1

Kolejny mecz z typu: Messi ratuj!

0

Przyjdzie Goretzka i nie będzie już groteska.

0

Zaczyna się, obramowanie bramki po raz 63635722 w tym sezonie...

5

Guardioli tylko Messiego brakuje, aby ta świetna maszyna zamieniła się w potwora.

1

Guardiola jest geniuszem trenerskim i naprawde trzeba być ograniczonym żeby w ogóle to zaprzeczać i przypisywać wszystko szczęściu do piłkarzy.

4

Teraz jest:
"Z takimi transferami to i ja bym wszystko wygral..."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak dobrze, ze 1X mam na kuponie, chociaz znając moje szczęście, to zaraz się zrobi 1:2...

7

Jak ja kocham takie komentarze po jednym meczu, gdzie Inter nawet nie próbuje atakować.

1

Kabina komentatorska cała biala...

31

Moze Sevilla Challenge robi, ostatnio z 3:0 na 3:3 i z 2:0 na 2:3, to teraz chcą z 5:0 na 5:6?

2

Niech oni zabiorą tego Babiarza, nie da się go słuchać..

0

Ale dziś Sevilla strasznie nieszczęśliwa w obronie, wszytskie bramki przez wylewy.

0

xDDDDDD.

0

Nacho.

12

Jaki wylew xD.

5

Mozna wyłączyć xD.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

+ Iniesta większość meczów gra do 60 minuty.

1

przecież ja nic mu nie umniejszam, strzelcem jest świetnym, ale tak po prostu rozbawiła mnie jego kompilacja bramek.

50

i ta kompilacja bramek Ronaldo; karny, pustak, rykoszet, karny, pustak... xD

0

Lewy nie kosztował 180mln i dlatego. Żenada straszna, Mbappe kozak jak na swój wiek, ale wyszła mu połowa drugiego sezonu.

Lewy najwięcej bramek z Messim w tym roku, nie wiem co musiałby zrobić by być wyżej,to są jaja....

0

Z tego co mi się zdaję to nie ma gali, tylko przyjadą do niego(Ronaldo) i dadzą mu Balona. Przynajmniej w tamtym roku tak było.

8

Mathieu:
Zarzad Barcelony traktował mnie źle, więc jak strzele bramkę, będę ją celebrował.

Wczoraj strzelił i się nie cieszył :D

1

Gomes, ta technika ;D

2

jaka przemiana Paco, z Lisa pola karnego, zrobił się piłkarz, który pracuję na całej długości boiska i pokazuję niesamowitą waleczność. Mocno szanuję.

0

Vidal wcielił się w rolę Deulofeu...

0

Nie ma szans, wystarczy posłuchać dziennikarzy, oni mówią że Leo byl najlepszy, ale to Ronaldo zdobyl trofea. Niestety trzeba się z tym pogodzić, bo CR7 odbierze 5 Balona.

11

Smutne jest to, że w tamtym roku grali dokladnie tak samo, tylko wtedy mieli więcej szczęścia i zawsze jakiś Ramos w 90+ był, teraz całe szczęście się odwróciło a "Najlepszy" piłkarz świata pustaków nie dostaje.

0

To wiemy kogo wina jak Real strzeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?