D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On nawet bez kontaktu pada.
0
Za efektowny upadek.
6
Niepodyktowany karny numer 22244
1
Niesamowity ma ten drybling Ronaldo, coś genialnego... M A G I A
1
Co za przeszczep...
1
xDDDDDDDDD.
1
Ale on jest zabawny :D
17
Magiczny drybling xD
1
Ewidentnie mu się myli w którym Realu gra.
0
Carvajal xD.
1
Ja naliczylem 356.
1
Ale trzeba przyznać, ze bez Ronaldo będzie smutno, bo jest jaki jest, ale tylu emocji złych i dobrych podczas meczu Realu nikt nie dostarcza.
37
I jeszcze ja jestem przed Messim: 1500 bramek na orlikach.
0
Oby Ci nie wszedł ;)
5
O ile I polowa w wykonaniu Paulinhi byla słaba, bo bramka trochę wszystkim zamydlila oczy, to w II polowie zagrał świetny mecz, może to nie jest rozgrywający a'la Verratti czy Thiago, ale ma niesamowity ciąg na bramke. Chłop wchodzi po fali hejtow na temat tego transferu i ani trochę się nie stresuje, gra na luzie, kompletne przeciwieństwo Gomesa, ktory na każdy mecz wychodzi ze strachem w oczach.
Zobaczymy jak będzie wyglądał z druzynami typu Atletico czy Sociedad na wyjeździe, ktory lubi grać piłką i zaklada wysoki pressing, czy wtedy sobie poradzi, bo ciąg na bramke ma, ale w tych meczach będzie trzeba pokazać co innego.
Narazie pokazuje, że na ogórki jest pilkarzem dobrym i można na niego liczyć.
1
Dopiero poczatek sezonu, chyba za wcześnie z gadaniem czy ktoś wypalił czy nie, sezon dlugi zobaczymy co się wydarzy dalej.
0
Paulinho to chyba minął się z powołaniem, on powinien byc napastnikiem.
1
Nareszcie schodzi...
0
Jak na Leo to dawno :D
0
Dawaj po hattricka dawno nie bylo :p
1
Masakra...
1
Zaraz bramke strzeli i bedzie: uciszyl hejterow xD
10
Irytują mnie te dryblingi Deulofeu...
15
Hejty na gościa dziś były, bo on wymienil 6 podan (75% skuteczności) przez 45 minut. Fajnie bramke strzelił, ale wiecznie nie będzie strzelał. Przez was jest oceniany z bramek i zachwyt nad tym a z gry jako pomocnik wystawilbym mu note najwyżej 2.
Żeby później nie bylo zdziwienia jak z Paulinho w składzie Sociedad na Anoeta nas totalnie zdominuje.
2
Uciszyl hejterow xDDDDD
0
Fajnie bramke strzelil, ale do zachwytów mmi bylo daleko, bo on ma być pomocnikiem co przejmnie kontrole w srodku a dziś? Zenada totalna.
0
No 2 podania wymienił,idzie na rekord...
0
Gdzie ten Paulinho gra? Biega na "9" sobie...
20
Da Neymarowi? A nie czekaj...
0
17 minut a Paulinho tylko 1 Podanie ma.