1

Fajne wsparcie Dembele.

28

Przy Messim Neymar trochę pokory nabral, ale gdy opuścił Barcelone i w PSG nie ma tam pilkarza lepezego od niego, to zaczyna się gwiazdorzenie i myślę, ze to dopiero początek takich spięć. Chciał wyzwań, to ma wyzwania, będzie teraz płakał o kazdy rzut wolny czy karny.

"Miałeś chamie złoty róg..."

1

Nigdy nie zrozumiem fenomenu porównywania Ronaldo i Messiego tylko poprzez bramki i kto strzelił więcej to jest lepszy...
Geniuszu Messiego nie da się przełożyć na głupie liczby, to trzeba oglądać i podziwiać. Z Getafe bramki nie strzelił a całą robotę robił na boisku i byl kluczową postacią, ale bramki nie strzelił to typowy Janusz z Flaschore Ci powie, ze Messi kiepski mwcz zagral.

8

Co za fartuchy...

2

Brawo Keylor, tak się broni!

52

Benzema wracaj jak najszybciej!

0

Pozytyw kontuzji Dembele taki, że powinien nauczyć się już języka i jak wroci nie będzie potrzebował tłumacza(Umtitiego).

9

Tydzień temu tez czytałem, ze Levante mieli zniszczyć w 10 minut, bo to przecież Real Madryt...

71

Suarez oatatnio:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/19059941_1409613412449425_2479202982610013343_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=978cd8f1c72a3aec20bd3dd7315a043a&oe=5A5161F3

Niech się ogarnie jak najszybciej, bo teraz tylko za nazwisko gra i wnosi kompletne 0 do gry a czasem nawet mniej...

29

xDDDD

Ty to geniusz jesteś, po zaledwie 100 minutach gry potrafisz ocenić czy ktoś to niewypał...

52

17

STAŃ na wysokości zadania ;)

2

Jak będzie suma bramek 4 i mniej, czyl może paść tylko jeszcze jedna bramka.

0

- 4.5, to mniej niż 5 bramek
+4 5, to 5 i więcej bramek

0

Zaliczyć na 30% przynajmniej.

53

W sumie to ładnie zgasił dziennikarza.

3

Chciałem żeby zwolnili Wengera z Arsenalu, ale jest to nasz cichy agent, był nieugięty w sprzedaży Bellerina, bo wiedział że lepszy interes zrobimy kupując Semedo.

2

nie wiem po co pytanie zadawałem xD

11

Jak strzelił Ronaldo? Pustak czy karny?

4

Myślę, ze Dembele potrzebuję więcej luzu i pewności siebie, bo wczoraj gdy juz minął rywala i mial wolne miejsce, to wolał się zatrzymać i podać w bok albo w tył. Technicznie i szybkościowo jest świetny, wczoraj 2-3 razy pokazał co potrafi.
Więcej luzu, głowa spokojniejsza i będzie kozakiem. Trochę tez nie rozumiem czemu nie gra na LS, wtedy Messi by mu rzucal piłki za plecy obrońców a tak to dublują się na PS i ciężko znaleźć mu tam miejsce jest.

0

Czyli szykujmy się na Bayern co 2 tygodnie.

0

Tym bardzie boli, ze oddany praktycznie za darmo a kupiony Digne za 20mln. Nie mam nic fo Francuza, ale Grimaldo w niczym by mu nie ustępował, szkoda ze zostal tak olany.

0

Neymar w 1 sezonie to tez byl żart a debiut z Lechią to był dramat.

7

Przecież kibiców Realu jest więcej w Polsce niz Borussi i Tottenhamu, więc nie ma się co dziwić kto wygrał, bo dziwne zeby kibice Realu zrezygnowali z Meczu na otwartym kanale.

19

Wygramy tryplet- nie ma się co cieszyć, przeciwnicy byli w słabszej formie.

5

Bo prezes Lyonu go nam tanio puścił i się nie negocjowal, jemu się należy butelka dobrego wina.

4

Mi się zdaję, ze on jeszcze więcej piłkarzy tam trzyma.

0

Guardiola zaczynał katastrofalnie a został pewnie najlepszym trenerem w historii Barcelony. Ciekawe wtedy jakie były komentarze :D

10

Buffon to jest klasa, uwielbiam goscia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?