0

No spokojnie tyle wyjdzie z pensjami i transferami na pilkarzy co nawet nam pół meczu nie wygrali i nie dali nam nic więcej od przeciętnego zawodnika z La Masii.

1

Na samym Messim to my daleko nie zajedziemy, w Argentynie idealnie to widać, co z tego, ze Leo jest najlepszy na boisku, przechodzi całe boisko jak reszta stoi jak drewno.

6

Przecież to by bylo świetne okienko, wymiana niepotrzebnych graczy, wypalonych na świeżych, glodnych gry, no ale po co? Przecież wzmocnienie kadry a komu to potrzebne?

45

"Uznaliśmy, ze Inigo i Seri są nam niepotrzebni"

Łączna suma za nich to okolo 80mln, no ale przecież lepiej uznać, ze są niepotrzebni i zostać z czlowiekiem kontuzją co w Romie zagral niecale 400minut i z wirtuozem gry Gomesem.
Nikt nie ma pretensji o to, ze nie kupiliscie Coutinho za 200mln, ale o to że jesteście tak nieudolni i nie potraficie znaleźć wartościowych piłkarzy, caly piłkarski swiat potrafi kupić tanio i dodatkowo dobrych piłkarzy, tylko na was się wszyscy uwzieli i nie chcą wam sprzedać...

Pierdo**ą, ze maja na celu wyłącznie dobro klubu i nie chcą klubowej kasy wywalac od tak a przez te wszytskie lata wyrzucili co najmniej 200mln w błoto.

2

On to najlepiej się sprawdzi na trybunach jako kibic.

1

Oni w cyrku powinni pracować a nie w profesjonalnym klubie...

0

Przecież mielismy budżet transferowy przed sprzedażą Neymara, więc bylo spokojnie jeszcze 160mln na transfery.

Przeciez okienko zawsze się kończy z ujemny bilansem transferowym i to sporym czasem.

0

To sukces, 2 miesiące negocjacji i "tylko" 40mln zaplacili, moglo być dużo więcej...

W Brazylii w sumie gra dobrze, ale Brazylia to nie Barcelona, tu nie ma środka pola i wątpię, ze zawodnik o charakterystyce: silny biegacz, rozwiąże nasze problemy.

0

Myślisz, ze u 30 letnich pilkarzy zobaczysz zaangazowanie jak 5 czy 10 lat temu? Nam potrzeba świeżej krwi a tu od paru lat ta sama kadra, tyle lat na szczycie z tymi samymi pilkarzami, po prostu się nie da.

18

Założę się, że Gomes i Turan dostaną ich minuty, niestety...
Tak samo jak dali szansę Samperowi na bycie zmiennikiem Busquetsa, który z ogórkami by sobie poradził(bo jeśli z Gomesem wygrywalismy takie mecze, to czemu nie z Samperem czy Alenia), no ale po co nam mlody z potencjałem wychowanek?

27

O 12 podobno, ale pewnie się spóźnia z 30 minut, bo wczoraj do późna pracowali w pocie czola.

17

Powie:
Zabrakło nam czasu xD

14

Szkoda, ze go wypozyczyli.

0

Lepiej, 2 lata mieli na to a ściągnęli skrzydłowego Turana czy elastico fantastico Gomesa...

1

Nie jesteśmy jeszcze, bo musiałby wypełnić kontrakt, czyli na dzien dzisiejszym nie mamy ani złotówki. Żadnych pieniędzy nam nie dał, 7 mln się uzbiera jak wypełni kontrakt a to jeszcze trochę czasu.


Edit. A czemu piszesz przy Dembele 105mln jak on zarabiać będzie pewnie z 5mln więcej u nas niż w Borussii, czyli według twojego rozumowania transfer jego kosztuje 110mln.

0

Jakie 7 dołożył? To nie chodzilo o to, że zrezygnowwl z pensji większej?

0

A przy bramce swojej z dystansu, mial tyle miejsca i czasu, ze mógł sobie spokojnie buta zawiązać. Taktycznie wczoraj Nawalka poległ i to strasznie, nie mieliśmy nic do powiedzenia a to przecież "tylko" Dania.

3

co? xD
Bellerin? Verratti? Co ty brałeś?

1

może cyjanek potasu im tam dodali?

1

nie no, mamy czas jeszcze, spokojnie

0

sam się raczej nie poda do dymisji, on nadal twierdzi, że jest geniuszem i robi świetne transfery, Bartomeu ulegnie presji wyjdzie i znajdzie kozła ofiarnego

11

on nadal wierzy w Coutinho, Verrattiego i zostanie Neymara.

0

nie no, do stycznia chyba tych geniuszy tu nie będzie.

1

Całe szczęście, że Dembele zrobił swoje aby tu przyjść, bo byśmy zostali z Deulofeu i Paco na skrzydle.

0

no to przyszedł za 98mln, a podobno do 160mln dochodziło już

0

Gdzie są Ci co tak zapewniali, że Coutinho to już od miesiąca transfer domknięty, tylko Liverpool poprosił nas żeby nie ogłaszać transferu, dopóki nie znajdą zastępcy, bo inni będą im podbijać cene.

0

już widzę ich podsumowania finansowe na koniec sezonu i gadka jak ich genialna filozofia przyczyniła się do sukcesu kasy klubowej

2

Kurna chyba fax się zepsuł, bo nie ma transferu...

0

żeby tylko zdążyli...

20

a tu o 23:59 :
Coutinho fichado, Inigo fichado, Seri fichado a później wyłączyłem FM-a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?