D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowy Wenger xD
1
Ten Keita z Lipska, to niezły dzik jest.
0
O której przylatuje dziś Dembele? Bo, chyba ma się dziś pojawić przed herbem Barcelony.
5
Proszę;)
https://zapodaj.net/f97d12e64cffd.png.html
16
Dembele vs Ronaldo:
https://zapodaj.net/1b8c46886245d.png.html
Ousmane gorszy tylko w bramkach, poza tym wszystkie statystyki o co najmniej 2 razy lepsze.
(strzaly celne na tym samym % i CR7 więcej nurkowal)
1
Negocjować każdy chce, tylko pytanie od jakiej sumy zaczną te negocjacje.
2
Podobno pełna ofensywa po Coutinho a że koniec okienka w piątek to można się spodziewać czegoś lada moment a "Misiaczek" dostał policzek i raczej nie w tym okienku.
57
jestem głównym hejterem Rakiticia, ale nie wiem co niektórzy biorą, że widzieli dziś jego słabą grę,
3 kluczowe podania, świetne przerzuty (6 udanych). NA wysokim procencie skuteczności podań, brak strat.
Za ten mecz nie ma prawa go hejtować, w wielu spotkaniach był bardziej żenujący.
0
Crack za Cracka.
0
Jest i on!
0
Jaki ten Alba jest żenujący...
0
Niech wpuszcza tego Paulinho, ile można czekać.
15
Denis świetnie się rozumie z Messim
0
Dawac Paulinho!
0
Asysta Paco miód cud i orzeszki xD
0
Leoooooooooo!!!
0
Gdyby Messi doznał kontuzji(odpukac), to bylby dramat.
0
Musiała się od wszystkich odbić żeby wpadła xD
0
Najbardziej to mnie denerwuje te stanie i czekanie na zbawienie, zero ruchu...
0
Jakby bramkarz poszedl w drugą, to by bylo: "idealny strzal"
2
Co ten Pique? Gdzie on mózg zgubił?
0
Poszedł na maksa w swoje prawo w ciemno i Messi w niego trafił, jest możliwe wyciągnięcie karnego.
0
Bez rozbiegu, ale siła byla.
0
No ta, bo bramkarz nie ma prawa wyczuć...Jakby strzelil lekko w srodek to tak.
32
Gdzie tu wina Messiego? Strzal mocny, przy slupku, bramkarz po prostu wyjął
1
Zaczyna się...
2
Mnie to najbardziej wkurza w nim to, ze on poda i ucieka do przodu. A rozgrywać musi Messi albo obrońcy zamiast niego.
0
O cholera Ter Stegen takie coś obronił...CUD
0
Busquets i Messi xD
1
Nie ta cena, nie ten wiek i nie wtedy gdy mamy za dużo "solidnych" zawodników w pomocy a żadnego cracka.
No, ale jak już jest, to niech się mu wiedzie jak najlepiej.