0

Zaraz Ronaldo weźmie piłkę, przejdzie pół boiska i zapakuje bramkę. To nie Messi, że czeka na podanie, tylko najlepszy pilkarz na świecie...

1

Coś najlepszemu piłkarzowi ostatnich 20 lat nie idzie.

1

Jakie to są farciarze...

0

Ciekawe czy Maffeo na mecz z Realem wyjdzie z Messim.

0

Gdyby nie Tet Stegen w I połowie to wynik mógłby być inny, gdyby nie Ter Stegen w II polowie wynnik mógłby być inny i tak możemy sobie gdybac.
Oni też mieli swoje okazję, jak dla mnie więcej groźnych.

0

W tej walce tyle razy była taka sytuacja ze 3 razy pod rzad trafił i nie przerywal, Takam jeszcze uniki robił, żenada trochę...

3

Gomes vs Athletic
83 minuty
17 podan (74% skuteczności)
0 kluczowych podań
0 dlugich piłek
2 udane dryblingi
1 strata
1 odbiór
2 faule popełnione
Ocena Sofascore.com: 6.6 (najgorsza w Barcelonie)

A teraz moja subiektywna ocena:
Dla mnie przeciętny występ, w I połowie raz ladnie uwolnił się spod pressingu a reszta do gra w bok i do tylu.
W II polowie 2 razy ladnie wyszedł na pozycję, w pierwszej sytuacji ladnie pokrecil zawodnikiem Bilbao, zabrakło decyzji o strzale.

I to tyle co mi zapadło w pamięci w jego grze, nie był katastrofalny, ale to nadal za mało jak na Barcelone. , pewnie przez to, ze patrze na niego jak na 35mln, ale kolejny występ, który tej kwoty nie pokazuje.

Ps. Każdy ma swoje zdanie i nie mam nic przeciwko temu, gdy ktoś będzie miał inne zdanie i przedstawi argumentację za jego "dobrym" meczem.

2

Jaką asyste? Miroslawski...

6

Paulinho powiniwn grać na "9"

2

Umtiti kamienna twarz, zero emocji.

0

Nawalka by wprowadził 3 Napastników jak z Rumunią xD

1

Denis? Niemożliwe nie istnieje.

0

To niezła klepka xD.

1

Kozak ma przyśpieszenie, na pierwszych metrach to on niesamowity gaz ma.

0

Czemu faul? Jak to on wpadł na niego.

0

Umtiti Ty kozaku!

Jesteś tak dobry, ze bym chcial aby kupili Cię jeszcze raz.

0

Czemu nie strzelał od razu...ehhh Andre mogla być brameczka.

2

A co on takiego dobrego zrobil? Nadal bez kluczowych podań, zaledwie 10 celnych podan ze średnią 71%, bez odbioru z jedna stratą, plus można dac za jedne wyjscie spod pressingu i tyle.
Kolejny przeciętny występ.

1

Co im się poebalo, reklama meczu Milan - Juventus na żywo dziś o 18 tylko w Eleven xD

0

"Krystiano leprzy"

0

Król jest jeden!

0

Gomes rusz się! Irytuje ta jego bierność

0

Znowu słupek....

0

Żeby nie Ter Stegen, to byłoby już fatalnie...

Alba nie kompromituj się.

7

Miroslawski jak agresywnie: "byl spalony!"

6

Ernesto czy to Ty?

1

Nie no na bramce to nie, bo jak będzie podawał do tylu, to nawali nam bramek samobójczych

1

Aż łezka się w oku zakrecila, piękne czasy.

3

Z czego 90% za dyskusję, symulki i przepychanki.

17

Nie grał ostatnio dlugi czas, więc forme strzelecką poza boiskiem pokazywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?