2

Jednak takie turnieje jak Euro czy Mistrzostwa Świata powinny być w trakcie sezonu, a nie po sezony kiedy zawodnicy mają w nogach 60 spotkań.
Mistrzostwa Świata w listopadzie/ grudniu w następnych latach to będą raczej na porządku dziennym i kto wie czy tą drogą nie pójdą Mistrzostwa Europy.

0

Valverde to nie ma tam z kim grać. Skład węgla i papy.

0

@ikar34 Przecież podpisał kontrakt na lata 2027-2028, a do tego do 2029 ma być wyremontowany stadion w Lublinie.

0

@TaughtMule W tym roku nie ma zdecydowanego faworyta ligi. 5 drużyn jest na zbliżonym poziomie, a Toruń w końcu u siebie dobrze jeździ.

6

Toruń wygrywa z Lublinem aż 61-29.
Szok. Bonus dla Torunia kto by się spodziewał po pierwszym meczu ;-)

2

Legia Warszawa mistrzem Polski w koszykówce.
W decydującym siódmym spotkaniu pokonali Zastal Zielona Góra 78-70.
LEGIA
LEGIA
LEGIA

1

Łukasz Piszczek łączony z Lechią Gdańsk informuje portal trojmiasto.pl.
@FcPortoFan1999 opinia

7

Hiszpania z taką grą to zostanie ustawiona do pionu przez pierwszą, poważną drużynę :]

1

Jak będziecie spędzać dzisiejszy, najdłuższy dzień w roku?

2

@Bernard777 No i z Lewym będzie to samo jak zagra na euro w wieku 40 lat

19

@Borneo napiszesz po polsku?

2

Trzeba Curacao drink sobie zrobić to może jakaś bramka padnie?

1

Dzisiaj najdłuższy dzień w roku ;))

1

Nuda… szykuje się siódme mistrzostwo świata pana profesora Bartka Zmarzlika..

0

Ale ten Neuer jest słaby najpierw mu Curacao drink strzeliło a teraz czarny Murzynek.

2

https://zapodaj.net/plik-Yz2Li1oRvb

Palmer i kawałek plastiku.

0

Kto czeka na zuzelek ^^

0

@RosjaninBut Najpierw niech spłaci długi Nowoczesnej :)

1

@FcPortoFan1999 To wszystko tak naprawdę zależy od terminarza w takim wypadku ;)

3

@Kgorecki2500 Oczywiście że DragonBall. Wychowałem się na tym, ahh zbierało się karty z chipsów chio :D

0

@FCB24 Przy takiej temperaturze to osuszy.. najważniejsze żeby w czasie zawodów było spokojnie.

0

@FCB24 Średnia na poziomie Dudka więc się nie zgodzę.

0

Janusz Kołodziej złamał obojczyk.Czeka go operacja i prawdopodobnie to koniec sezonu dla wychowanka tarnowskiej Unii.
Za Kołodzieja „Byki” nie mogą stosować ZZ więc można zaryzykować tezę że mają po PO.
@Czajka90

0

AHA…

Jeśli chodzi o wzmocnienie środka obrony to zarówno Deco jak i Hansi Flick uważają, że nie jest to priorytet. Są otwarci na taki ruch, ale nie jest to pilna potrzeba. Obserwują rynek na wypadek gdyby pojawiła się okazja.

MCTorresA - Barcainfo (X)

Czyli Christensen

1

@Encore A tymczasem Leo strzelający bramkę z głowy z Ferdinandem i Vidiciem na SO, którzy byli w swoim prime :D

2

Diaz dołącza do grona zawodników z dwiema asystami.

5

@Czajka90 praktycznie od kwietnia do listopada :)

5

I znowu kupon czerwony. Zagrałem singla po kursie 2,55. Zwycięstwo USA i over 2,5. Jednak ja się nie poddaje trzeba sobie drinka zrobić i przygotować kupon na noc. Regularność jest ;)

4

Pierwszego nie popijaj

0

@pt9 Zastal i Lechia trochę poprawiają kibicom humory w ZG po nieudanym sezonie Falubazu i przejebaniu kolejnych mln :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?