D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak nic Perez z tyłu siedzi i przesuwa pilotem te słupki i poprzeczkę.
0
xDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Sprawy rodzinne jakieś mial.
1
Niedługo opłatkiem się przełamie ;)
0
Ufff, ktoś tam pisał o zerwaniu więzadeł. I tak niedobrze, ale lepiej niz pol roku.
2
Zszedł jakis no name, a wszedl za niego najlepszy pomocnik a na świecie.
0
Ter Sztejgen, sam o tym mówił, bo jego Matka chyba pochodzi z Holandii czy jakoś tak.
1
Weź nie strasz, to byłoby coś fatalnego
6
Raczej do sędziego bym nie mial pretensji, bo nawet po powtórkach ciężko ocenić, Tebas sknero dawaj ten Goal-line.
4
Że się nie połamał xD
85
-Mam dziwne hobby.
-Opowiedz mi o nim?
-Strzelam w obramowanie bramki.
-Ty chory pojeb*e!
14
I te hejty na Inieste, że nie ma asyst. Ludzie by obejrzeli chociaż jeden mecz a nie patrzyli czy ma asysty. Iniesta w swojej najlepszej dyspozycji to poziom nieosiągalny dla innych.
3
Ile można w aluminium? :D
1
Myślałem, ze nie trafi xD
0
Od takiego cracka trzeba się uczyć!
0
Szkoda mi go ;(
1
Paco :(
0
Alba najlepszy LO w tym sezonie na świecie, w obronie i w ataku perfekcyjny.
23
Rozwalaja mnie ludzie. W poprzednim sezonie: "Guardiola nie jest taki dobry trener, nie przyszedł w końcu na gotowe i brakuje ogórków typu Granada czy Augsburg, to wygrywanie się skończyło."
Teraz bije rekordy bez porażki: "Przyszedł na gotowe, wydał hajs i ludzie się podniecają, każdy by z takimi transferami tak grał."
W podstawowym składzie, ktory rozjechal Tottenham 4-1 wybieglo czterech piłkarzy Guardioli: Ederson, Walker, Sane i Gundogan zostali sprowadzeni przez Pepa.
Tylko Walker i moze Gundogan byli nazwiskami znanymi i prezentujący jakość przez wiecej niz jeden sezon.
Guardiola nie kupił: Messiego, Neymara, Lewandowskiego, Boatenga, Neuea itd.
Kupił piłkarzy, ktorzy pasowali mu do koncepcji a nie mieli wielkiej reputacji w świecie piłki nożnej, takie gadanie, ze wydał hajs. A kto w tych czasach nie wydaje? Co ma grać na wychowankach? A nie czekaj już to zrobil, ale to się przecież pewnie nie liczy, bo miał farta że trafił takie pokolenie... Mourinho wydaje tyle samo pieniędzy i kupil pewnie glosniejsze nazwiska(Pogba, Lukaku) a ich gry na trzeźwo się nie da oglądać, bo jest to laga i może Lukaku coś strzeli.
Śmieszne jest to umiejszanie Guardioli, mimo że przed nim trenerzy City wydawali tyle samo hajsu, mieli głośne nazwiska a grali bezplciowa piłkę.
0
Czerwo z miejsca dla Kane!
0
Przecież wszyscy kupują, nie rozumiem o co tu chodzi. My tez wielki hajs wydajemy i niesiemy z tego korzyści..
19
Polecam strone realmadryt.pl tam na pewno coś znajdziesz ;)
0
Trzon drużyny nadal tworzą zawodnicy co byli za innych trenerów a jednak do takiego poziomu to nawet się nie zbliżyli.
6
Chłop mógłby być w top3 pomocników gdyby nie te kontuzję.
3
Kapitalne jest City, jak oni chodzą do pressingu, Guardiola Ty chory poje...
1
Gundogan!!!
Brawo City!
0
Możesz tylko z czterech urządzen korzystać i jak chcesz to musisz wymienić na któreś z podanych, ale jest takie coś jak limit zmian w jednym miesiąc, można chyba jeden raz podmienic jakieś urządzenie, więc jeśli nie możesz, to jakaś osoba, ktora również z tej aplikacji na twoim koncie korzysta juz to zrobiła i musisz czekać do stycznia.
5
no to niezłe Leicester GenerałXavi xD
18
Niech idzie doić z kasy kogo innego, wielki kibic Barcelony co wybrał Real Madryt.
14
Kompletnie nie rozumiem czemu Jean Michael Seri został już zapomniany i chyba skreślony przez nasz zarząd.
Miał być zawodnikiem jednego sezonu a Seri trzyma poziom nawet może i wyższy niż w tamtym roku a przecież Nicea jako drużyna zaliczyła straszny regres i nie grają już tak dobrze.
Jean Michael Seri(Ligue1):
1 bramka i 2 asysty (857 minut)
89 podań na mecz ze skutecznością 90%
2.4 kluczowych podan
5.5 długich piłek na mecz
1.5 dryblingu na mecz
0.5 odbioru na mecz
Dla porównania Verratti (ta sama liga, podobny styl gry):
0 bramek i 1 asysta (1038 minut)
97 podań na mecz ze skutecznością 90%
1.3 kluczowych podań
5.9 długich piłek na mecz
1.6 dryblingu na mecz
2.2 odbioru na mecz
Praktycznie kopia Verrattiego, Seri zdecydowanie lepszy w posyłaniu kluczowych podań a Verratti w odbiorze.Oglądam go w tym sezonie i mimo, że Nicea gra padake to on tam trzyma poziom.
Dużo widzi, świetnie reguluje tempo gry, takiego pomocnika według mnie brakuje do układanki.
No, ale to tylko moje zdanie, nie każe nikomu się z nim zgadzać, tylko mówię że Seri to jednak nie gracz jednego sezonu i potrafi utrzymać bardzo wysoki poziom. Jeśli ktoś ma jakieś argumenty przeciwko niemu, lepsze niż: "Nie, bo jest za słaby na Barce, kolejny półśrodek", to chętnie wejdę w kulturalną dyskusję.
Ps. Oczywiście zdarzyły mu się słabsze mecz, ale to nie jest Leo Messi, ze zdecyduje o losach meczu, jak drużyna gra slabo to i jego rola spada, ale gdy druzyna trzyma jakiś poziom. to atuty Seriego są mocno widoczne.