D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, juz od tygodnia.
12
Złota Piłka rozstrzygnęła się gdy Ronaldo podniósł drugi raz z rzędu Puchar LM.
Niestety tak dziala głosowanie obecnie...
1
Napisałeś: "Notuje sporo asyst", jak jedna asysta to sporo, to ja jestem Leo Messi.
4
Ta ocena Gomesa :D
Może to obrońca jest? Jak tylko wslizg potrafi robic?
0
Nawet go nie dotknął...
0
Ramos to jednak pajac...
5
A tego co kamera nie pokaże, to ciągle klaszcze.
13
Nie no jednak zasługuje na Złota piłkę, coś niesamowitego jak on to strzelił.
1
Życzę im szóstki z całego serca!
0
Co za piękny wieczór :D
1
Ronaldo walczy o kolejne czyste konto, nawet strzały blokuje xD
0
Oczywiście, ale takie bramki mnie cieszą najbardziej :D
5
Gol ze spalonego i z dupy, skąd ja to znam? :D
0
A ten co kiwa głową? xD
Niech coś zrobi sam a nie ceka na sępa...
17
Po wojaku xDDD.
0
Weźmie piłkę, przejdzie pół boisk i skończy się nam smieszkowanie...
8
Nic tak nie cieszy jak bramka ze spalonego dla przeciwników Realu xD
1
Karma wraca xDDDD.
0
Ale go wyczyścil :)
84
Magiera:
"Wczoraj widziałem Ronaldo na treningu, był wściekły, strzelał na pustą bramkę po to aby się przełamać."
xDDD
0
Messi, wzzystko co dobre było od niego.
1
W sumie, to ten mecz nie różnił się od naszych meczy w tym sezonie, po prostu tu zabrakło szczęścia, nadal nasza gra wygląda przewidywalnie.
0
Ile w tym finezji było, klasa!
0
Akcja życia przed chwilą :D
1
xDDD.
17
Znowu ten Roberto w pomocy ile można, wystawilby go na PO...
1
Kojene czyste konto, Pan Pilkarzb najlepszy bez dyskusji
4
Nie miałem pomyslu na kariere w FM, to już mam.
Brawo Girona, nasi przyjaciele! I te skandowanie nazwiska Messiego :)
0
Maffeo to kawał Prawego obrońcy będzie, w defensywie praktycznie nie do przejścia.
0
Mistrz nurkowania xD.