8

Przecież to w Hiszpanii są ogórki a takie Stoke podobno by urywalo punkty wszystkimw La Liga...

0

Nie mówię tylko o tym meczu, w tamtym roku grał w środku pola i jest srodkowym pomocnikiem, o to mi chodzi.

0

Zagral tak jakby zagral Denis, Deulofeu czy inny Rafinha. Nic specjalnego niz zrobił, walki mu odmówić nie można, ale ludzie chemy być najlepszym klubem na świecie, to raczej od gracza za 35mln + oczekujemy czegoś więcej, na siłę chcemy wierzyć, że on jeszcze będzie królem środka pola, ale niestety to jest ciągle za mało co on pokazuję, nie ma tego efetu WOW dla którego się ściąga piłkarza do takiego klubu. Gra na średnim poziomie i nic więcej.

5

Tragedii nie ma, nie da się wygrywać wszystkiego a w II Połowie było dużo pozytywów, jedziemy dalej.

0

A Gomes gra.

0

Gomes i drybling, to jest żart xD

1

A Valverde po wojaku.

0

Iniesta???

7

Najgorsze jest to, ze zaczęliśmy grać na wrzutki, gdzie stoi 6-7 zawodników Atletico a pomiędzy nimi Messi...

0

przecież walczy, ma dwie nogi i biega, co Ty od niego chcesz? (zaraz takie będą argumenty)

0

jeśli cała drużyna ma najwyżej 1, a Gomes który nie wchodzi w drybling ma 4 straty, to chyba jednak dużo, czyż nie?

1

Gdzie 24?

4

Andre Gomes:
29 podań (97%)
0 dryblingow
0 kluczowych podan
4! Straty

Faktycznie nie gra tak źle, jak my kochamy przeciętność, nie wiem czemu się dziwimy, ze gramy slabo jak my kochamy taką przeciętność, bo przeciez walczy.

0

Brakuje Ciebie....

0

Pochwalić można Gomesa za to, ze walczy, ale czy tego oczekujemy po graczu ofensywnym? W ofensywie zero, a duzo z przodu mamy zawodników co nic nie dają. Taki Dembele by się przydal

3

Boże Suarez, jakby kłoda drewna się kiwala..

0

Alba jak on irytuje tymi swoim gestami, nawet po lekkim kontrakcie

3

Bo tylko Ćwiąkała tam jest normalny, reszta to kibice bialych.

0

Pewnie dlatego, że Messi gra?

1

No super, ale on żadnego argumentu nie daje aby nie grac a nie gra. Spójrz na jego minuty, to jest dramat jak narazie.

1

Współczuję Denisowi, grać swiwtnie, pokazywać się z najlepszej strony ze wszystkich pomocników i nie grać praktycznie nic , nie rozumiem tego, że nie gral za Lucho i nie gra teraz aż tak tregiczny na treningach chyba nie jest, bo w meczu zawsze wypada dobrze a czasmai bardzo dobrze.

1

Immobile to kazak w Lazio jest, we Włoszech on się czuje jak ryba w wodzie.

2

A z Levante czy z Betisem wierzyles? Takie gadanie po meczu...

12

Mam nadzieję, ze Own Goal zdąży na wieczorny mecz.

0

Jak to jest, ze oni z lepszymi to grają dobrze a z ogorami się męczą?

0

Przecież to nie jest Miroslawski, tylko Kapica i Święcicki

0

Mateusz Święcicki i Filip Kapica

8

Czemu schodzi na psy? Jego wina, że ma taką chorobę?

0

Martial jest kozakiem, brak regularnych występów zatrzymało jego rozwój, ale jak mówisz on nadal jest bardzo młody, jak będzie do wyciągnięcia to nawet nie ma się co zastanawiać.

0

Typowe, jakbyś miał wymienne, to by się trafił jakiś Sule czy inny Nani...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?