28

"Sztab trenerski odradzil sprowadzenie Seriego", szkoda że ten sam sztab nie odradzil trzymanie Gomesa, Vermaelena czy Turana.

1

Ta, poproszę Schalke i Goretzke żeby podpisal krótki roczny kontrakt a my go kupimy za 100mln.

0

Serio? Brak mi słów, nie wiem co oni robią w tym klubie, co oni przez cały rok robili? Siedzieli na dupie i nikogo nie obserwowali?
K O M E D I A

33

Jakby powiedzial to publicznie, to Bartomeu by sam wotum podpisal

0

Parę razy ladnie się zastawial, silnie stal na nogach, nie przewracal się od podmuchu powietrza

6

Seri vs Napoli
90 podan ze skutecznością 90%
1 kluczowe podanie
1 dluga piłka
1 odbiór

Standardowo brał na siebie większość piłek, tym razem dużo głębiej ustawiony, na heatmapie prawie na równi z obrońcami, kilka błędów popełnił, kilka fajnych zagrań, wyjść spod pressingu, nie wyróżniający się ofensywie, ale jak cała Nicea, prócz Sainta-Maximina, który niby dryblowal, ale nic z tego nie wynikało.
Mam nadzieję, że w Barcelonie prze lepszych piłkarzach i gdy mniej obowiązków boiskowych będzie mial, pokaże swój pelen potencjał.
Jedno co można zaobserwować, to to że on nie stoi w miejsu, jest ruchliwy, pokazuję się do gry i chcę rozgrywać.

2

Tylko nigdzie nie obrażał Realu, sorry ale fani z Katalonii, raczej by nie chcieli takiego pilkarza, wy chcecie, bo to Polak Rodak, ale dla kibiców nie z Polski, spalił sobie ten most.

27

Wiadomo, że tak, tu musi łatac dziury, bo nie mają typowego DP, kiedy grasz z lepszymi automatycznie stajesz się lepszym piłkarzem(no chyba że nazywasz się Gomes)

Dziś na heatmapie jest praktycznie na równi z ŚO

13

Ja też nie rozumiem, zamiast zająć się transferami i zrobieniem czegoś aby naprawić co zepsuli, to wolą dalej z Neymarem chodzić po sądach.

1

Ale irytuje mnie Balotelli, co kontakt z piłką to strata. Ciągle jakieś bezsensowne dryblingi

9

Ludzie to chyba myślą, ze jego obowiazkiem w kazdej akcji jest przejście calego boiska. Popełnił kilka błędów, ale ze swoich glownych zadań sie wywiązuje, czyli: cofa sie, próbuje rozgrywać, prosi o piłkę czyli kompletne przeciwieństwo naszych pomocnikow, bo u nas to robi Messi

8

Jakie 6 asyst? Skąd Ty to wyczarowales? Caly sezon 10 goli i 22 asysty

41

Liczby przeciętne? O Boże trzymajcie mnie...

0

Neymar go wyprzedził na pewno, nie wiem czy nie byl 2 przypadkiem, na bank byl w trójce.

16

Nie ma to jak porównywać skrzydlowego do głęboko cofnietego pomocnika...

8

Postawa Sainta-Maximina nie powinna dziwić w tamtym roku byl w top3 piłkarzy na świecie z największą liczbą udanych dryblingow

2

Ofensywy pomocnik? Kto Ci takich glupot nagadał?

0

Po tym podaniu pewnie zmienicie zdanie i jednak się nadaje?

7

Seri do sędziego: Tylko Żółta? Dawaj mi czerwoną, bo mam samolot do Barcelony

0

Priorytetami może i są, ale czy uda się ich wszystkich sprowadzić? Szczerze w to wątpię

Verratti tez był priorytetem.

1

Ja też, to nie jest najemnik, kibic Barcy od dawna, odrzucal(podobno) wszystkie inne oferty, początek kariery miał trudny, dlugo się rozwijał, ale widać, ze zrobił wszystko co mógł aby spełnić marzenie grania w naszej koszulce.
Oby przyszedl i niech mu się wiedzie jak najlepiej!

23

Jakby Messi odszedł, to Bartomeu by został zastrzelony przy pierwszej lepszej okazji, rozpętała by się wojna, klub by został zamknięty a Camp Nou zostało by przerobione na składownie drewna.

23

Obserwują go, bo w tamtym roku czasu nie mieli, przepracowali sie...

1

Losowanie Ligi Mistrzów

0

Mnie, to takie coś śmieszy, jakby ta liga francuska byla słaba jak niektórzy mówią, to każdy mialby takie statystyki a niestety tylko ta 2 osiaga taki poziom, ja nie wierze w przypadek, tym bardziej ze kolejny sezon się zaczął i idzie mu lepiej niż rok temu o tej porze.
A Nicea ma dużo słabszy skład w tym roku, odszedł Dalbert, Ricardo Pereira, kontuzje ma Cyprien.

7

Jak widać Seri w znacznie slabszym zespole, gdzie nie ma obok siebie pilkarzy za 60-80 mln nie był gorszym zawodnikiem od Wlocha, ba w niektórych aspektach nawet lepszy.

2

No i to jest oferta! W stylu naszego zarządu :D
Zmienne(Wygra Puchar Narodów Afryki i Copa America + 200mln jak zdobędzie 3 Złote Piłki w jednym roku)

0

Spójrzmy na jego mecze gdzie byliśmy zdominowani.
Rakitic vs Juve (0:0)
-ledwo 15 podań na skuteczności 79%
-2 kluczowe podania
- 1 dluga piłka
- 0/2 udanych dryblingow
- 1 odbior
Ocena: 6.2 (sofascore)
Rakitic vs Juve (3:0)
-36 podan ze skutecznością 82%
- 0 kluczowych podań
-1 dluga pilka
- 0/ udanych dryblingow
- 1 odbiór
Ocena: 6.2 (sofascore)
Rakitic vs PSG (6:1)
31 podan ze skutecznością 89%
0 kluczowych podań
1 dluga pilka
0/0 dryblingow
0 odbiorów
Ocena: 6.2 (sofascore)

W rych ważnych spotkaniach czesto zawodzil, nawet Remontada zaczęła się po jego zejściu dopiero, grał bardzo slabo wtedy.

0

Żeby grać na poziomie Barcelony, musiałby zrobić ogromny skok jakościowy, ciężko szukać pozytywów gdy przez rok się nie zrobiło chociaż malego kroku.

1

I pozytyw taki, że ta kwestacja najbliższych godzin w końcu może okazać się prawdą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?