D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paco dziś oprócz nabijania spalonych, niczego innego nie zrobił...
16
Widzę, ze Pan Święcicki tez tylko końcówkę prezentacji Paulinho oglądał...Profesjonalista
3
Zmiennik na ogórków Deulofeu idealny.
0
O takiego Deulofeu nic nie robiłem. Trochę się oswoil z tym wszystkim i złapał luz.
0
Kurna, o co tu chodzi z Messim, jakiego pecha ma dziś
3
Brawo Deulofeu! W końcu coś błyskotliwego zrobil
1
Deulofeu odskakuje piłka, jakby się szkolil w Getafe a nie w Barcelonie
1
Messi to chyba na 6 gra
46
Ten Barcelona z "10" to ciekawy zawodnik
0
Ale ta liga to żenada, zeby nawet goal-line nie było...
7
To trzeba mieć pecha, nieraz ktoś Ci wyjdzie ostro i tylko lekkie zbicie a Tu tylko świętował bramkę... Szkoda Chłopa
7
Pinto!
A serio, to nie widziałem wzzystkich, ale dla mnie Buffon, to jest legenda i mój ulubiony bramkarz.
13
No 26 lat, już pewnie pochówek sobie szykuje...
0
To jest średnia z 2 meczów, wszystko dodane i podzielone na 2
Czyli jak miał 8 kluczowych podan w pierwszym meczu a w drugim 2, to 8+2=10 10:2=5
0
Przecież to nie ja liczyłem, tak jest na whoscored.
Według nich miał wczoraj 95 podan a w meczu z Troyes 138.
14
Seri po 2 meczach w Ligue1:
190minut:
1 asysta
117 podan ze skutecznością 91%
5 kluczowych podań
3.5 dlugich piłek
2.5 dryblingu na mecz
Ocena: 7.74 (Whoscored.com)
Verratti po 2 meczach:
170minut
0 asyst
116 podan ze skutecznością 91%
2.5 kluczowych podan
7 dlugich piłek
0.5 dryblingu na mecz
Ocena: 6.95 (Whoscored.com)
Coś mi się zdaję, że przyjdzie dopiero po wtorkowym meczu w El.LM
20
To są wypowiedzi kiedy Busquets byl w formie, sorry ale Busquets bez formy to parodia.
W formie to jeden z najlepszych DP jacy byli w historii.Mam nadzieję ze odsykamy jego najlepszą wersję.
3
Prison Break ostatni odcinek 4 sezonu.
2
Jan Misiaczek Seri
0
Piła? To ten film o alkoholiczce?
2
Pilkarzy o takiej charakterystyce dużo nie ma, a do wyjecia to juz w ogóle
0
Douglas szczęśliwy, to Barca szczęśliwa, kolega przyszedl mu, to można ruszać po tryplet ;)
1
Przepraszam, jakoś automatycznie pomyślałem, ze z Serim nie ma co się dogadywać, bo on się na wszystko zgodzi.
34
Bo nasi pewnie kombinują jak zapłacić te 40mln, czy w ratach 10-letnich czy moze 15-letnich.
0
Marzenie...
1
Czyli znowu "Najbliższe godziny będą kluczowe" xD
5
Musiałeś? I to jeszcze przed snem...Taki kolega z Ciebie...
1
Mati Fichado!
Grasz w pomocy? Gorszy nie będziesz od naszych kreatorów.
25
Paulinho tez tak zaczynał. Co za gościu, wrócił do szatni i pierwsze co zrobił, to wszedl na konto Barcy i kliknął obserwuj, coś musi być na rzeczy.
0
Szansa zawsze jest, ale bym się nie nastawial zbytnio na to.