0

On nawet bez kontaktu pada.

0

Za efektowny upadek.

6

Niepodyktowany karny numer 22244

1

Niesamowity ma ten drybling Ronaldo, coś genialnego... M A G I A

1

Co za przeszczep...

1

xDDDDDDDDD.

1

Ale on jest zabawny :D

17

Magiczny drybling xD

1

Ewidentnie mu się myli w którym Realu gra.

0

Carvajal xD.

1

Ja naliczylem 356.

1

Ale trzeba przyznać, ze bez Ronaldo będzie smutno, bo jest jaki jest, ale tylu emocji złych i dobrych podczas meczu Realu nikt nie dostarcza.

37

I jeszcze ja jestem przed Messim: 1500 bramek na orlikach.

0

Oby Ci nie wszedł ;)

5

O ile I polowa w wykonaniu Paulinhi byla słaba, bo bramka trochę wszystkim zamydlila oczy, to w II polowie zagrał świetny mecz, może to nie jest rozgrywający a'la Verratti czy Thiago, ale ma niesamowity ciąg na bramke. Chłop wchodzi po fali hejtow na temat tego transferu i ani trochę się nie stresuje, gra na luzie, kompletne przeciwieństwo Gomesa, ktory na każdy mecz wychodzi ze strachem w oczach.

Zobaczymy jak będzie wyglądał z druzynami typu Atletico czy Sociedad na wyjeździe, ktory lubi grać piłką i zaklada wysoki pressing, czy wtedy sobie poradzi, bo ciąg na bramke ma, ale w tych meczach będzie trzeba pokazać co innego.
Narazie pokazuje, że na ogórki jest pilkarzem dobrym i można na niego liczyć.

1

Dopiero poczatek sezonu, chyba za wcześnie z gadaniem czy ktoś wypalił czy nie, sezon dlugi zobaczymy co się wydarzy dalej.

0

Paulinho to chyba minął się z powołaniem, on powinien byc napastnikiem.

1

Nareszcie schodzi...

0

Jak na Leo to dawno :D

0

Dawaj po hattricka dawno nie bylo :p

1

Masakra...

1

Zaraz bramke strzeli i bedzie: uciszyl hejterow xD

10

Irytują mnie te dryblingi Deulofeu...

15

Hejty na gościa dziś były, bo on wymienil 6 podan (75% skuteczności) przez 45 minut. Fajnie bramke strzelił, ale wiecznie nie będzie strzelał. Przez was jest oceniany z bramek i zachwyt nad tym a z gry jako pomocnik wystawilbym mu note najwyżej 2.


Żeby później nie bylo zdziwienia jak z Paulinho w składzie Sociedad na Anoeta nas totalnie zdominuje.

2

Uciszyl hejterow xDDDDD

0

Fajnie bramke strzelil, ale do zachwytów mmi bylo daleko, bo on ma być pomocnikiem co przejmnie kontrole w srodku a dziś? Zenada totalna.

0

No 2 podania wymienił,idzie na rekord...

0

Gdzie ten Paulinho gra? Biega na "9" sobie...

20

Da Neymarowi? A nie czekaj...

0

17 minut a Paulinho tylko 1 Podanie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?