0

Suarez czemu nie strzelał?

1

Suarez...
W formie to on byl przyjął zrobił obrót i walnął w okienko.

1

Mi się będzie podobał jak nie stawią nam oporu :)

0

O nie Miroslawski...

0

Boisko kapitalne do gry...

0

Obie strzela dałem.

1

5 w tym 1 celny.

7

Już się rozgrzewa, jeszcze chwila i zacznie bramki strzelać, kwestia godzin :)

83

Panie Cristiano Pan się nie boi, wpadnie Espanyol nastuka Pan goli.

4

Varane ma kapitalne przyspieszenie.

2

Ten Pacheco (ex-Realowiec) robi wszystko by Real zdobyl 3 bramkę.

0

Jaki to jest sęp, wejdzie do bramki zaraz...

1

5* gwiazdek stuczek w Fifie, jedna z nich to: znikanie.

2

Ale Carvajal jeat slaby w tym sezonie.

9

No, Alaves slupek i poprzeczka, na bardzo duzo Real pozwala.

0

Taka wyrownana gra, Real az tak nie dominuje, Alaves ma pecha duzego.

0

Ale pech...

3

Ramos piłka w kosmos, cos mi to przypomina xD

0

A w I polowie mówili, ze jest świeży i świetnie wyglada...

0

bo Janusze patrzą tylko na bramki, wiem ze z karnych i na pustaka liczą się tak samo, ale on ma takich mnóstwo, od paru lat to druzyna go ciągnie i sukcesy Realu w LM. Chłop sam nic nie robi w Lidze przez caly sezon grając więcej, mial mniej dryblingow niz Douglas, to to jest sztuka.

1

Ostatnio strzelił z Wyspami Owczymi chyba z przewrotki.

3

To ladnie zrobił, ale pecha ma.

0

bo są powody, dzis oprócz pajacowania nic nie pokazuje.

1

Isco nasz człowiek, nie podał na pustaka do Ronaldo, brawo!

7

Alaves nie gra źle, dopóki jeat 1:2 to zawsze mogą jakiegoś farfocla wcisnąć, najlepiej Munir.

7

Ehhh jak zwykle 100% przypadku...

1

Spokojnie zaraz Ronaldo weźmie piłkę, przejdzie całe boisko i strzeli bramke.

5

Krycie level hard, godne najlepszy obrońców na świecie, podobno lepszych nie ma xD

1

Brawo Alaves xDDD.

11

Napina te mięśnie a wiatr zawieje i się przewraca... Co za człowiek...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?