5

Te tranafery można zrozumieć, bo praktycznie cała kwota wydana na Dembele i Cou jest z kasy Neymara, który jakby nie odszedl, to prawdopodobnie do takich kosmicznych cen by nie doszło, a tak mamy efekt domina.

0

Z przyjściem Coutinho jego minuty chyba zostaną ograniczone do minimum :D

Oczywiście można było się pomylic, ale jak już pisałem teraz i kiedyś,gościu kompletnie inna charakterystyka inny styl gry, nie pasowal tu.

Nie wiem jaki był na niego plan, ktoś chyba miał ale zapomniał go zrealizować.
I dochodzi 2 sprawa psychiczna, Gomes nie wytrzymuje presji. Gdy nie ma tych najwiekszych z Messim na czele, to trochę coś tam zaczyna grać, no ale nie pozbędziemy się Messiego żeby Gomes mógł 2 razy do przodu podać.

7

No i Coutinho na trybunach cieszący się z bramek nowych kolegów, coś pięknego :D

23

Arda idź juz sobie, bo numer blokujesz Coutinho.

15

Prawda jest taka, że jakby Gomes nie kosztowal 40mln to by nie gral nic, ale że trochę kosztowal to ciągle na siłę chcą z niego coś wyciągnąć, ale efekty zerowe. Alena gorzej by nie gral, bo gorzej się grać nie da. Podawać do najbliższego to on raczej by tez potrafił, 1,5 roku Gomesa i występy dobre mozna policzyć na palcach jedenj ręki, trochę mało... Bo co nam ten Gomes dal? Nic! Kompletnie nic nie wniósł do naszej gry.

I nie zgrywam jakiegoś mądrego, że po transferze to każdy mądry, ale ja i jak wielu użytkowników miało złe przeczucia co do Gomesa, wystarczy spojrzeć pod artykul: "Gomes fichado!", dla mnie on w Valencii byl jednym z wielu, trochę się tam wyróżniał, ale to było 1 na 5 spotkań. Żadnym geniuszem tam nie był. Kompletnie nie rozumialem tego transferu i jak widać nadal nie rozumiem.

3

Suarez zabral go z lotniska i poszli na wojaka. Zobaczymy jak jutro forma Suareza :D

0

Właśnie się zdziwiłem, bo nie wiedzialem jak Stocha żona wygląda i myślałem, że realizator ją pokazuje a pozniej patrzę a to blondynka wychodzi xD

0

Jeśli się zgodzi i będzie kasa na jego transfer, to czemu nie? Im więcej dobrych piłkarzy tym lepiej.

0

Niestety, od transferu Neymara nikt już nie sprzeda tanio. Pieniądz co raz większy, to transfery co raz droższe.

0

Szkoda, ze gościu ulepiony ze szkła Bale i Reusa, bo jego kariera ciągle jest hamowana, mam nadzieję że wróci i pokaże na co go stać, bo liczyłem na niego.

6

On i Delelefele niech sobie idą już w tym okienku. Turan w pierwszej kolejności, ale pasożyt chyba nie chce sam odejść, bo nawet nic nie mówi o tym, ze nie gra.

9

W sumie to nic wielkiego, dobre transfery to przeprowadza ten co wyciąga gracza za grosze a później jest warty grube miliony, my po prostu daliśmy tyle ile chcieli za nich.

0

Na pewno nie w przeciągu 3-4lat, później może jak kontrakt się będzie mu kończył, ale za pół roku nie ma szans.

14

Dawać ten jutrzejszy mecz i tego uśmiechniętgo Coutinho na trybunach Camp Nou, w końcu presja z Dembele zejdzie, nie wszystkie oczy będą zwrócone na niego.
Mamy kozaka i przyszłego kandydata na kozaka. Jak wszystko pójdzie dobrze, może być pięknie!

1

Strzał, kreatywność, kluczowe podania, branie gry na siebie.

0

Trochę tak, ale mam nadzieję że Alena, Cucu, Arnaiz, Abel Ruiz wypełnią lukę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Taki dzień a ja akurat bana miałem...Nie polecam.

Piękny dzień, najpierw Stoch a później Coutinho, już nie mogę się doczekać prezentacji a później meczu z Celta.

Ps do moderacji. Dzięki za skrócenie bana, jesteście najlepsi!

0

Tak masa seriali, sporo filmow(dużo filmów z top100 Filmwebu) i można zrezygnować po miesiącu;)

0

Brawo!!! W końcu jest kamera!

0

No to nieźle a jak gra Ahmed Al-Ahmed?

12

To z wczoraj informacja, nie czepiam się, ale już tu byla, bo jak mogła nie być? Skoro każdy tu wstawia info o Coutinho na wyścigi ;)

3

Niech nacisną na klawiaturze F1 a nie jakaś kamera F10...

10

Co za rakowy ten realizator...

0

Uwielbiam skocznie w Innsbrucku, jedna z najprzyjemniejszych skoczni dla mnie do oglądania.

14

A nie w Pucharze Gampera?

0

No i co nam oni dali? Wszystkie trofea w Madrycie.

Ter Stegen i Umtiti, Cillessen nam wyszli. Semedo, narazie nic wielkiego nie daje(nie mówię, ze nie bedzie grał dobrze, ale obecnie na mecz z rywalem typu Real strach go wystawic, Gomes? Szkoda gadać, Turan? Pół roku pogral a później zjazd w dół. Digne? Patrząc za ile go kupiliśmy a za ile oddalismy Grimaldo i ile on teraz jest wart, to nie wyszliśmy na tym za dobrze. Denis? U zadnego trenera nie dostał szansy.
Braidy i inne Roberty biorą taki hajs a 3/10 transferow nam podniosły jakość kadry. No naprawde fachowcy w swojej dziedzinie.

0

Coś ostatnio mało tego szampana piliśmy po ostatnich naszych transferach... Też bym mógł sprowadzać kogoś za cudzą kasę i dostawać jeszcze kosmiczną pensję. Sprowadzilbym Brożka i powiedział:
"Kto nie ryzykuje, szampana nie pije."

0

Morata to jest drewniak xD

0

Alonso to jest dzik!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?