D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra oferta, ale nie na koniec okienka, gdzie każdy ma kadrę już zamkniętą a my desperacko chcemy kogoś kupić, nikt nam już po w miarę normalnej cenie nie sprzeda, każdy będzie nas doił z kasy
17
mogli od razu dać 5mln + 150mln zmiennych xD
0
na pewno nie za kadencji Bartomeu, oni nadal uważają że są genialni w przeprowadzeniu transferów i wyłapywaniu "perełek" 30 letnich
1
martwi mnie brak wzmocnień, ale tak samo martwi mnie, że trzymamy wielu graczy co są w tym klubie zbędni, pobierają pensję a nic nie wnoszą do drużyny.Nie wiem na ile to brak chęci sprzedaży niektórych a ilu z nich w ogóle nie może się pochwalić zainteresowaniem, bo są tak słabi a mają ogromną pensję, że nikt ich nie chcę.
6
fejki, ludzie wszystko stworzą aby go oczernić i wyśmiać, tak samo jak z żonglowaniem, wycięli ostatnie 3 podbicia i piszą o kompromitacji na prezentacji...
Niech ich wszystkich pozamyka swoją grą, tego mu życzę!
1
i odzyskanie najlepszej wersji Gomesa, będzie naszym transferem do pomocy xD
0
xD
1
Pewnie te zmienne dostaną jak wygra 5 Złotych Piłek, to nic dziwnego ze się nie zgodzili
14
Howard; Clichy- Vermaelen- Mina- Dougals; Paulinho-Rakitic- Gomes; Lingard-Paco-Munir
A i jeszcze Ballack
34
Ty to się lepiej nie odzywaj, gadałeś ze Neymar nie odejdzie, wypluj te slowa lepiej xD
1
Hybryda z Bilbao xD
3
Nadal by dał więcej w ofensywnie od niektórych naszych "asów"
1
Jak chcesz ich podzielić? Masz jakiś wzór? xD
0
Wątpię, kupili go za 40mln, szejk to nie Bartomeu żeby być stratnym, tym bardziej ze to dobry pilkarz, za większe drewna płaci się więcej.
1
No strzela te bramki, ale Real jest na tyle kompletna drużyną, ze i bez niego potrafią wygrać, różnica w tym czy to będzie 3:0 (bez Ronaldo) czy 5:0 (z Ronaldo). U nas wyjety Neymar i jest katastrofa, wyjąć Messiego, to druzyna na LE.
2
A w dwumeczu z nami i tak nas jechali bez niego.
2
Trzeba było czekać do 31 Sierpnia z tymi transferami, za wcześnie się ewidentnie wzięli...Brawo Robert, Brawo Bartek!
1
Po The Sun przestałem czytać, dobrze że źródło jest na początku, oszczędzilem trochę czasu i nerwów
0
Nie każdy nazywa się Bartomeu.
0
Breaking Bad i Prison Break się nie zmieściło w topce, czy nie oglądałeś?
1
Ale teraz na lawce jest Klopp a nie Rodgers.
14
Pewnie by woleli juz same pieniądze xD
1
Tylko, ze nasz zarząd uważa, ze kadra w pomocy jest kompletna, kupili Paulinho co "może grac na 3 pozycjach" i myślą ze są geniuszami.
3
Realne i wartościowe transfery na koniec okienka? Nikt nam takich pilkarzy nie sprzeda.
Edit. No chyba ze te 38mln za Draxlera to prawda, to go brać, ale jakoś nie wierze ze PSG będzie chciało stracić pieniądze na Niemcu, bo on zdecydowanie więcej jest wart.
A Seri, to chyba odpada. Nie zamierzamy chyba nikogo sprzedać z pomocy, więc zarząd nawet o nim nie pomyśli a szkoda.
3
Wierzę bardziej BVB i LFC, niż tym naszym krętaczom...
6
Insigne to naprawdę ciekawy gracz, ale nasz zarząd jest inteligentny i gdy juz sezon się zaczął to dopiero szukają piłkarzy. A potem się dziwią ze nikt nie chce sprzedać. Jak mają sprzedać jak to kluczowi zawodnicy w swoich drużynach. Kto by chcial stracić takiego zawodnika na koniec okienka? Wiedząc, że znaleźć zastępstwo będzie cholernie ciężko i równie drogo.
1
Tylko co z tego, jak nasi geniusze nawet z nimi nie negocjują...
2
Poradnik Bartomeu: Czyli jak straci 15mln w 3 lata.
0
Może dlatego, że jego koszt to 500mln. Serio myślisz ze do wyciągnięcia jest z City? Pep nie jest głupi
2
Co za zarząd...Po co on nam? Kot w worku nastepny + zabierać będzie miejsce zawodnika spoza Unii...
Potrzebują obiecującego obrońcy? A co Marlon to stary bez potencjału obrońca?