0

Gomes, ale magia :o

23

Busquets po tym spotkaniu ogłasza koniec kariery, nie ma szans wygrać tej rywalizacji.

2

też tak myślę, widać ze się ogrywa po malutku, za 10 lat myślę, że będzie już podawał do przodu, warto inwestować w niego!

1

widać, że u Messiego trochę się uczył xD

0

coś chyba tam popijają xD

0

Paco mimo, że bramkę strzelił, Alenia nic wielkiego nie pokazał, Gomes podania tylko na maks 5m.

8

najsłabszy? chyba inny mecz oglądam...

2

Fajnie jakby tego Arnaiza sprawdził z jakąś Malagą czy innym Alaves, wtedy można byłoby coś więcej powiedzieć, może byłby solidnym zmiennikiem.

0

Ivan to jakiś pakiet wykupił, że musi grać w każdym meczu chociaż minute.

1

z całym szacunkiem do Murcii, ale tu gracz ze szkółki by wszedł i grał to samo, ja od gracza za 35mln oczekuje czegoś więcej.

3

ciężko mieć straty jak nie podejmuję się próby dryblingu czy jakiegoś kreatywnego podania. Ja też bym miał 0 fauli i strat.

0

co mieli pisać, jak chłopa w I połowie nie było? Mieli kłamać, że kozak?

2

jedyne co mu dziś wychodzi a reszta statystyk same 0, nawet na tle 3-ligowca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Deulofeu wygląda jakby nie wywodził się z La Masii, tylko z jakiejś szkółki Pelikanu Łowicz...

0

Jak Messiego nie ma, to Deulofeu włącza się typ samoluba.

3

i to niezłego, ale niech tak grają dalej i spadają z ligi.

2

Mnie i tak bardziej rozwala 9 Benzema a 14 Kane...

Kane po Messi najwięcej bramek w tym roku, to jest nagorda najlepszy napastnik a nie najlepszy napastnik w drużynie, która wygrała najwiecej...

7

A później pisze "La Cabaret" i co się dziwi jak sam głosuje na swoich kolegów, co w tym roku grali przecietnie, albo jak Neuer wiecej nie grał jak grał..

14

Benzema 9, Kane 14 xDDDD
Co to za Janusze głosują, to ja nie mam pojęcia...

0

Iniesta gdy ma dzień, to jest bezkonkurencyjny, ale ostatnio bardzo rzadko mu się to zdarza. Kocham go jak brata, ale kompletnie nie zasłużył, bo w tym sezonie to wiecej nie grał jak grał.

2

Zaraz Iwański będzie:

"To oczywsite, że Ronaldo wygrał, w tym sezonie był zdecydowanie najlepszym piłkarzem na swiecie."

2

Nie no Ter Stejgen będzie.

2

Z tego co wiem, to niektórzy piłkarze polecieli na gale, więc nie będzie ich.
Edit. Zależy o kogo Ci chodzi.

0

Sorry, zrozumiałem tak jakbyś pisał, że dziś nie ma gali ;)

10

Dziś nie jest Zlota Pilka, tylko te "The Best", które organizuję Fifa i jest gala.

A France Football daję złotą piłkę i tu jest bez gali.

0

2 miesiące minęły a on nie zagrał żadnego meczu a pewnie niezły hajs zarobił, to samo Vermaelen.
Dramat.

0

Epika, liryka, obrona Liverpoolu..

0

Suarez też kompletnie nie pasuje do tej taktyki + jego forma = D R A M A T

0

W Realu ten Hakimi wchodzi i gra dobrze i nie odstaje. Nie wiem czemu Palencia szansy nie dostaje, mam nadzieję ze dostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?