
Mistrzostwa Świata w listopadzie/ grudniu w następnych latach to będą raczej na porządku dziennym i kto wie czy tą drogą nie pójdą Mistrzostwa Europy.
0
Valverde to nie ma tam z kim grać. Skład węgla i papy.
0
@ikar34 Przecież podpisał kontrakt na lata 2027-2028, a do tego do 2029 ma być wyremontowany stadion w Lublinie.
0
@TaughtMule W tym roku nie ma zdecydowanego faworyta ligi. 5 drużyn jest na zbliżonym poziomie, a Toruń w końcu u siebie dobrze jeździ.
6
Toruń wygrywa z Lublinem aż 61-29.
Szok. Bonus dla Torunia kto by się spodziewał po pierwszym meczu ;-)
2
Legia Warszawa mistrzem Polski w koszykówce.
W decydującym siódmym spotkaniu pokonali Zastal Zielona Góra 78-70.
LEGIA
LEGIA
LEGIA
1
Łukasz Piszczek łączony z Lechią Gdańsk informuje portal trojmiasto.pl.
@FcPortoFan1999 opinia