0

Tak, juz od tygodnia.

12

Złota Piłka rozstrzygnęła się gdy Ronaldo podniósł drugi raz z rzędu Puchar LM.

Niestety tak dziala głosowanie obecnie...

1

Napisałeś: "Notuje sporo asyst", jak jedna asysta to sporo, to ja jestem Leo Messi.

4

Ta ocena Gomesa :D
Może to obrońca jest? Jak tylko wslizg potrafi robic?

0

Nawet go nie dotknął...

0

Ramos to jednak pajac...

5

A tego co kamera nie pokaże, to ciągle klaszcze.

13

Nie no jednak zasługuje na Złota piłkę, coś niesamowitego jak on to strzelił.

1

Życzę im szóstki z całego serca!

0

Co za piękny wieczór :D

1

Ronaldo walczy o kolejne czyste konto, nawet strzały blokuje xD

0

Oczywiście, ale takie bramki mnie cieszą najbardziej :D

5

Gol ze spalonego i z dupy, skąd ja to znam? :D

0

A ten co kiwa głową? xD
Niech coś zrobi sam a nie ceka na sępa...

17

Po wojaku xDDD.

0

Weźmie piłkę, przejdzie pół boisk i skończy się nam smieszkowanie...

8

Nic tak nie cieszy jak bramka ze spalonego dla przeciwników Realu xD

1

Karma wraca xDDDD.

0

Ale go wyczyścil :)

84

Magiera:
"Wczoraj widziałem Ronaldo na treningu, był wściekły, strzelał na pustą bramkę po to aby się przełamać."

xDDD

0

Messi, wzzystko co dobre było od niego.

1

W sumie, to ten mecz nie różnił się od naszych meczy w tym sezonie, po prostu tu zabrakło szczęścia, nadal nasza gra wygląda przewidywalnie.

0

Ile w tym finezji było, klasa!

0

Akcja życia przed chwilą :D

1

xDDD.

17

Znowu ten Roberto w pomocy ile można, wystawilby go na PO...

1

Kojene czyste konto, Pan Pilkarzb najlepszy bez dyskusji

4

Nie miałem pomyslu na kariere w FM, to już mam.

Brawo Girona, nasi przyjaciele! I te skandowanie nazwiska Messiego :)

0

Maffeo to kawał Prawego obrońcy będzie, w defensywie praktycznie nie do przejścia.

0

Mistrz nurkowania xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?