D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
xDDDD
Ty to geniusz jesteś, po zaledwie 100 minutach gry potrafisz ocenić czy ktoś to niewypał...
52
Zawsze mnie to śmieszy :D
https://media.tenor.co/images/2acab33e443c2f6d5025436c86b36f71/tenor.gif
17
STAŃ na wysokości zadania ;)
2
Jak będzie suma bramek 4 i mniej, czyl może paść tylko jeszcze jedna bramka.
0
- 4.5, to mniej niż 5 bramek
+4 5, to 5 i więcej bramek
0
Zaliczyć na 30% przynajmniej.
53
W sumie to ładnie zgasił dziennikarza.
3
Chciałem żeby zwolnili Wengera z Arsenalu, ale jest to nasz cichy agent, był nieugięty w sprzedaży Bellerina, bo wiedział że lepszy interes zrobimy kupując Semedo.
2
nie wiem po co pytanie zadawałem xD
11
Jak strzelił Ronaldo? Pustak czy karny?
4
Myślę, ze Dembele potrzebuję więcej luzu i pewności siebie, bo wczoraj gdy juz minął rywala i mial wolne miejsce, to wolał się zatrzymać i podać w bok albo w tył. Technicznie i szybkościowo jest świetny, wczoraj 2-3 razy pokazał co potrafi.
Więcej luzu, głowa spokojniejsza i będzie kozakiem. Trochę tez nie rozumiem czemu nie gra na LS, wtedy Messi by mu rzucal piłki za plecy obrońców a tak to dublują się na PS i ciężko znaleźć mu tam miejsce jest.
0
Czyli szykujmy się na Bayern co 2 tygodnie.
0
Tym bardzie boli, ze oddany praktycznie za darmo a kupiony Digne za 20mln. Nie mam nic fo Francuza, ale Grimaldo w niczym by mu nie ustępował, szkoda ze zostal tak olany.
0
Neymar w 1 sezonie to tez byl żart a debiut z Lechią to był dramat.
7
Przecież kibiców Realu jest więcej w Polsce niz Borussi i Tottenhamu, więc nie ma się co dziwić kto wygrał, bo dziwne zeby kibice Realu zrezygnowali z Meczu na otwartym kanale.
19
Wygramy tryplet- nie ma się co cieszyć, przeciwnicy byli w słabszej formie.
5
Bo prezes Lyonu go nam tanio puścił i się nie negocjowal, jemu się należy butelka dobrego wina.
4
Mi się zdaję, ze on jeszcze więcej piłkarzy tam trzyma.
0
Guardiola zaczynał katastrofalnie a został pewnie najlepszym trenerem w historii Barcelony. Ciekawe wtedy jakie były komentarze :D
10
Buffon to jest klasa, uwielbiam goscia.
54
Ale to trzeba być ograniczonym żeby hejtowac Dembele...
4
Kosmita!!!
0
Ja pierd*le...
0
Nie no faul był, ale przed polem karnym.
0
Nie wiem czemu gramy bez lewego skrzydla, na prawym jest tak ciasno, bo kryją Messiego i nie ma miejsca a lewa cała wolna strona.
2
D10S!
0
Nie mam drobnych.
0
Rakitic dziś niestety powrócił do "formy"
14
Iniesta to jest nadal magik.
0
MLD? xD.