D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz Ronaldo weźmie piłkę, przejdzie pół boiska i zapakuje bramkę. To nie Messi, że czeka na podanie, tylko najlepszy pilkarz na świecie...
1
Coś najlepszemu piłkarzowi ostatnich 20 lat nie idzie.
1
Jakie to są farciarze...
0
Ciekawe czy Maffeo na mecz z Realem wyjdzie z Messim.
0
Gdyby nie Tet Stegen w I połowie to wynik mógłby być inny, gdyby nie Ter Stegen w II polowie wynnik mógłby być inny i tak możemy sobie gdybac.
Oni też mieli swoje okazję, jak dla mnie więcej groźnych.
0
W tej walce tyle razy była taka sytuacja ze 3 razy pod rzad trafił i nie przerywal, Takam jeszcze uniki robił, żenada trochę...
3
Gomes vs Athletic
83 minuty
17 podan (74% skuteczności)
0 kluczowych podań
0 dlugich piłek
2 udane dryblingi
1 strata
1 odbiór
2 faule popełnione
Ocena Sofascore.com: 6.6 (najgorsza w Barcelonie)
A teraz moja subiektywna ocena:
Dla mnie przeciętny występ, w I połowie raz ladnie uwolnił się spod pressingu a reszta do gra w bok i do tylu.
W II polowie 2 razy ladnie wyszedł na pozycję, w pierwszej sytuacji ladnie pokrecil zawodnikiem Bilbao, zabrakło decyzji o strzale.
I to tyle co mi zapadło w pamięci w jego grze, nie był katastrofalny, ale to nadal za mało jak na Barcelone. , pewnie przez to, ze patrze na niego jak na 35mln, ale kolejny występ, który tej kwoty nie pokazuje.
Ps. Każdy ma swoje zdanie i nie mam nic przeciwko temu, gdy ktoś będzie miał inne zdanie i przedstawi argumentację za jego "dobrym" meczem.
2
Jaką asyste? Miroslawski...
6
Paulinho powiniwn grać na "9"
2
Umtiti kamienna twarz, zero emocji.
0
Nawalka by wprowadził 3 Napastników jak z Rumunią xD
1
Denis? Niemożliwe nie istnieje.
0
To niezła klepka xD.
1
Kozak ma przyśpieszenie, na pierwszych metrach to on niesamowity gaz ma.
0
Czemu faul? Jak to on wpadł na niego.
0
Umtiti Ty kozaku!
Jesteś tak dobry, ze bym chcial aby kupili Cię jeszcze raz.
0
Czemu nie strzelał od razu...ehhh Andre mogla być brameczka.
2
A co on takiego dobrego zrobil? Nadal bez kluczowych podań, zaledwie 10 celnych podan ze średnią 71%, bez odbioru z jedna stratą, plus można dac za jedne wyjscie spod pressingu i tyle.
Kolejny przeciętny występ.
1
Co im się poebalo, reklama meczu Milan - Juventus na żywo dziś o 18 tylko w Eleven xD
0
"Krystiano leprzy"
0
Król jest jeden!
0
Gomes rusz się! Irytuje ta jego bierność
0
Znowu słupek....
0
Żeby nie Ter Stegen, to byłoby już fatalnie...
Alba nie kompromituj się.
7
Miroslawski jak agresywnie: "byl spalony!"
6
Ernesto czy to Ty?
1
Nie no na bramce to nie, bo jak będzie podawał do tylu, to nawali nam bramek samobójczych
1
Aż łezka się w oku zakrecila, piękne czasy.
3
Z czego 90% za dyskusję, symulki i przepychanki.
17
Nie grał ostatnio dlugi czas, więc forme strzelecką poza boiskiem pokazywał.