Criss18Barca
Dołączył/a: grudzień 2011
44 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Hiszpania z taką grą to zostanie ustawiona do pionu przez pierwszą, poważną drużynę :]
1
Jak będziecie spędzać dzisiejszy, najdłuższy dzień w roku?
2
@Bernard777 No i z Lewym będzie to samo jak zagra na euro w wieku 40 lat
19
@Borneo napiszesz po polsku?
2
Trzeba Curacao drink sobie zrobić to może jakaś bramka padnie?
1
Dzisiaj najdłuższy dzień w roku ;))
1
Nuda… szykuje się siódme mistrzostwo świata pana profesora Bartka Zmarzlika..
0
Ale ten Neuer jest słaby najpierw mu Curacao drink strzeliło a teraz czarny Murzynek.
2
https://zapodaj.net/plik-Yz2Li1oRvb
Palmer i kawałek plastiku.
0
Kto czeka na zuzelek ^^
0
@RosjaninBut Najpierw niech spłaci długi Nowoczesnej :)
1
@FcPortoFan1999 To wszystko tak naprawdę zależy od terminarza w takim wypadku ;)
3
@Kgorecki2500 Oczywiście że DragonBall. Wychowałem się na tym, ahh zbierało się karty z chipsów chio :D
0
@FCB24 Przy takiej temperaturze to osuszy.. najważniejsze żeby w czasie zawodów było spokojnie.
0
@FCB24 Średnia na poziomie Dudka więc się nie zgodzę.
0
Janusz Kołodziej złamał obojczyk.Czeka go operacja i prawdopodobnie to koniec sezonu dla wychowanka tarnowskiej Unii.
Za Kołodzieja „Byki” nie mogą stosować ZZ więc można zaryzykować tezę że mają po PO.
@Czajka90
0
AHA…
Jeśli chodzi o wzmocnienie środka obrony to zarówno Deco jak i Hansi Flick uważają, że nie jest to priorytet. Są otwarci na taki ruch, ale nie jest to pilna potrzeba. Obserwują rynek na wypadek gdyby pojawiła się okazja.
MCTorresA - Barcainfo (X)
Czyli Christensen
1
@Encore A tymczasem Leo strzelający bramkę z głowy z Ferdinandem i Vidiciem na SO, którzy byli w swoim prime :D
2
Diaz dołącza do grona zawodników z dwiema asystami.
5
@Czajka90 praktycznie od kwietnia do listopada :)
5
I znowu kupon czerwony. Zagrałem singla po kursie 2,55. Zwycięstwo USA i over 2,5. Jednak ja się nie poddaje trzeba sobie drinka zrobić i przygotować kupon na noc. Regularność jest ;)
4
Pierwszego nie popijaj
0
@pt9 Zastal i Lechia trochę poprawiają kibicom humory w ZG po nieudanym sezonie Falubazu i przejebaniu kolejnych mln :D
0
Zaraz będzie przerwa na picie.
0
Leszno niespodziewanie męczy się w Częstochowie.
26-28 dla Byków, ale Kołodziej niezdolny do jazdy.
3
,,AJ JEZUS MARIA CO MYŚMY ZROBILI,, dokładnie 8 lat temu...
Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia - awans pewny jesteśmy faworytem a skończyło się jak zawsze...
1
Czesi są na pierwszym mundialu od 2006 roku.. my byliśmy w 2002,2006,2018 i 2022. Człowiek teraz docenia awanse Jerzego, Pawła, Adama i Czesława.
0
@gumaz ależ karambol w Pile.
0
@Kgorecki2500 Trzeba wspierać Polski biznes i przepierdalać kasę u polskich bukmacherów.
1
@gumaz Postawiłem 49-41 w aplikacji.
Będą znowu prowadzić 12 punktami hehe?