0

Typowy Wenger xD

1

Ten Keita z Lipska, to niezły dzik jest.

0

O której przylatuje dziś Dembele? Bo, chyba ma się dziś pojawić przed herbem Barcelony.

5

16

Dembele vs Ronaldo:
https://zapodaj.net/1b8c46886245d.png.html

Ousmane gorszy tylko w bramkach, poza tym wszystkie statystyki o co najmniej 2 razy lepsze.
(strzaly celne na tym samym % i CR7 więcej nurkowal)

1

Negocjować każdy chce, tylko pytanie od jakiej sumy zaczną te negocjacje.

2

Podobno pełna ofensywa po Coutinho a że koniec okienka w piątek to można się spodziewać czegoś lada moment a "Misiaczek" dostał policzek i raczej nie w tym okienku.

57

jestem głównym hejterem Rakiticia, ale nie wiem co niektórzy biorą, że widzieli dziś jego słabą grę,
3 kluczowe podania, świetne przerzuty (6 udanych). NA wysokim procencie skuteczności podań, brak strat.
Za ten mecz nie ma prawa go hejtować, w wielu spotkaniach był bardziej żenujący.

0

Crack za Cracka.

0

Jest i on!

0

Jaki ten Alba jest żenujący...

0

Niech wpuszcza tego Paulinho, ile można czekać.

15

Denis świetnie się rozumie z Messim

0

Dawac Paulinho!

0

Asysta Paco miód cud i orzeszki xD

0

Leoooooooooo!!!

0

Gdyby Messi doznał kontuzji(odpukac), to bylby dramat.

0

Musiała się od wszystkich odbić żeby wpadła xD

0

Najbardziej to mnie denerwuje te stanie i czekanie na zbawienie, zero ruchu...

0

Jakby bramkarz poszedl w drugą, to by bylo: "idealny strzal"

2

Co ten Pique? Gdzie on mózg zgubił?

0

Poszedł na maksa w swoje prawo w ciemno i Messi w niego trafił, jest możliwe wyciągnięcie karnego.

0

Bez rozbiegu, ale siła byla.

0

No ta, bo bramkarz nie ma prawa wyczuć...Jakby strzelil lekko w srodek to tak.

32

Gdzie tu wina Messiego? Strzal mocny, przy slupku, bramkarz po prostu wyjął

1

Zaczyna się...

2

Mnie to najbardziej wkurza w nim to, ze on poda i ucieka do przodu. A rozgrywać musi Messi albo obrońcy zamiast niego.

0

O cholera Ter Stegen takie coś obronił...CUD

0

Busquets i Messi xD

1

Nie ta cena, nie ten wiek i nie wtedy gdy mamy za dużo "solidnych" zawodników w pomocy a żadnego cracka.

No, ale jak już jest, to niech się mu wiedzie jak najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?