D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ronaldo xDDDDDDDDDDD
Walczył o karnego w swoim polu karnym...
2
Ta dwójka chyba jest kibicami Realu, Gazda na pewno. W sumie w tym Eleven to sami kibice Realu są.
10
On to z rzutu rożnego będzie zaraz strzelał.
1
A ile zagrał narazie? Wlasnie jeden mecz w miesiącu. Zobaczymy czy będzie grał regularnie . Wszedl i pokazal, ze się na lawce marnuje, chyba o to mi chodziło ostatnio, ze chlop ma talent a nie gra.
0
Przecież to napisałem z przymrużeniem oka ;)
29
Mozna wyłączyć xD.
23
Ronaldo az tak pazerny na bramki, ze nawet do swojej chcial strzelić.
12
Brawo Wolfsburg!
1
Po 5 kolejkach Leo Messi ma 9 bramek, to jego najlepszy start w historii. W rekordowym sezonie na tym etapie rozgrywek miał 8 bramek.
30
Mnie bardziej to rozwaliło:
"Już w dziesiątej minucie w polu karnym gości Marcelo został kopnięty przez obrońcę, ale sędzia najwidoczniej uznał, że skoro najpierw defensor trafił w piłkę, przewinienia nie było. Niestety przepisy nie mówią o niczym takim, jednak sędzia właśnie tak zinterpretował tę sytuację. W drugiej części meczu w szesnastce Betisu nieprzepisowo powstrzymywany był Cristiano Ronaldo, ale i tym razem według arbitra wszystko było w porządku"
xD
17
Taki luźny temat:
Czemu Ronaldo ma nadal 5* sztuczek w Fifie? Jak u niego od 2 lat ulubioną sztuczka jest znikanie albo piła do przodu i sprint. Dawno nie widziałem żeby zrobil jakąś skomplikowaną sztuczke.
Rozumiem kiedyś robił, ale teraz? Niektórym zabierają te gwiazdki a jemu nie.
Ps. Zaden ból dupy czy coś takie luźne pytanie bez spin.
0
bo Bale byl po kontuzji łydki.
Zobaczymy, ale moim zdaniem wroci na ławkę gdy tylko wszyscy będą zdrowi, bo Benzema będzie gral jest jedynym nominalnym napastnikiem, Ronadlo to oczywiste a Bale raczej się nie zgodzi na ławkę i też będzie grał a pomoc Modric-Casemiro-Kroos jest nie do ruszenia.
0
Isco nie byl pierwszym wyborem, gdy Bale, Benzema i Ronaldo są zdrowi, to dla niego miejsca nie ma. W tych ważniejszych meczach nie gral, o to mi chodzi, grał z "ogórkami" w wielkich meczach zawsze pomijany. Chyba, ze ktoś wypadł z powodu kontuzji.
56
Gdybyśmy my zaliczyli taki strart jak Real, to podpisy bylyby już zebrane, ale mam nadzieję, ze się uda.
17
Isco nadal się marnuje, gdzie indziej miałby ciągle pierwszy sklad i grałby w kazdym meczu a jak wróci Benzema, to wyląduje na lawce, Kovacic tak samo, narazie nie wygryzie Kroosa czy Modricia a gdzie tu miejsce dla Ceballosa jeszcze?
Wierzysz w to, ze zagra więcej niz jeden mecz na miesiąc? Bo ja nie, Zidane raczej nie będzie ryzykowal kolejnych strat punktowych, bo Ceballos to nadal nieograny zawodnik i dużo nauki przed nim jeszcze.
54
Ceballos interes życia jak narazie zrobił, zamiast się rozwijać, bo ma talent, to nie podnosi się z lawkii a biorąc pod uwagę -7, to może jeszcze dłużej na niej zagościć.
Ale wcale mi go nie szkoda, pchać się do Realu jak oni w pomocy mają straszny ścisk.
78
Tylko, ze oni tez stracą punkty, bo będą mieli trudniejsze mecze niż te z Levante czy Betisem u siebie. Lepiej mieć taką przewagę niż mieć -7 po 5 kolejkach, trzeba się z tego cieszyć a nie płakać, żyje się dniem dzisiejszym a nie co będzie za pół roku, teraz my się śmiejemy na koniec mogą oni, taki jest sport.
3
I oni jeszcze przegrają i my, te 7 punktów przewagi teraz, na koncu sezonu może okazać się kluczowe
5
Obił biednych kibiców na stadionie i to tych na najwyższych sektorach.
3
Ja widziałem, zagral koncert, godnie zastąpił Benzeme.
4
Ronaldo MVP, podziekujmy najlepszemu pilkarzowi na świecie, ze pomógł Betisowi dziś wygrać, to jest piłkarz, wielka klasa, pomaga slabszym.
2
Ostatnii gdy mieli pobic rekord meczów bez porazki zatrzymali się na Sevilli, teraz druga Sevilla ich zatrzymuje w innym rekordzie.
0
Tak Jest!!!!!!!!
0
Co za rak, zamiast podać to strzelał...
1
Niech on zejdzie...
0
Ten Boudebouz co za sabotażysta
0
Co ten Ronaldo odwala, kabaret roku oglądam xD
0
Ale fart...
5
Jaki kabaret xD.
21
Marcelo gra na czas!