D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
tak.
10
23:10 a w klubie nadal jest co najmniej 3 zawodników, którzy nie zasługują nawet na trybuny i kolejne 10mln w plecy na ich pensję za nic...
0
Czyli, to nasz transfer do pomocy
1
W Hiszpanii jutro o 23:59, specjalnie dla naszych geniuszy, co robią transfery na ostatnią chwilę.
0
Co najlepsze, to wcale aż tak mocno by mnie twlen transfer nie zdziwił, tylko ta niska cena wydawała mi się fejkem.
0
Przecież ten gościu biega tak powoli, ze Gomes przy nim to sprinter. Tamten sezon katastrofalny, nawet kibice Valencii na niego gwizdali.
0
Jeszcze godzinka spokojnie, fax każdy musi raz do roku sprawdzić.
0
No i komplet :D Nie wiem o co wam chodzi z brakiem transferów.
8
Kto pisal? Pisali Ci co go na oczy nie widzieli.
Ja np. z uzytkownikiem G5P od początku przekonywaliśmy, że to świetny piłkarz.
12
No Douglas odszedl, więc jeden już jest :p
1
A jak my się jeszcze zglosimy, to będzie 300mln :D
0
Jakiś pozytyw tego wieczoru.
6
Zgasła, Liverpool Coutinho jutro nie puści, będą jutro jakieś poszukiwania alternatyw alternatywy.
0
Eleven ;)
4
Dobrze, ze nie poszedl do Realu. Z PSG go już nie wyciągną.
7
Mbappe, ale to będzie kocur...
0
Walczy o transfer :D
0
Eeee na pustaka, nie nadaję sie xD
0
A oni później Ci mówią, ze zrobili wszystko co mogli...
7
Lemar ma to czego nam brakuje, strzal z dystansu, bardzo dużo bramek tak zdobył.
Po za tym jest szybki, zwinny, ze świetną techniką , dryblingiem i przeglądem pola. Chłop jest tańszy od Coutinho a mlodszy i nie wiem w czym jest gorszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Skrzydlowy dla tych co go nigdy na oczy nie widzieli i patrzą tylko na jakieś Transfermarkt.
0
Lemar!!!
0
Przepraszam, okienko się skończy to przestane ;)
3
Pogbe mozna bylo miec za 100mln, ale po co lepiej kupic miliony niebotrzebnych pilkarzy i dawać im chore pensję...
1
xD
No, takie wyjątki też się zdarzają.
1
Za Van Persiego?
1
Jest fanem dobrych pilkarzy a takim jest Lemar.
1
Ja wiem, tylko mówię tym co piszą, ze to skrzydłowy.
1
Już gra w Nc+ na 43 kanale.