D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
Różnica między CR7 a Messim:
Ronaldo musi strzelić przynajmniej jedną bramke aby się o nim mówiło, bo bez strzelenia bramki jego występy są zawsze dyskretne; Messi może nie strzelić żadnej a i tak po meczu będzie się tylko o jego grze mówiło i zostanie zawodnikiem meczu.
1
Jak gra slabo i się kopie po czole, to czemu mam się nie śmiać?
0
No i mozna wyłączyć...
0
Castro...
2
Marzenia się spełniają
0
Jeszcze nie koniec! Vamos Borussia!
1
Mecz się skończył?!
2
Tak to się musiało skończyć...
1
Borussia strasznie wysoko w obronie stoi, to się źle skończy.
0
A ten czemu nie podawal? :o
0
Ładnie Borussia narazie ciśnie.
0
Jakim cudem Liverpool zgadza się na transfer w zime? W lato nie chcieli go puścić a zimą go sprzedadzą? Chyba ze planują odpaść z LM, to tak.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Lepiej żałować, ze się mniej wygralo niż pozniej przeżywać swoją pazerność jak nic nie wygrasz.
Juz pare razy tak się przejechałem na jednym meczu.
0
To jest fenomen, niesamowity jest na końcówkach.
0
Sagan kolejny raz Mistrzem Świata(3 raz z rzędu), on jest niemożliwy.
0
Worek pieniędzy nigdy nie grał.
1
Zapata do Zapaty i bramka ;)
4
O w końcu spalony, nudno było.
0
*98.
Mam wrażenie, że co akcja to jest spalony.
0
Rekord spalonych jak nic dziś padł...
0
*okazje bramkowe.
0
No i brawo Luisito!
0
Jeszcze jeden spalony i wyjdę z siebie i stane obok...
0
ale mnie irytują te spalone...
9
Messi przyjaciela od trenera Girony dostał, jakby mu się nudziło.
0
Co to za bramki dziś? :D
2
Typowe xD.
0
Gracz Girony ewidentnie byl na tych treningach ;)
0
xDDDD.