D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A wcześniej w dzieciństwie nosił koszulkę Barcelony, więc już gra 10 sezonów...
17
Boże, daj mi siłę...
0
No a Rakitic, Gomes to przecież pilkarze na miare 11 legend Barcelony...
25
Szkoda mi tego Paco tak po ludzku jak na niego patrzę, wydaje się fajnym gościem a marnuje sobie karierę, bo trener woli wystawiac niepełnosprawnego Suareza.
0
Roberto kozak!
0
No nareszcie...
0
Oooo Paco, cuda w tym roku wcześniej jakoś.
0
Przecież to by ten fejk Messi z trybun strzelił... Masakra jaki on zjazd formy zrobił.
3
xDDDDDDDDDDDDDDD
0
Dobra Valverde dawaj Gomesa, może mecz zrobi się ciekawszy.
6
Tylko, że strzał taki bardziej Paweł Brożek
0
Typowy Suarez
0
Jest i Gomes!
0
Tylko, ze tam Messi geniusz odpalił, gra wygląda ciągle tak samo, liczymy na genialne zagranie Messiego.
0
Systystki strzałów:
Barca 1 : 3 Malaga
Aha...
1
Oczy aż bolą od tego meczu, Malaga stworzyła sobie lepsze sytuacje niż my... Dramat.
0
Grajmy Andresem cały sezon, powodzenia życzę...
5
Nie wiem, ale co złego jest w Denisie? Drugi Suarez kopie się po czole i gra co mecz a Denis jak gra to nie zawiódł w żadnym meczu a i tak ląduje na lawce, gdzie tu jakaś logika?
4
Mi się strasznie nie podoba ta taktyka bez jednego skrzydła, strasznie dużo na tym tracimy, Messi nie ma komu piłek grać, ale co ja tam wiem, muszę doktora zrobić aby się wypowiadać ...
10
Jak nie z Realem przegrał, to też były oficjalne mecze.
0
Jakby Denis się nazywal Rakitic, to by gral w kazdym meczu, niezależnie od tego czy co mecz by się kopal po czole. A, ze się nazywa Denis i nie zawodzi, to ląduje na ławce na miesiąc.
19
Plus taki, ze Kameni juz nie broni, więc szansa na zwycięstwo wzrasta o 23%.
2
To średnia wyliczona z 8 spotkań, czyli wychodzi na to, ze mniej więcej jeden udany drybling ma na 8 meczy a kluczowe podanie udaje mu się zagrać co drugi mecz.
21
Leon Goretzka, fajnie bramki strzela ale to nie znaczy, że po zmianie klubu nadal będzie strzelał, on jest pomocnikiem a więc głównym założeniem jest podawanie, kreowanie sytuacji czy zrobienie przewagi dryblingiem. W Barcelonie potrzeba technicznych zawodników jeśli chcemy grać pięknie i wygrywać.
Spójrzmy na tego Goretzke:
37 podan na mecz z zaledwie 75% skutecznością
0.6 kluczowego podania na mecz
1.1 długich pilek na mecz
0.1 dryblingu na mecz
2.5 odbioru na mecz
Zalatuje wielką przeciętnościa na kilometr. Gościu bez dryblingu czy kreatywnwgo podania ma być wzmocnieniem, bo udalo mu się 4 bramki strzelic? No nie żartujmy sobie...
Nie wiem jak wy, ale ja mam dość już tych drwali w środku pola, co jakąś bramkę raz na miesiąc strzela a Messi będzie musiał za nich rozgrywać.
0
No i za pare lat będzie 0 wychowanków w skladze, piękna filozofia...
Dobrze, że Guardiola tak nie uważał, bo niektórzy by nigdy tu nie zagrali.
3
Ale potrafi robić wiatr na skrzydle, dla mnie lepszy niż Deulofeu. W tym sezonie 7.5 dryblingu na mecz w tamtym sezonie byl w top5 najlepiej dryblujacych graczy na świecie.
Cyferek nie ma, ale ma to coś co robi przewagę na skrzydle. W lepszej drużynie może miałby inne/lepsze statystyki.
Jeździec bez głowy trochę taki, ale na podmeczonych rywali mógłby się sprawdzić.
1
Się ciesz, że ja tego nie postawiłem, już byś się pożegnał z kuponem :D
1
No niby tak, ale jak pokazuje mecz, to Gomes czy Rakitic nie zasługują na grę bardziej niż Denis czy Paulinho.
Denis zawsze jak gral dawał jakieś pozytywy - Gomes takiego wrażenia nie robi.
Rakitic też jest pod formą a Paulinho gdy gra nie zawodzi.
5
Możliwe, ale nigdy się nie dowiemy, jak Paco gra raz na pół roku i nie dostał nigdy prawdziwej szansy, szkoda chłopaka, gral w kadrze Hiszpanii (i to nawet dobrze) a teraz przyspawany do ławki/trybun.
14
Najbardziej mnie wkurza to, że Suarez czy Pique grają za nazwisko, bo szczerze wątpię czy Paco dałby mniej w ofensywie od Luisa, który jest w tragicznej formie a wystawianie go jeszcze na skrzydle w niczym nie pomaga.
Wynikami Valverde się broni, ale narazie styl nie jest fantastyczn (wielu zawodników jest pod formą), oby to wszystko ogarnął na kluczowe momenty sezonu.