D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
jak nic Denis odbił żonę Valverde, bo innego wytłumaczenia nie ma.
2
Pulinho wchodzi i gra świetnie, Gomes rok praktycznie w pierwszym składzie i dobre występy można policzyć na palcach jednej ręki...
0
czyli PAco albo Denis nie wejdą a może nawet i obaj, denerwują mnie te zmiany...
1
na Puchar Tymbarka...
8
RAkitic... A Denisa dalej nie ma...
1
Nie, bo bym się nie cieszył z gola tylko przyznal się i przeprosił a on bezczelnie się cieszy jeszcze...
5
Pique w formie:
https://zapodaj.net/7a6b11bf915f7.jpg.html
1
Seby niema? Pewnie pod blokiem stoi.
0
Jaki oni autobus postawili...
4
Ten mem z Zidanem i Benzemą, idealnie pasuje do Valverde i Suareza.
0
Masakra....
1
Own Goal co za forma xDDD
0
jakim cudem?
0
Dobrze, że Mathieu już niema, bo on by dziś zagrał na LO.
34
Denis odejdzie, jak nadal będzie grał raz na miesiąc... Masakra, kompletnie tego nie rozumiem.
0
Buenos Aires!
0
Lewy lepiej, Ronaldo też się myli, ale przecież to Pessi karnych nie strzela...
0
Ciekawe czy na Ekstraklasa trolls teraz pojawią się memy typu: "Ale bym pograł z taką Granadą czy Malagą", Pep na razie jedzie wszystkich jak chcę i na dodatek grają pięknie w piłkę.
Jeśli nam się nie uda wygrać LM, to z całego serca życzę mu wygranej.
2
Tez mnie to irytuje, ja osobiście nie przeglądam Twittera i wszystkich informacji dowiaduję się od niego, więc dobrze że on tu jest, bo mi trochę czasu zaoszczędza na szukaniu informacji o transferach, plotkach, wywiadach itd.
0
Na Euro U-21 robił na mnie większe wrażenie, dziś solidny występ bez fajerwerków, na wysokim poziomie celności podan, pare raz ładnie pociagnal do przodu, ale bez kluczowych piłek, ma potencjał na dobrego rozgrywającego, bo ciągle chce być pod grą, warto go obserwować.
10
Jonathan Viera to jest kozak, co on robi jeszcze w Las Palmas. Młodsza wersja Iniesty, uwielbiam patrzec na jego gre, chciałbym go u nas zobaczyć (do tych co napiszą, ze to nie poziom Barcy, obejrzyjcie chociaz jeden mecz z jego udziałem, jeśli on jest za slaby, to co powiedzieć o Gomesie, Turanie? Viera ma jakość i bylby wzmocnieniem naszej drużyny)
* I to nie jest gracz jednego sezonu, bo on od co najmniej 3 sezonów trzyma poziom i zachwyca swoją grą, gościu pasuje do naszego stylu jak mało kto, żaden drwal tylko kapitalny technik.
Dziś z Celta, mecz przegrany 2:5 a on:
49 podań (81%)
8 kluczowych podań
3 stworzone 100%
3 udane dryblingi
5 długich piłek
2 asysty
34
Ronaldo i tak wygra zobaczycie, bo ile macie trofeów w tym roku a ile on?
0
Przed meczami, to wszystko wydaje się ok a później wiemy jak się to kończy.
Podobny bym obstawil, United jedynie wywalił, bo jakoś oni bardzo dobrze nie grają a w Lizbonie się ciężko gra.
7
30mln w plecy, jak my marnujemy w ostatnich latach te pieniądze, jakby to były grosze.
Turan, Gomes(jak nie odpali z cudowną formą), Paco, Digne też kompletnie pomijany(bo raz w miesiącu to i by zawodnik z rezerw z ogórkami pogral i nie odstawal poziomem).
Za dużo tych pieniędzy zmarnowano.
19
Od kiegy nie trenuje białych, to często mówi coś sensownego.
124
Antonella po raz trzeci w ciąży:
https://zapodaj.net/5d31538746eab.png.html
Najważniejszy hattrick zdobyty przez Leo ;)
3
Ja bym Messiego na ławkę dal, niech odpocznie sobie w końcu.
6
Do redakcji:
Nie wiem czy tylko to u mnie, ale jak chce edytować komentarz i naciskam zapisz, to wyskakuje takie coś: "
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków."
I komentarz się nie chcę edytować.
1
Będzie: "Tyle ile wydali na tranafery, to i Smuda by LM wygral".
5
Nie wiem czemu my odchodzimy od ściągania pilkarzy z technika i wizją gry, tylko co raz więcej drwali ściągamy do drużyny, strasznie mi się to nie podoba.