D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kocham Cię Leo!
3
Wywalcie piłkę na aut :D
1
Semedo, ale to dzik jest.
0
W tej pierwszej okazji w piłę nie trafil.
0
Suarez... Jego wykończenie na początku sezonu to porażka
0
Kurna minuta minęła i Pan Patdyk nie wspomnial o bramce ze spalonego.
11
Dawać Dembele, już widzę te piłki od Leo do francuza.
32
Tyle lat juz minęło a Messi jak był genialny tak jest nadal.
Podania długie nogę ma tak genialne, ze nawet na PlayStation tego nie powtórzysz
0
Ale to była piękna akcja
3
Spalony...
0
Typowy Busquets...
0
Byly hejty, ze nie ma prawego, bo Messi w środku gra, to Valverde dał tam dwóch zawodników :D
0
Fajnie jakby mu się mikrofon zepsuł.
1
O mój "ulubieniec" z Espanyolu jest: Diop, ciekawe w której minucie kartkę dostanie...
4
Szkoda, ze Dembele nie w 1 skladzie, bo wejdzie pewnie kolo 65minuty i człowiek nie zdąży się nacieszyć jego grą.
0
Seri vs Monaco (ktoś pytal niżej)
Kontroluje środek pola Nicei, bierze na siebie gra, większość piłek przechodzi przez niego.
51 podań ze skutecznością 88%
3 kluczowe podania
1 stworzona 100% okazja
5 dlugich pilek
2 udane dryblingi
Typowy Seri z poprzedniego sezonu.
*Monaco 58% posiadania ma więc statystki podań na poziomie 100 nie będzie mial.
*Mecz jeszcze trwa 75 minuta.
0
Seri bardzo dobry mecz a podobno piłkarz jednego sezonu i nic nie gra z najlepszymi.
0
Stary dobry Contador, oby dojechal.
Szkoda, ze po raz ostatni taki atak... :(
1
Ta 100 od razy, po co się ograniczać.
3
Może trzeba mu powiedzieć, ze okienko się zamknęlo i nie ma szans na transfer.
0
3 minimum powinien dostać jak dla mnie
2
Ale gwalt i to puścili o 13:30.
Brawo City!
4
"Tamten przyaktorzyl, ten go ku*wa kopal"
Za kopanie.
0
Jak tam nastroje na notatniku? Już Zidane slaby trener? I trzeba kogoś lepszego?
4
Dwie Valencie zabrały punkty Realowi i to na Bernabeu.
2
Zawał....
2
To tak dawno nie bylo, ostatni sezon Guardioli i Superpuchar.
Im często się styki grzeją.
0
Jednego do remontady mniej, jeszcze Ramos żeby dostał czerwo.
2
Co za zwierzaki...
0
xDDDDDDDDDD.