D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajne wsparcie Dembele.
21
Kapitalny obrazek!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/21743149_1852310304797643_2712851459193997068_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=394398fc3ec5759f4392928306d96bdb&oe=5A146AA0
28
Przy Messim Neymar trochę pokory nabral, ale gdy opuścił Barcelone i w PSG nie ma tam pilkarza lepezego od niego, to zaczyna się gwiazdorzenie i myślę, ze to dopiero początek takich spięć. Chciał wyzwań, to ma wyzwania, będzie teraz płakał o kazdy rzut wolny czy karny.
"Miałeś chamie złoty róg..."
1
Nigdy nie zrozumiem fenomenu porównywania Ronaldo i Messiego tylko poprzez bramki i kto strzelił więcej to jest lepszy...
Geniuszu Messiego nie da się przełożyć na głupie liczby, to trzeba oglądać i podziwiać. Z Getafe bramki nie strzelił a całą robotę robił na boisku i byl kluczową postacią, ale bramki nie strzelił to typowy Janusz z Flaschore Ci powie, ze Messi kiepski mwcz zagral.
8
Co za fartuchy...
2
Brawo Keylor, tak się broni!
52
Benzema wracaj jak najszybciej!
0
Pozytyw kontuzji Dembele taki, że powinien nauczyć się już języka i jak wroci nie będzie potrzebował tłumacza(Umtitiego).
9
Tydzień temu tez czytałem, ze Levante mieli zniszczyć w 10 minut, bo to przecież Real Madryt...
71
Suarez oatatnio:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/19059941_1409613412449425_2479202982610013343_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=978cd8f1c72a3aec20bd3dd7315a043a&oe=5A5161F3
Niech się ogarnie jak najszybciej, bo teraz tylko za nazwisko gra i wnosi kompletne 0 do gry a czasem nawet mniej...
29
xDDDD
Ty to geniusz jesteś, po zaledwie 100 minutach gry potrafisz ocenić czy ktoś to niewypał...
52
Zawsze mnie to śmieszy :D
https://media.tenor.co/images/2acab33e443c2f6d5025436c86b36f71/tenor.gif
17
STAŃ na wysokości zadania ;)
2
Jak będzie suma bramek 4 i mniej, czyl może paść tylko jeszcze jedna bramka.
0
- 4.5, to mniej niż 5 bramek
+4 5, to 5 i więcej bramek
0
Zaliczyć na 30% przynajmniej.
53
W sumie to ładnie zgasił dziennikarza.
3
Chciałem żeby zwolnili Wengera z Arsenalu, ale jest to nasz cichy agent, był nieugięty w sprzedaży Bellerina, bo wiedział że lepszy interes zrobimy kupując Semedo.
2
nie wiem po co pytanie zadawałem xD
11
Jak strzelił Ronaldo? Pustak czy karny?
4
Myślę, ze Dembele potrzebuję więcej luzu i pewności siebie, bo wczoraj gdy juz minął rywala i mial wolne miejsce, to wolał się zatrzymać i podać w bok albo w tył. Technicznie i szybkościowo jest świetny, wczoraj 2-3 razy pokazał co potrafi.
Więcej luzu, głowa spokojniejsza i będzie kozakiem. Trochę tez nie rozumiem czemu nie gra na LS, wtedy Messi by mu rzucal piłki za plecy obrońców a tak to dublują się na PS i ciężko znaleźć mu tam miejsce jest.
0
Czyli szykujmy się na Bayern co 2 tygodnie.
0
Tym bardzie boli, ze oddany praktycznie za darmo a kupiony Digne za 20mln. Nie mam nic fo Francuza, ale Grimaldo w niczym by mu nie ustępował, szkoda ze zostal tak olany.
0
Neymar w 1 sezonie to tez byl żart a debiut z Lechią to był dramat.
7
Przecież kibiców Realu jest więcej w Polsce niz Borussi i Tottenhamu, więc nie ma się co dziwić kto wygrał, bo dziwne zeby kibice Realu zrezygnowali z Meczu na otwartym kanale.
19
Wygramy tryplet- nie ma się co cieszyć, przeciwnicy byli w słabszej formie.
5
Bo prezes Lyonu go nam tanio puścił i się nie negocjowal, jemu się należy butelka dobrego wina.
4
Mi się zdaję, ze on jeszcze więcej piłkarzy tam trzyma.
0
Guardiola zaczynał katastrofalnie a został pewnie najlepszym trenerem w historii Barcelony. Ciekawe wtedy jakie były komentarze :D
10
Buffon to jest klasa, uwielbiam goscia.