D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba, ze zamierzają się kogoś pozbyć za gruba kase. Teoretycznie kasa za Neymara jeszcze jest, czyli Coutinho za to mozemy kupić a sprzedaż Gomesa, Turana, Deulofeu, Vidala, Rafinhii pewnie w tej sytuacji Alcacera, bo jak przyjdzie Griezmann to miejsca dla niego juz całkiem nie będzie, może dac nam kwotę blisko 100mln.
10
Real - PSG, szkoda że nie mogą odpaść 2 drużyny na raz, chciałbym aby Neymarowi utarli nosa i te jego PSG odpadło już w 1/8 finalu, ale z drugiej strony nienawiść do Realu jest większa niż do PSG. Dwumecz typu: kto przejedzie to i tak będę niezadowolony, chociaz z przejścia PSG troche mniej.
2
Jak mial latwe to tak gadalismy, co mieliśmy pisać jak trafiali na Apoel, ze trudny przeciwnik?
2
przynajmniej Real ma też trudno
1
o kurczaki xDDDDDD
0
jak? oni tez z 1
3
Paulinho najlepiej się czuje gdy ma przestrzeń do gry. W takim tłoku jak dziś jego atuty są mało przydatne.
47
Gra jest slaba, ale do pracy Valverde raczej nie powinno być zastrzeżeń, biorąc pod uwagę to, że gramy identycznym skladem co rok temu, który był odpowiedzialny za słabe wyniki i tym samym mało kreatywnym środkiem pola. Jedyną nowością jest Paulinho, który niejako zastępuje Neymara, więc skład jest jeszcze słabszy niż w tamtym roku a mny nadal bez porazki.
Mam nadzieję, że w zime przyjdzie ten Coutinho, Dembele wyzdrowieje i zacznie czarowac swoją grą. Potrzeba nam odrobinę magii w grze, sam Messi w ofensywie to stanowczo za mało.
4
Nic lepszego dziś nie przeczytam, wszystko w punkt i pięknie napisane ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Messi vs Villarreal
7 udanych dryblingow
3 kluczowe podania
1 stworzona 100% sytuacja
1 bramka
Tylko Messi potrafi grać "słabo" i wykręcać takie liczby.
Nieważne ile ma ZP, indywidualnie to najlepszy piłkarz na świecie, nie było i nie będzie za mojego życia lepszego
1
Czy to naprawde Barcelona?! Ale klepali, brawo!
0
Nie wierze co tu się dzieję...
0
A idź pan w p...
0
O co oni mają pretensje?!
0
Co on dośrodkował?! xDDD
1
Czym? Że jako jedyny próbuje rozerwać obronę rywalu?
0
Będzie śmiesznie jak uratuje :D
0
-Andre!
-Gomes!
1
Niech oni wezmą rutinoscorbin, bo strasznie niewyraźni są.
1
Pozytyw taki, ze w ofensywie gorzej się nie da grać.
3
Wincyj drwali do pomocy, wincyj Panie Bartomeu.
1
Paulinho to nie gracz na takie mecze, oni nic kreatywnego nie wymyśli, to nie jest kreator.
4
Zawsze są takie narzekanie, wyniki są, ale stylu nie ma od początku sezonu.
0
Co za padaka w ofensywie, Messi i dalej nic.
0
Z Denisem jest taki problem, ze on potrafi zagrać 2-3 dobre podania na cały mecz a przez resztę kopie się po czole.
2
Rakitic weź Ty juz spie...zejdz z boiska.
2
Luis "Spalony" Suarez
1
Kolejny mecz z typu: Messi ratuj!
0
Przyjdzie Goretzka i nie będzie już groteska.