D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Korzenie mu się splątały xD
15
Ronaldo xDDDDDDDDDDDDDD
7
El Fujarek już pewnie ciśnienie 300/200 ma...
0
Się podniecamy podaniami Messiego a Ronaldo co piły daje, tylko do niewidzialnych kolegów.
9
Wątpię, ze przez pół roku nauczyl się tylko: "muy bien".
Musiałby mieć IQ 20, żeby przez tyle czasu nauczyć się tylko tyle i marnować czas podczas kontuzji.
I raczej też ma jakiś wymóg, ze musi się nauczyć chociaż podstawowych słów co mu pomogą na treningu i na boisku.
0
Czeka na 14 pewnie.
0
Przecież trenował indywidualnie, nawet piłki nie dotykal, no takiej żenady to nawet Barcelona by nie robiła.
1
Serio wierzyles w to, że oni czekają aż Turan zwolni numer? Przecież od dawna wiadomo, że ma kontuzje.
13
Pewnie świętowali wczoraj wypożyczenie Turana.
12
Spokojnie wróci po 2,5 latach, ogra się i będzie stanowił o sile zespolu. Ma potencjal, rozwinie się.
49
Jak to nie? Sprzedalismy przecież Neymara, którego cena jest rekordem transferowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
A pamiętam jak Atletico wdupiło kasę w Jacksona Martineza a pozniej jeszcze na nim zarobili, bo sprzedali go do Chin...
A my? Naprawde nikt nas tak nie lubi, ze musimy oddawać za darmo, bo nikt od nas nie kupuje?
20
Myślę, ze nie ma się co zastanawiać tylko sprzedać Messiego póki jest coś wart i postawić na mlodszego Gomesa, który ewidentnie przez Leo nie potrafi pokazać na co go stać.
22
*Atletico
2
Aha.
25
A tu jeszcze Coutinho na trybunach, coś pięknego.
0
Wtedy samobójstwo murowane.
3
Ja pierd... Nic tylko wziąć sznur i strzelić sobie w łeb ...
8
bo to jest M A S Z Y N A!
8
Oj będzie dzik, w końcu Messi ma kolegę od zakladania siatek.
Żeby te chwytanie za noge nie oznaczało kontuzji...
22
Ale to będzie dzik z Dembele, chlop 20lat a ma już niesamowite umiejętności w jego wieku to Neymar ogorkami kręcił w Brazylii a po przyjściu do Europy tak kolorowo na początku nie było.
2
Kurna trzeba go kupic, ostatnio przeciez go sprzedalismy :D
4
Dziwne, jak Dembele gral na takim poziomie z Levante to pisali ze bardzo słaby mecz, ale jak Gomes zrobi balans ciała, to bardzo dobry mecz...
6
Pan Leszek chyba po "Leszku" jest :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
I jak oceniamy Gomesa? Dla mnie typowy Andre: "Oddam piłkę do tyłu i niech grają inni."
0 kluczowych podan, 0 prób dryblingu, no nic, najlepsza akcja na koniec, ale Suarez byl na spalonym.
Dembele ostatnio "słabo", ale on chociaż coś szarpał, coś starał się pokazać a tu nic. Ciężki mecz, bo przy Messim czy Albie dziś ciężko błyszczeć, ale podjęcia jakiejś inicjatywy bym oczekiwal od gracza za 40mln...
12
Ronaldo lepiej podaje, te jego no look passy...
6
O kurna, nie myślałem że osoby z upośledzeniem umysłowym mogą studiować. Ile się czlowiek może jeszcze dowiedzieć.
0
No niestety coś zżera im mózg i nie wiedzą co piszą już. Trzeba im wybaczyć i życzyć im zdrowia, bo skutki są już tragiczne. Mózgu brak.
36
Przecież sami chcieli żebyśmy kogoś kupili, bo liga nie będzie miała sensu. Ten El fujarek i Klutas, to niezły przypadki nadające się na oddział psychiatryczny, takich hipoktytow i id... nie widziałem, i to jeszcze prowadzą "poważną stronę" o klubie pilkarskim.
Oni niech lepiej jakiś mecz wygrają, bo dla nich liga nie ma sensu.