D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez czemu nie strzelał?
1
Suarez...
W formie to on byl przyjął zrobił obrót i walnął w okienko.
1
Mi się będzie podobał jak nie stawią nam oporu :)
0
O nie Miroslawski...
0
Boisko kapitalne do gry...
0
Obie strzela dałem.
1
5 w tym 1 celny.
7
Już się rozgrzewa, jeszcze chwila i zacznie bramki strzelać, kwestia godzin :)
83
Panie Cristiano Pan się nie boi, wpadnie Espanyol nastuka Pan goli.
4
Varane ma kapitalne przyspieszenie.
2
Ten Pacheco (ex-Realowiec) robi wszystko by Real zdobyl 3 bramkę.
0
Jaki to jest sęp, wejdzie do bramki zaraz...
1
5* gwiazdek stuczek w Fifie, jedna z nich to: znikanie.
2
Ale Carvajal jeat slaby w tym sezonie.
9
No, Alaves slupek i poprzeczka, na bardzo duzo Real pozwala.
0
Taka wyrownana gra, Real az tak nie dominuje, Alaves ma pecha duzego.
0
Ale pech...
3
Ramos piłka w kosmos, cos mi to przypomina xD
0
A w I polowie mówili, ze jest świeży i świetnie wyglada...
0
bo Janusze patrzą tylko na bramki, wiem ze z karnych i na pustaka liczą się tak samo, ale on ma takich mnóstwo, od paru lat to druzyna go ciągnie i sukcesy Realu w LM. Chłop sam nic nie robi w Lidze przez caly sezon grając więcej, mial mniej dryblingow niz Douglas, to to jest sztuka.
1
Ostatnio strzelił z Wyspami Owczymi chyba z przewrotki.
3
To ladnie zrobił, ale pecha ma.
0
bo są powody, dzis oprócz pajacowania nic nie pokazuje.
1
Isco nasz człowiek, nie podał na pustaka do Ronaldo, brawo!
7
Alaves nie gra źle, dopóki jeat 1:2 to zawsze mogą jakiegoś farfocla wcisnąć, najlepiej Munir.
7
Ehhh jak zwykle 100% przypadku...
1
Spokojnie zaraz Ronaldo weźmie piłkę, przejdzie całe boisko i strzeli bramke.
5
Krycie level hard, godne najlepszy obrońców na świecie, podobno lepszych nie ma xD
1
Brawo Alaves xDDD.
11
Napina te mięśnie a wiatr zawieje i się przewraca... Co za człowiek...