62

Różnica między CR7 a Messim:

Ronaldo musi strzelić przynajmniej jedną bramke aby się o nim mówiło, bo bez strzelenia bramki jego występy są zawsze dyskretne; Messi może nie strzelić żadnej a i tak po meczu będzie się tylko o jego grze mówiło i zostanie zawodnikiem meczu.

1

Jak gra slabo i się kopie po czole, to czemu mam się nie śmiać?

0

No i mozna wyłączyć...

0

Castro...

2

Marzenia się spełniają

0

Jeszcze nie koniec! Vamos Borussia!

1

Mecz się skończył?!

2

Tak to się musiało skończyć...

1

Borussia strasznie wysoko w obronie stoi, to się źle skończy.

0

A ten czemu nie podawal? :o

0

Ładnie Borussia narazie ciśnie.

0

Jakim cudem Liverpool zgadza się na transfer w zime? W lato nie chcieli go puścić a zimą go sprzedadzą? Chyba ze planują odpaść z LM, to tak.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Lepiej żałować, ze się mniej wygralo niż pozniej przeżywać swoją pazerność jak nic nie wygrasz.
Juz pare razy tak się przejechałem na jednym meczu.

0

To jest fenomen, niesamowity jest na końcówkach.

0

Sagan kolejny raz Mistrzem Świata(3 raz z rzędu), on jest niemożliwy.

0

Worek pieniędzy nigdy nie grał.

1

Zapata do Zapaty i bramka ;)

4

O w końcu spalony, nudno było.

0

*98.
Mam wrażenie, że co akcja to jest spalony.

0

Rekord spalonych jak nic dziś padł...

0

*okazje bramkowe.

0

No i brawo Luisito!

0

Jeszcze jeden spalony i wyjdę z siebie i stane obok...

0

ale mnie irytują te spalone...

9

Messi przyjaciela od trenera Girony dostał, jakby mu się nudziło.

0

Co to za bramki dziś? :D

2

Typowe xD.

0

Gracz Girony ewidentnie byl na tych treningach ;)

0

xDDDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?