1

Paco dziś oprócz nabijania spalonych, niczego innego nie zrobił...

16

Widzę, ze Pan Święcicki tez tylko końcówkę prezentacji Paulinho oglądał...Profesjonalista

3

Zmiennik na ogórków Deulofeu idealny.

0

O takiego Deulofeu nic nie robiłem. Trochę się oswoil z tym wszystkim i złapał luz.

0

Kurna, o co tu chodzi z Messim, jakiego pecha ma dziś

3

Brawo Deulofeu! W końcu coś błyskotliwego zrobil

1

Deulofeu odskakuje piłka, jakby się szkolil w Getafe a nie w Barcelonie

1

Messi to chyba na 6 gra

46

Ten Barcelona z "10" to ciekawy zawodnik

0

Ale ta liga to żenada, zeby nawet goal-line nie było...

7

To trzeba mieć pecha, nieraz ktoś Ci wyjdzie ostro i tylko lekkie zbicie a Tu tylko świętował bramkę... Szkoda Chłopa

7

Pinto!

A serio, to nie widziałem wzzystkich, ale dla mnie Buffon, to jest legenda i mój ulubiony bramkarz.

13

No 26 lat, już pewnie pochówek sobie szykuje...

0

To jest średnia z 2 meczów, wszystko dodane i podzielone na 2
Czyli jak miał 8 kluczowych podan w pierwszym meczu a w drugim 2, to 8+2=10 10:2=5

0

Przecież to nie ja liczyłem, tak jest na whoscored.
Według nich miał wczoraj 95 podan a w meczu z Troyes 138.

14

Seri po 2 meczach w Ligue1:
190minut:
1 asysta
117 podan ze skutecznością 91%
5 kluczowych podań
3.5 dlugich piłek
2.5 dryblingu na mecz
Ocena: 7.74 (Whoscored.com)

Verratti po 2 meczach:
170minut
0 asyst
116 podan ze skutecznością 91%
2.5 kluczowych podan
7 dlugich piłek
0.5 dryblingu na mecz
Ocena: 6.95 (Whoscored.com)

Coś mi się zdaję, że przyjdzie dopiero po wtorkowym meczu w El.LM

20

To są wypowiedzi kiedy Busquets byl w formie, sorry ale Busquets bez formy to parodia.

W formie to jeden z najlepszych DP jacy byli w historii.Mam nadzieję ze odsykamy jego najlepszą wersję.

3

Prison Break ostatni odcinek 4 sezonu.

2

Jan Misiaczek Seri

0

Piła? To ten film o alkoholiczce?

2

Pilkarzy o takiej charakterystyce dużo nie ma, a do wyjecia to juz w ogóle

0

Douglas szczęśliwy, to Barca szczęśliwa, kolega przyszedl mu, to można ruszać po tryplet ;)

1

Przepraszam, jakoś automatycznie pomyślałem, ze z Serim nie ma co się dogadywać, bo on się na wszystko zgodzi.

34

Bo nasi pewnie kombinują jak zapłacić te 40mln, czy w ratach 10-letnich czy moze 15-letnich.

0

Marzenie...

1

Czyli znowu "Najbliższe godziny będą kluczowe" xD

5

Musiałeś? I to jeszcze przed snem...Taki kolega z Ciebie...

1

Mati Fichado!
Grasz w pomocy? Gorszy nie będziesz od naszych kreatorów.

25

Paulinho tez tak zaczynał. Co za gościu, wrócił do szatni i pierwsze co zrobił, to wszedl na konto Barcy i kliknął obserwuj, coś musi być na rzeczy.

0

Szansa zawsze jest, ale bym się nie nastawial zbytnio na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?