27

Konarskiemu jedyne co wyszło, to piłka w aut...

0

Dziś grają w barażach o awans

2

Canal+ z dniem dzisiejszym, może juz zamykać interes. Ja np. Polską ligę tylko dla nich oglądałem i programu Liga+extra.
Jeszcze jak stracą ligę Angielską to już będzie gwóźdź do trumny dla tej stacji.

0

West Brom to niezle wariaty, będą płacić całą pensję za zawodnika, ktory nie gral w piłkę na poziomie od roku. Tym bardziej dziwne, ze będą płacić tyle kasy DP, który nie zmieni niekorzystnego rezultatu a takich rzeźników od odbierania piłek w Anglii jest dużo. No, ale jak się ma kasę to się szaleje.

2

A później, kurna ale mamy gówniana Ławke, nie to co Real...

0

Przecież on ma dobry drybling.

0

O Umtitim tez tak pisałeś a wyszło inaczej..

12

Co ja czytam...
"Lemar nie jest ani szybki ani to nie jest drybler..."

Naprawdę polecam jednak obejrzeć prawdziwego Lemara a nie jakiegoś z ligii Dżibuti, bo ten Lemar, którego oglądałem jest szybki, ma swietny drybling i bardzo czesto w meczu jest w środku pola, "to że jest tam na grafice nie znaczy, że tylko tam gra"-tak mowiliscie o Coutinho.

Jeśli jest do kupienia o połowę taniej, to ja nawet bym się nie zastanawial, dawać kase Monaco i przestać robić dobrze Liverpoolowi i czekać az okażą łaskę.

A Lemar nie jest gorszym zawodnukiem od Coutinho i na dodatek młodszy, bo tylko 22 lata.

0

Czemu szejk ma puścić Di Marie za 30-40mln? Przed chwilą podbijał cene za Seriego a teraz nam puści dobrego pilkarza za "grosze" przy obecnym rynku.

Coś mi się nie chcę w to wierzyć, chyba kolejna plotka wymyślona przez media. Dobrze, ze to już ostatnie godziny.

21

Nie musisz czekać, bo i tak będzie:

"Mamy czas jeszcze, pracujemy intensywnie, jesteśmy już blisko zakontraktowania zawodników, nie będę mówił konkretnych nazwisk, Transfery z klubu? Na pewno ktoś odejdzie jeszcze..."

0

Teraz? Nie ma szans, ale bym go chętnie tu ponownie zobaczył.

I jak widać konflikt z Messim, to byl wymysł dziennikarzy.

0

Tielemans, Matuidi, Balde Keita, Naby Keita, Bernardo Silva

8

Juto mają koniec okienka.

0

Tak.

0

Chłopak ma nawet w obserwowanych Barcelone na Instagramie;)

Również mam nadzieję, że do nas trafi, jeden z większych talentów na pozycji rozgrywającego.

3

Jeśli tym drugim zawodnikiem będzie Maxime Lopez, to będę szczęśliwy, kapitalny młody zawodnik, gracz pierwzej 11 w Marsylii.
Pilkarz o charakterystyce Xaviego, którego może idealnie się wpasować do naszej drużyny a można z niego jeszcze dużo więcej wyciągnąć.

No ciekawy jestem kto to będzie.

0

Vardar Skopje(obecny mistrz klubowy Europy )
Veszprem

Najlepsza liga Niemiecka, najbardziej wyrównana.

1

Przepraszam, przejrzałem pierwszą stronę, dalej nie szukałem.

28

Ciekawostka(moze nie bylo):

Dembele zaczął obserwowac wszystkich piłkarzy Barcelony na Instagramie i dodatkowo jeszcze Coutinho.

1

Barcelona-Celta (14.02.2016)

5

Przeciez Robert powiedział, ze inne pozycje są priorytetem do obsadzenia, pozycja rozgrywającego wedlug niego jest juz kompletna...

17

Jakby to zonglerka i inne skillsy cyrkowe były najwazniejsze, to najlepszym pilkarzem na świecie bylby Krzychu Golonka

7

"Od jakiegoś czasu dzialamy szybko..." xD

Chyba nie chciałbym się dowiedzieć jak działają wolno, moze za 5 lat by tranafer wartościowy zrobili.

0

Co oni mają z tym Di Maria? Najpierw Paulinho, teraz on. Pomijając już czysto sportowe i wiekowe rzeczy to gdzie on ma grać u nas? Skrzydła mamy obsadzone. A nie wyobrażam sobie go w środku pola, kolejny Turan.

34

Kopie teraz z ziomkami na poziomie Gomesa.

0

Wyraził tylko swoją opinie.

13

Pewnie porozmawial 5 minut z Bartomeu i zwątpił w sens życia i się wycofał.

21

Niby taki szybki a się spóźnia

0

Ma Umtitiego i Digne'a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?