D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomes, ale magia :o
23
Busquets po tym spotkaniu ogłasza koniec kariery, nie ma szans wygrać tej rywalizacji.
2
też tak myślę, widać ze się ogrywa po malutku, za 10 lat myślę, że będzie już podawał do przodu, warto inwestować w niego!
1
widać, że u Messiego trochę się uczył xD
0
coś chyba tam popijają xD
0
Paco mimo, że bramkę strzelił, Alenia nic wielkiego nie pokazał, Gomes podania tylko na maks 5m.
8
najsłabszy? chyba inny mecz oglądam...
2
Fajnie jakby tego Arnaiza sprawdził z jakąś Malagą czy innym Alaves, wtedy można byłoby coś więcej powiedzieć, może byłby solidnym zmiennikiem.
0
Ivan to jakiś pakiet wykupił, że musi grać w każdym meczu chociaż minute.
1
z całym szacunkiem do Murcii, ale tu gracz ze szkółki by wszedł i grał to samo, ja od gracza za 35mln oczekuje czegoś więcej.
3
ciężko mieć straty jak nie podejmuję się próby dryblingu czy jakiegoś kreatywnego podania. Ja też bym miał 0 fauli i strat.
0
co mieli pisać, jak chłopa w I połowie nie było? Mieli kłamać, że kozak?
2
jedyne co mu dziś wychodzi a reszta statystyk same 0, nawet na tle 3-ligowca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Deulofeu wygląda jakby nie wywodził się z La Masii, tylko z jakiejś szkółki Pelikanu Łowicz...
0
Jak Messiego nie ma, to Deulofeu włącza się typ samoluba.
3
i to niezłego, ale niech tak grają dalej i spadają z ligi.
2
Mnie i tak bardziej rozwala 9 Benzema a 14 Kane...
Kane po Messi najwięcej bramek w tym roku, to jest nagorda najlepszy napastnik a nie najlepszy napastnik w drużynie, która wygrała najwiecej...
7
A później pisze "La Cabaret" i co się dziwi jak sam głosuje na swoich kolegów, co w tym roku grali przecietnie, albo jak Neuer wiecej nie grał jak grał..
14
Benzema 9, Kane 14 xDDDD
Co to za Janusze głosują, to ja nie mam pojęcia...
0
Iniesta gdy ma dzień, to jest bezkonkurencyjny, ale ostatnio bardzo rzadko mu się to zdarza. Kocham go jak brata, ale kompletnie nie zasłużył, bo w tym sezonie to wiecej nie grał jak grał.
2
Zaraz Iwański będzie:
"To oczywsite, że Ronaldo wygrał, w tym sezonie był zdecydowanie najlepszym piłkarzem na swiecie."
2
Nie no Ter Stejgen będzie.
2
Z tego co wiem, to niektórzy piłkarze polecieli na gale, więc nie będzie ich.
Edit. Zależy o kogo Ci chodzi.
0
Sorry, zrozumiałem tak jakbyś pisał, że dziś nie ma gali ;)
10
Dziś nie jest Zlota Pilka, tylko te "The Best", które organizuję Fifa i jest gala.
A France Football daję złotą piłkę i tu jest bez gali.
0
2 miesiące minęły a on nie zagrał żadnego meczu a pewnie niezły hajs zarobił, to samo Vermaelen.
Dramat.
0
Epika, liryka, obrona Liverpoolu..
0
Suarez też kompletnie nie pasuje do tej taktyki + jego forma = D R A M A T
0
W Realu ten Hakimi wchodzi i gra dobrze i nie odstaje. Nie wiem czemu Palencia szansy nie dostaje, mam nadzieję ze dostanie.