D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niech Stoch skacze z 1 belki, albo najlepiej z progu od razu, dostanie z milion punktów za belkę i będzie i tak pierwszy.
1
2 belki niżej, on dostał za niekorzystny wiatr punkty a Stoch miał odjete.
0
Te ich obliczenia xDD
1
Ten Bayern jest niemożliwy, wszystkich najlepszych sobie biorą z Bundesligi :D
1
Ja tam mam sentyment do FM12, często do niego wracam. Jedna z lepszych wersji.
17
On nawet jakby miał klauzule 5mln, to i tak by nie odszedł. Nasz przyszły kapitan! Uwielbiam go, coś niesamowitego jak się rozwinął.
0
Aha, dzięki kolego ;)
0
Nie w temacie jestem, czemu kibice PSG gwizdali na Neymara? Coś mnie ominęło czy po prostu tacy idio... tam są?
5
Niezły w Chelsea biorą towar, najpierw Carroll teraz Crouch :D
Może następny będzie nasz Grzegorz Rasiak?
7
Harry Potter.
0
Geniusz Busquets jest widoczny wtedy gdy go nie ma.
Różnica w grze jak między niebem a ziemią. Nigdy bym nie wymienił go na żadnego piłkarza.
2
Te wyceny niektóre są śmieszne, taki Gomes ma 22mln a gdzie on do Fekira xDDD
44
Dziś 47 urodziny obchodzi Pep Guardiola, trener który zrobił z Barcelony kosmiczną drużyne, która grała jedna z najpiękniejszych odmian futbolu w historii. Trener wybitny a jednak nadal znajdują się barany, którzy ciągle umniejszaja mu jego zasługi.
Sto lat Pep i wróć kiedyś do nas!
"Wybaczę wam każdy błąd, ale nie wybaczę jeśli nie dacie z siebie wszystkiego dla Barcelony" - Pep Guardiola .
http://e0.365dm.com/13/04/16-9/20/Josep-Guardiola-Barcelona-Champions-League-fi_2934260.jpg?20150424165615
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Człowiek zawsze bronił tego Denis i liczył, że odpali a on będzie jak Brożek, wieczny talent... Bardzo słaby występ, zero pozytywów w jego grze, co kontakt z piłką to strata... Każdy chyba chciał żeby zaczął grac na wyższym poziomie, ale poziom Barcelony, nie jest dla niego.
To samo Vidal, skrzydłowy a wczoraj nie podjął żadnej próby dryblingu, jego statystyki z wczorajszego meczu wyglądają na 0 w każdej znaczącej dla ofensywnego gracza statystyce.
To nie jest poziom Barcelony, FC Barcelony jedynie Espanyolu.
3
Rakitic drybling na poziomie pacholka a co tam pokiwam się przed polem karnym :D
4
Dobrze strzelił, Lopez kapitalnie to wyciągnął.
0
O co te bydło się kłóci?!
3
bo nasz portugalski Xavi by z tego hattricka strzelił :D
1
Jakby sam takich nie psul xD
0
Gomees by strzelił...
1
Vidal to chyba ''skszydłowy'', który gra z "kontuzjom"
0
Legenda głosi, że Aleix Vidal wygrał jakiś pojedynek 1 na 1...
0
Jak z przedszkolakami, Busi to jest kot!
2
ale doskonale robi miejsce Messiemu, kapitalnie odciągajac rywali, bez niego Leo nie byłby taki dobry...
0
Odeszli z canal+ a mieli w umowie, że po odejściu nie będą mogli przez 6 miesięcy prowadzić żadnej działalności ani występować w programach, więc nigdzie ich niema.
41
Ronaldo nawet w takiej 11 jest, klasa! Rzeczywiście jest najlepszy.
5
Bardzo dobrze, miał drobne kontuzje, ale nadal poziom z tamtego sezonu. W statystykach kopia Verratiego. Jako jedyny trzyma poziom w Nicei, która obniżyła loty.
Jest to rozgrywający pełną gębą i poprzedni sezon nie był jednorazowym wybrykem.
4
28Luty?! Chyba Styczeń :)
13
Valverde jest geniuszem, wiedziałem że jest świetnym taktykiem, ale nie spodziewałem się, że aż takim. Za Enrique o Martino nie wspominając, to mieliśmy tylko plan A na mecz, gdy on nie wypalił, to często mecz kończył się nie po naszej myśli. A Ernesto? Kapitalnie reaguje na wydarzenia boiskowe, to nie jest przypadek, ze po raz kolejny gra drużyny potrafi się poprawić po przerwie.
Nasz Treneiro wyciąga wnioski na bieżąco i wciela kolejne plan rezerwowe w mecz.
Naprawdę jestem pod wrażeniem jego umiejętności, kiedyś po takiej połowie jak wczoraj, było pewne że taki mecz umoczymy (np. mecz z Malaga na wyjeździe za Enrique).
Mam nadzieję, że to wszystko się przełoży na trofea, na ten moment jest świetnie i oby tak było na koniec sezonu. :)