D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
"Sztab trenerski odradzil sprowadzenie Seriego", szkoda że ten sam sztab nie odradzil trzymanie Gomesa, Vermaelena czy Turana.
1
Ta, poproszę Schalke i Goretzke żeby podpisal krótki roczny kontrakt a my go kupimy za 100mln.
0
Serio? Brak mi słów, nie wiem co oni robią w tym klubie, co oni przez cały rok robili? Siedzieli na dupie i nikogo nie obserwowali?
K O M E D I A
33
Jakby powiedzial to publicznie, to Bartomeu by sam wotum podpisal
0
Parę razy ladnie się zastawial, silnie stal na nogach, nie przewracal się od podmuchu powietrza
6
Seri vs Napoli
90 podan ze skutecznością 90%
1 kluczowe podanie
1 dluga piłka
1 odbiór
Standardowo brał na siebie większość piłek, tym razem dużo głębiej ustawiony, na heatmapie prawie na równi z obrońcami, kilka błędów popełnił, kilka fajnych zagrań, wyjść spod pressingu, nie wyróżniający się ofensywie, ale jak cała Nicea, prócz Sainta-Maximina, który niby dryblowal, ale nic z tego nie wynikało.
Mam nadzieję, że w Barcelonie prze lepszych piłkarzach i gdy mniej obowiązków boiskowych będzie mial, pokaże swój pelen potencjał.
Jedno co można zaobserwować, to to że on nie stoi w miejsu, jest ruchliwy, pokazuję się do gry i chcę rozgrywać.
2
Tylko nigdzie nie obrażał Realu, sorry ale fani z Katalonii, raczej by nie chcieli takiego pilkarza, wy chcecie, bo to Polak Rodak, ale dla kibiców nie z Polski, spalił sobie ten most.
27
Wiadomo, że tak, tu musi łatac dziury, bo nie mają typowego DP, kiedy grasz z lepszymi automatycznie stajesz się lepszym piłkarzem(no chyba że nazywasz się Gomes)
Dziś na heatmapie jest praktycznie na równi z ŚO
13
Ja też nie rozumiem, zamiast zająć się transferami i zrobieniem czegoś aby naprawić co zepsuli, to wolą dalej z Neymarem chodzić po sądach.
1
Ale irytuje mnie Balotelli, co kontakt z piłką to strata. Ciągle jakieś bezsensowne dryblingi
9
Ludzie to chyba myślą, ze jego obowiazkiem w kazdej akcji jest przejście calego boiska. Popełnił kilka błędów, ale ze swoich glownych zadań sie wywiązuje, czyli: cofa sie, próbuje rozgrywać, prosi o piłkę czyli kompletne przeciwieństwo naszych pomocnikow, bo u nas to robi Messi
8
Jakie 6 asyst? Skąd Ty to wyczarowales? Caly sezon 10 goli i 22 asysty
41
Liczby przeciętne? O Boże trzymajcie mnie...
0
Neymar go wyprzedził na pewno, nie wiem czy nie byl 2 przypadkiem, na bank byl w trójce.
16
Nie ma to jak porównywać skrzydlowego do głęboko cofnietego pomocnika...
8
Postawa Sainta-Maximina nie powinna dziwić w tamtym roku byl w top3 piłkarzy na świecie z największą liczbą udanych dryblingow
2
Ofensywy pomocnik? Kto Ci takich glupot nagadał?
0
Po tym podaniu pewnie zmienicie zdanie i jednak się nadaje?
7
Seri do sędziego: Tylko Żółta? Dawaj mi czerwoną, bo mam samolot do Barcelony
0
Priorytetami może i są, ale czy uda się ich wszystkich sprowadzić? Szczerze w to wątpię
Verratti tez był priorytetem.
1
Ja też, to nie jest najemnik, kibic Barcy od dawna, odrzucal(podobno) wszystkie inne oferty, początek kariery miał trudny, dlugo się rozwijał, ale widać, ze zrobił wszystko co mógł aby spełnić marzenie grania w naszej koszulce.
Oby przyszedl i niech mu się wiedzie jak najlepiej!
23
Jakby Messi odszedł, to Bartomeu by został zastrzelony przy pierwszej lepszej okazji, rozpętała by się wojna, klub by został zamknięty a Camp Nou zostało by przerobione na składownie drewna.
23
Obserwują go, bo w tamtym roku czasu nie mieli, przepracowali sie...
1
Losowanie Ligi Mistrzów
0
Mnie, to takie coś śmieszy, jakby ta liga francuska byla słaba jak niektórzy mówią, to każdy mialby takie statystyki a niestety tylko ta 2 osiaga taki poziom, ja nie wierze w przypadek, tym bardziej ze kolejny sezon się zaczął i idzie mu lepiej niż rok temu o tej porze.
A Nicea ma dużo słabszy skład w tym roku, odszedł Dalbert, Ricardo Pereira, kontuzje ma Cyprien.
7
Jak widać Seri w znacznie slabszym zespole, gdzie nie ma obok siebie pilkarzy za 60-80 mln nie był gorszym zawodnikiem od Wlocha, ba w niektórych aspektach nawet lepszy.
2
No i to jest oferta! W stylu naszego zarządu :D
Zmienne(Wygra Puchar Narodów Afryki i Copa America + 200mln jak zdobędzie 3 Złote Piłki w jednym roku)
0
Spójrzmy na jego mecze gdzie byliśmy zdominowani.
Rakitic vs Juve (0:0)
-ledwo 15 podań na skuteczności 79%
-2 kluczowe podania
- 1 dluga piłka
- 0/2 udanych dryblingow
- 1 odbior
Ocena: 6.2 (sofascore)
Rakitic vs Juve (3:0)
-36 podan ze skutecznością 82%
- 0 kluczowych podań
-1 dluga pilka
- 0/ udanych dryblingow
- 1 odbiór
Ocena: 6.2 (sofascore)
Rakitic vs PSG (6:1)
31 podan ze skutecznością 89%
0 kluczowych podań
1 dluga pilka
0/0 dryblingow
0 odbiorów
Ocena: 6.2 (sofascore)
W rych ważnych spotkaniach czesto zawodzil, nawet Remontada zaczęła się po jego zejściu dopiero, grał bardzo slabo wtedy.
0
Żeby grać na poziomie Barcelony, musiałby zrobić ogromny skok jakościowy, ciężko szukać pozytywów gdy przez rok się nie zrobiło chociaż malego kroku.
1
I pozytyw taki, że ta kwestacja najbliższych godzin w końcu może okazać się prawdą