1

On jest świetny, troche pomijany i niedoceniany przez niektórych

2

W swoim stylu, przejął absolutną kontrole w środku pola, każda piłka przez niego przechodziła.

0

+ asysta, 2 kluczowe podania i 0 strat

0

Ja to go bardzo lubie, nawet jak padake będzie gral to zdania nie zmienię.

1

Wyróżniał się raz na 10 meczów, on do Barcelony kompletnie nie pasuje, to pilkarz do gry bezposredniej a nie do klepania.
Średnia 40 podan na mecz z 81% skutecznością, ledwo z 0.9 kluczowym podaniem, troche slabo jak na takiego geniusz w Valencii

0

Właśnie coś mało jej puszczają.

17

Gdzie się Gomes wyróżniał w Valencii? Pokaż mi to?
Paco tez jakiś wybitny nie był a biorąc pod uwagę ile minut gra, to i tak solidnie gra.

9

To im się udało, jesli prawda.

5

W meczu pożegnalnym fajnie gra :)

6

No, bo Ceballos mial klauzule śmieszną i chodzilo tylko o to gdzie pójdzie a tu stawiamy ultimatum klubowi, co nie chce sprzedać zawodnika, trochę śmieszne

5

Czyli cienias, zawsze to mówiłem...

1

No z taką Granada wymiatal czy Osasuna...Kończę dyskusję, bo szkoda czasu na takiego czlowieka...

1

Ostatnie 2 mecze powiadasz? A ja widzialem ze w meczu z Troues byl najlepszym pilkarzem na boisku, 8 kluczowych podan, 122 podan(88%) 4 dryblingi, no faktycznie słabo ciągnie...

0

Bo Messi czy Neymar zawsze ciągneli drużynę(np. Malaga na wyjeździe czy taka potęga jak Alaves u siebie).Oni są napastnikami a to pomocnik głęboko cofniety.


15

xD
Skąd ja wiedziałem, ze będą takie komentarze :D

2

Teraz się zaczną komentarze tych, ktorzy go nie chcieli: "brac go!" "Ten Seri to jednak kozak"
Albo:
Zachwyty, bo asyste z ogorkiem zaliczyl, niech zagra 10sezonów dobrze, to mozna pomyśleć o nim.

3

Ty myślisz ze cofniety rozgrywający to ma po 10 asyst na mecz i 5 bramek, on ma inną rolę na boisku i dobrze się zniej wywiązuje. On jest od rozprowadzania akcji od pokazywania się do gry i żeby koledzy z drużyny zawsze mieli kogoś to kogo mogą podać.

0

A leci gdzieś w TV czy internet?

4

To nie ma co porównywać, to jest przepaść.

Seri: stale pod grą, dużo kluczowych podan, mobilny, nie boi się wziąć na siebie grę.

Rakitic: chowa się, mało kluczowych podan, zwrotnosc przyczepy z węglem, podaje do najblizszego.

0

Przeprasam, obiecuję ze to ostatni raz ;)

0

Nie no myślę, że się ogarnie, kiedyś w końcu musi.:)

20

Co do Seriego, to on w Nicei jest bardzo głęboko ustawiany i pelni tak naprawdę dwie rolę: DP i SP(rozgrywającego), przy Busquetsie w formie, miałby zdecydowanie więcej swobody, bo co by o nim nie mówić dobrego, to mistrzem w obronie nie jest i zwolnienie go trochę z tego, może mu pomoc stać się lepszym piłkarzem.
Oby przyszedl, bo potrzebujemy piłkarza o takiej charakterystyce w tej kadrze entów.

1

Będzie tragedia, bo brak skrzydłowego na poziomie to będzie dramat

1

Cou to rozgrywający? xD

Naprawdę myślisz, że swoj pełny potencjal pokaże w roli rozgrywającego, gdzie będzie cofniety i praktycznie, będzie grał tuż przed Busquetsem, będzie taki sam z niego pozytek na tej pozycji jak z Turana czy Rafinhii.Coutinho przyjdzie na zastępstwo Iniesty, czyli tego bardziej ofensywnego pomocnika.

5

Borussia musi się w końcu zgodzić, jakoś niewyobrażam sobie, że Dembele po tym wszystkim wróci normalnie jak gdyby nigdy nic. On juz nie chcę dla nich grać.

0

Rozumiem, ale po tylu latach słuchania tych wymów do których przywyklem, nie chialbym teraz sluchac Ronaldu czy Alvis. Ciężko by mi się jakoś tego słuchało

15

As Dortmund requested, Barça will offer €90/95m for Dembélé + variables which would make the fee reach €150m. [RAC1]

2

Miroslawski chce wykazać się znajomością języka i jakim on nie jest specjalistą, czyta "Gice" czy "Obamejong" a dla większości kibiców, to jest śmieszne, bo my przyzwyczajeni jesteśmy do innych wymów. Dobrze, ze nie czyta Ronaldu czy Alvis, wiadomo to może jest poprawne, ale nikt nie zwraca na to uwagi.

2

Xavi, mozg druzyny co ma 90 podań na mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?