0

Kocham Cię Leo!

3

Wywalcie piłkę na aut :D

1

Semedo, ale to dzik jest.

0

W tej pierwszej okazji w piłę nie trafil.

0

Suarez... Jego wykończenie na początku sezonu to porażka

0

Kurna minuta minęła i Pan Patdyk nie wspomnial o bramce ze spalonego.

11

Dawać Dembele, już widzę te piłki od Leo do francuza.

32

Tyle lat juz minęło a Messi jak był genialny tak jest nadal.
Podania długie nogę ma tak genialne, ze nawet na PlayStation tego nie powtórzysz

0

Ale to była piękna akcja

3

Spalony...

0

Typowy Busquets...

0

Byly hejty, ze nie ma prawego, bo Messi w środku gra, to Valverde dał tam dwóch zawodników :D

0

Fajnie jakby mu się mikrofon zepsuł.

1

O mój "ulubieniec" z Espanyolu jest: Diop, ciekawe w której minucie kartkę dostanie...

4

Szkoda, ze Dembele nie w 1 skladzie, bo wejdzie pewnie kolo 65minuty i człowiek nie zdąży się nacieszyć jego grą.

0

Seri vs Monaco (ktoś pytal niżej)

Kontroluje środek pola Nicei, bierze na siebie gra, większość piłek przechodzi przez niego.

51 podań ze skutecznością 88%
3 kluczowe podania
1 stworzona 100% okazja
5 dlugich pilek
2 udane dryblingi

Typowy Seri z poprzedniego sezonu.

*Monaco 58% posiadania ma więc statystki podań na poziomie 100 nie będzie mial.
*Mecz jeszcze trwa 75 minuta.

0

Seri bardzo dobry mecz a podobno piłkarz jednego sezonu i nic nie gra z najlepszymi.

0

Stary dobry Contador, oby dojechal.
Szkoda, ze po raz ostatni taki atak... :(

1

Ta 100 od razy, po co się ograniczać.

3

Może trzeba mu powiedzieć, ze okienko się zamknęlo i nie ma szans na transfer.

0

3 minimum powinien dostać jak dla mnie

2

Ale gwalt i to puścili o 13:30.

Brawo City!

4

"Tamten przyaktorzyl, ten go ku*wa kopal"

Za kopanie.

0

Jak tam nastroje na notatniku? Już Zidane slaby trener? I trzeba kogoś lepszego?

4

Dwie Valencie zabrały punkty Realowi i to na Bernabeu.

2

Zawał....

2

To tak dawno nie bylo, ostatni sezon Guardioli i Superpuchar.
Im często się styki grzeją.

0

Jednego do remontady mniej, jeszcze Ramos żeby dostał czerwo.

2

Co za zwierzaki...

0

xDDDDDDDDDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?