7

Hiszpania z taką grą to zostanie ustawiona do pionu przez pierwszą, poważną drużynę :]

1

Jak będziecie spędzać dzisiejszy, najdłuższy dzień w roku?

2

@Bernard777 No i z Lewym będzie to samo jak zagra na euro w wieku 40 lat

19

@Borneo napiszesz po polsku?

2

Trzeba Curacao drink sobie zrobić to może jakaś bramka padnie?

1

Dzisiaj najdłuższy dzień w roku ;))

1

Nuda… szykuje się siódme mistrzostwo świata pana profesora Bartka Zmarzlika..

0

Ale ten Neuer jest słaby najpierw mu Curacao drink strzeliło a teraz czarny Murzynek.

2

https://zapodaj.net/plik-Yz2Li1oRvb

Palmer i kawałek plastiku.

0

Kto czeka na zuzelek ^^

0

@RosjaninBut Najpierw niech spłaci długi Nowoczesnej :)

1

@FcPortoFan1999 To wszystko tak naprawdę zależy od terminarza w takim wypadku ;)

3

@Kgorecki2500 Oczywiście że DragonBall. Wychowałem się na tym, ahh zbierało się karty z chipsów chio :D

0

@FCB24 Przy takiej temperaturze to osuszy.. najważniejsze żeby w czasie zawodów było spokojnie.

0

@FCB24 Średnia na poziomie Dudka więc się nie zgodzę.

0

Janusz Kołodziej złamał obojczyk.Czeka go operacja i prawdopodobnie to koniec sezonu dla wychowanka tarnowskiej Unii.
Za Kołodzieja „Byki” nie mogą stosować ZZ więc można zaryzykować tezę że mają po PO.
@Czajka90

0

AHA…

Jeśli chodzi o wzmocnienie środka obrony to zarówno Deco jak i Hansi Flick uważają, że nie jest to priorytet. Są otwarci na taki ruch, ale nie jest to pilna potrzeba. Obserwują rynek na wypadek gdyby pojawiła się okazja.

MCTorresA - Barcainfo (X)

Czyli Christensen

1

@Encore A tymczasem Leo strzelający bramkę z głowy z Ferdinandem i Vidiciem na SO, którzy byli w swoim prime :D

2

Diaz dołącza do grona zawodników z dwiema asystami.

5

@Czajka90 praktycznie od kwietnia do listopada :)

5

I znowu kupon czerwony. Zagrałem singla po kursie 2,55. Zwycięstwo USA i over 2,5. Jednak ja się nie poddaje trzeba sobie drinka zrobić i przygotować kupon na noc. Regularność jest ;)

4

Pierwszego nie popijaj

0

@pt9 Zastal i Lechia trochę poprawiają kibicom humory w ZG po nieudanym sezonie Falubazu i przejebaniu kolejnych mln :D

0

Zaraz będzie przerwa na picie.

0

Leszno niespodziewanie męczy się w Częstochowie.
26-28 dla Byków, ale Kołodziej niezdolny do jazdy.

3

,,AJ JEZUS MARIA CO MYŚMY ZROBILI,, dokładnie 8 lat temu...

Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia - awans pewny jesteśmy faworytem a skończyło się jak zawsze...

1

Czesi są na pierwszym mundialu od 2006 roku.. my byliśmy w 2002,2006,2018 i 2022. Człowiek teraz docenia awanse Jerzego, Pawła, Adama i Czesława.

0

@gumaz ależ karambol w Pile.

0

@Kgorecki2500 Trzeba wspierać Polski biznes i przepierdalać kasę u polskich bukmacherów.

1

@gumaz Postawiłem 49-41 w aplikacji.
Będą znowu prowadzić 12 punktami hehe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?