D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny mecz z typu: Messi ratuj!
0
Przyjdzie Goretzka i nie będzie już groteska.
0
Zaczyna się, obramowanie bramki po raz 63635722 w tym sezonie...
5
Guardioli tylko Messiego brakuje, aby ta świetna maszyna zamieniła się w potwora.
1
Guardiola jest geniuszem trenerskim i naprawde trzeba być ograniczonym żeby w ogóle to zaprzeczać i przypisywać wszystko szczęściu do piłkarzy.
4
Teraz jest:
"Z takimi transferami to i ja bym wszystko wygral..."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak dobrze, ze 1X mam na kuponie, chociaz znając moje szczęście, to zaraz się zrobi 1:2...
7
Jak ja kocham takie komentarze po jednym meczu, gdzie Inter nawet nie próbuje atakować.
1
Kabina komentatorska cała biala...
31
Moze Sevilla Challenge robi, ostatnio z 3:0 na 3:3 i z 2:0 na 2:3, to teraz chcą z 5:0 na 5:6?
2
Niech oni zabiorą tego Babiarza, nie da się go słuchać..
0
Ale dziś Sevilla strasznie nieszczęśliwa w obronie, wszytskie bramki przez wylewy.
0
xDDDDDD.
0
Nacho.
12
Jaki wylew xD.
5
Mozna wyłączyć xD.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
+ Iniesta większość meczów gra do 60 minuty.
1
przecież ja nic mu nie umniejszam, strzelcem jest świetnym, ale tak po prostu rozbawiła mnie jego kompilacja bramek.
50
i ta kompilacja bramek Ronaldo; karny, pustak, rykoszet, karny, pustak... xD
0
Lewy nie kosztował 180mln i dlatego. Żenada straszna, Mbappe kozak jak na swój wiek, ale wyszła mu połowa drugiego sezonu.
Lewy najwięcej bramek z Messim w tym roku, nie wiem co musiałby zrobić by być wyżej,to są jaja....
0
Z tego co mi się zdaję to nie ma gali, tylko przyjadą do niego(Ronaldo) i dadzą mu Balona. Przynajmniej w tamtym roku tak było.
8
Mathieu:
Zarzad Barcelony traktował mnie źle, więc jak strzele bramkę, będę ją celebrował.
Wczoraj strzelił i się nie cieszył :D
1
Gomes, ta technika ;D
2
jaka przemiana Paco, z Lisa pola karnego, zrobił się piłkarz, który pracuję na całej długości boiska i pokazuję niesamowitą waleczność. Mocno szanuję.
0
Vidal wcielił się w rolę Deulofeu...
0
Nie ma szans, wystarczy posłuchać dziennikarzy, oni mówią że Leo byl najlepszy, ale to Ronaldo zdobyl trofea. Niestety trzeba się z tym pogodzić, bo CR7 odbierze 5 Balona.
11
Smutne jest to, że w tamtym roku grali dokladnie tak samo, tylko wtedy mieli więcej szczęścia i zawsze jakiś Ramos w 90+ był, teraz całe szczęście się odwróciło a "Najlepszy" piłkarz świata pustaków nie dostaje.
0
To wiemy kogo wina jak Real strzeli.