D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Konarskiemu jedyne co wyszło, to piłka w aut...
0
Dziś grają w barażach o awans
2
Canal+ z dniem dzisiejszym, może juz zamykać interes. Ja np. Polską ligę tylko dla nich oglądałem i programu Liga+extra.
Jeszcze jak stracą ligę Angielską to już będzie gwóźdź do trumny dla tej stacji.
0
West Brom to niezle wariaty, będą płacić całą pensję za zawodnika, ktory nie gral w piłkę na poziomie od roku. Tym bardziej dziwne, ze będą płacić tyle kasy DP, który nie zmieni niekorzystnego rezultatu a takich rzeźników od odbierania piłek w Anglii jest dużo. No, ale jak się ma kasę to się szaleje.
2
A później, kurna ale mamy gówniana Ławke, nie to co Real...
0
Przecież on ma dobry drybling.
0
O Umtitim tez tak pisałeś a wyszło inaczej..
12
Co ja czytam...
"Lemar nie jest ani szybki ani to nie jest drybler..."
Naprawdę polecam jednak obejrzeć prawdziwego Lemara a nie jakiegoś z ligii Dżibuti, bo ten Lemar, którego oglądałem jest szybki, ma swietny drybling i bardzo czesto w meczu jest w środku pola, "to że jest tam na grafice nie znaczy, że tylko tam gra"-tak mowiliscie o Coutinho.
Jeśli jest do kupienia o połowę taniej, to ja nawet bym się nie zastanawial, dawać kase Monaco i przestać robić dobrze Liverpoolowi i czekać az okażą łaskę.
A Lemar nie jest gorszym zawodnukiem od Coutinho i na dodatek młodszy, bo tylko 22 lata.
0
Czemu szejk ma puścić Di Marie za 30-40mln? Przed chwilą podbijał cene za Seriego a teraz nam puści dobrego pilkarza za "grosze" przy obecnym rynku.
Coś mi się nie chcę w to wierzyć, chyba kolejna plotka wymyślona przez media. Dobrze, ze to już ostatnie godziny.
21
Nie musisz czekać, bo i tak będzie:
"Mamy czas jeszcze, pracujemy intensywnie, jesteśmy już blisko zakontraktowania zawodników, nie będę mówił konkretnych nazwisk, Transfery z klubu? Na pewno ktoś odejdzie jeszcze..."
0
Teraz? Nie ma szans, ale bym go chętnie tu ponownie zobaczył.
I jak widać konflikt z Messim, to byl wymysł dziennikarzy.
0
Tielemans, Matuidi, Balde Keita, Naby Keita, Bernardo Silva
8
Juto mają koniec okienka.
0
Tak.
0
Chłopak ma nawet w obserwowanych Barcelone na Instagramie;)
Również mam nadzieję, że do nas trafi, jeden z większych talentów na pozycji rozgrywającego.
3
Jeśli tym drugim zawodnikiem będzie Maxime Lopez, to będę szczęśliwy, kapitalny młody zawodnik, gracz pierwzej 11 w Marsylii.
Pilkarz o charakterystyce Xaviego, którego może idealnie się wpasować do naszej drużyny a można z niego jeszcze dużo więcej wyciągnąć.
No ciekawy jestem kto to będzie.
0
Vardar Skopje(obecny mistrz klubowy Europy )
Veszprem
Najlepsza liga Niemiecka, najbardziej wyrównana.
1
Przepraszam, przejrzałem pierwszą stronę, dalej nie szukałem.
28
Ciekawostka(moze nie bylo):
Dembele zaczął obserwowac wszystkich piłkarzy Barcelony na Instagramie i dodatkowo jeszcze Coutinho.
1
Barcelona-Celta (14.02.2016)
63
A więc po to kupili Paulinho, negocjator:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/21078348_1830523826976291_5206808547249565038_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=a988f4407f57e99e3100810eb67a96e1&oe=5A1319F0
5
Przeciez Robert powiedział, ze inne pozycje są priorytetem do obsadzenia, pozycja rozgrywającego wedlug niego jest juz kompletna...
17
Jakby to zonglerka i inne skillsy cyrkowe były najwazniejsze, to najlepszym pilkarzem na świecie bylby Krzychu Golonka
7
"Od jakiegoś czasu dzialamy szybko..." xD
Chyba nie chciałbym się dowiedzieć jak działają wolno, moze za 5 lat by tranafer wartościowy zrobili.
0
Co oni mają z tym Di Maria? Najpierw Paulinho, teraz on. Pomijając już czysto sportowe i wiekowe rzeczy to gdzie on ma grać u nas? Skrzydła mamy obsadzone. A nie wyobrażam sobie go w środku pola, kolejny Turan.
34
Kopie teraz z ziomkami na poziomie Gomesa.
0
Wyraził tylko swoją opinie.
13
Pewnie porozmawial 5 minut z Bartomeu i zwątpił w sens życia i się wycofał.
21
Niby taki szybki a się spóźnia
0
Ma Umtitiego i Digne'a