Criss18Barca
Dołączył/a: grudzień 2011
44 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jednak takie turnieje jak Euro czy Mistrzostwa Świata powinny być w trakcie sezonu, a nie po sezony kiedy zawodnicy mają w nogach 60 spotkań.
Mistrzostwa Świata w listopadzie/ grudniu w następnych latach to będą raczej na porządku dziennym i kto wie czy tą drogą nie pójdą Mistrzostwa Europy.
0
Valverde to nie ma tam z kim grać. Skład węgla i papy.
0
@ikar34 Przecież podpisał kontrakt na lata 2027-2028, a do tego do 2029 ma być wyremontowany stadion w Lublinie.
0
@TaughtMule W tym roku nie ma zdecydowanego faworyta ligi. 5 drużyn jest na zbliżonym poziomie, a Toruń w końcu u siebie dobrze jeździ.
6
Toruń wygrywa z Lublinem aż 61-29.
Szok. Bonus dla Torunia kto by się spodziewał po pierwszym meczu ;-)
2
Legia Warszawa mistrzem Polski w koszykówce.
W decydującym siódmym spotkaniu pokonali Zastal Zielona Góra 78-70.
LEGIA
LEGIA
LEGIA
1
Łukasz Piszczek łączony z Lechią Gdańsk informuje portal trojmiasto.pl.
@FcPortoFan1999 opinia
7
Hiszpania z taką grą to zostanie ustawiona do pionu przez pierwszą, poważną drużynę :]
1
Jak będziecie spędzać dzisiejszy, najdłuższy dzień w roku?
2
@Bernard777 No i z Lewym będzie to samo jak zagra na euro w wieku 40 lat
19
@Borneo napiszesz po polsku?
2
Trzeba Curacao drink sobie zrobić to może jakaś bramka padnie?
1
Dzisiaj najdłuższy dzień w roku ;))
1
Nuda… szykuje się siódme mistrzostwo świata pana profesora Bartka Zmarzlika..
0
Ale ten Neuer jest słaby najpierw mu Curacao drink strzeliło a teraz czarny Murzynek.
2
https://zapodaj.net/plik-Yz2Li1oRvb
Palmer i kawałek plastiku.
0
Kto czeka na zuzelek ^^
0
@RosjaninBut Najpierw niech spłaci długi Nowoczesnej :)
1
@FcPortoFan1999 To wszystko tak naprawdę zależy od terminarza w takim wypadku ;)
3
@Kgorecki2500 Oczywiście że DragonBall. Wychowałem się na tym, ahh zbierało się karty z chipsów chio :D
0
@FCB24 Przy takiej temperaturze to osuszy.. najważniejsze żeby w czasie zawodów było spokojnie.
0
@FCB24 Średnia na poziomie Dudka więc się nie zgodzę.
0
Janusz Kołodziej złamał obojczyk.Czeka go operacja i prawdopodobnie to koniec sezonu dla wychowanka tarnowskiej Unii.
Za Kołodzieja „Byki” nie mogą stosować ZZ więc można zaryzykować tezę że mają po PO.
@Czajka90
0
AHA…
Jeśli chodzi o wzmocnienie środka obrony to zarówno Deco jak i Hansi Flick uważają, że nie jest to priorytet. Są otwarci na taki ruch, ale nie jest to pilna potrzeba. Obserwują rynek na wypadek gdyby pojawiła się okazja.
MCTorresA - Barcainfo (X)
Czyli Christensen
1
@Encore A tymczasem Leo strzelający bramkę z głowy z Ferdinandem i Vidiciem na SO, którzy byli w swoim prime :D
2
Diaz dołącza do grona zawodników z dwiema asystami.
5
@Czajka90 praktycznie od kwietnia do listopada :)
5
I znowu kupon czerwony. Zagrałem singla po kursie 2,55. Zwycięstwo USA i over 2,5. Jednak ja się nie poddaje trzeba sobie drinka zrobić i przygotować kupon na noc. Regularność jest ;)
4
Pierwszego nie popijaj
0
@pt9 Zastal i Lechia trochę poprawiają kibicom humory w ZG po nieudanym sezonie Falubazu i przejebaniu kolejnych mln :D