D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No kozak, w obronie dobry i niesamowity ciąg na bramke ma.
7
Typowy Bellerin w obronie xD
0
Niech on odchodzi jak najszybciej, do niego nic nie mam, ale strasznie mnie irytuje takie coś jak zawodnik dostaję kasę praktycznie za nic. Zwykły pasożyt przez ostatnie pol roku, nawet nie potrafił diety trzymać...
0
Grimm, Prison Break, Arrow, Sherlock, Narcos.
2
No to jeszcze mu się z tydzień zejdzie.
6
Widzę, że mamy nowego BarcaInfo :D
10
Przedwczoraj: "Barcelona przygotowuje ofertę za Coutinho..."
Wczoraj: "Barcelona przygotowuje ofertę za Coutinho..."
Dziś: "Barcelona przygotowuje ofertę za Coutinho..."
Mam wrażenie, że te informacje codziennie są takie same, tylko cena się zmienia. Oby zdążyli przygotować ofertę do końca okienka.
Dawać tego dzika już, ile mozna czekać!
2
Przeciez Nike zarobi na tym fortunę, sprzedaż koszulek Nike z nazwiskiem Coutinho będzie milionowa, kto ma zarobić na tym jak nie firma, której są te koszulki? Według Ciebie gdzie idzie ta kasa? Do kasy państwowej?
17
Żałosne jest canal+, milion kanałów sportowych a nie mogą puścić 2 meczów ligi angielskiej... Niech Eleven przejmuję te prawa, bo oni to nawet Swansea- West Brom pokażą.
0
Niezłe Deja vu mam, jakby skopiowal plotki z lata. "Barcelona jest optymistycznie nastawioma itd."
Oby tym razem zakończyło się to sukcesem.
40
Niech dadzą nam 20% zniżki:D
0
Aby formę utrzymał do Igrzysk, to może być niesamowita zima dla Polskiego sportu!
14
Typowy jugol.
3
Brawo Stoch!
0
Typowy Hula...
2
Dla mnie to nie ma szans i Nike nie mogło podać takiej informacji, bo nie było żadnego oficjalnego potwierdzenia transferu, przypominam że w lato już ściągali Coutinho ze sklepów w koszulce Liverpoolu a wiadomo jak to się skończyło. A po 2 skąd gościu co prowadzi stronę miałby o tym wiedzieć, chyba że Bartome zadzwonil i powiedzial: "Weźcie tam wstawcie Coutinho u siebie, ze będzie w Barcelonie."
Też chcę tego transferu, ale z tą radością poczekam na oficjalke od Barcelony czy Liverpoolu.
0
Żeby mógł wydawać tyle pieniędzy co Guardiola to też by miał tyle przewagi... A nie czekaj...
1
Bernardo Silva 50 mln - Van Dijk 75mln xD
2
Stano jest w porządku, lubię jego poczucie humoru, często mnie rozwala swoimi komentarzami.
Ps. 100% kibic Barcelony, mieszka nawet w Barcelonie/bądź mieszkał, często jest na meczach.
2
A ja myślę, ze takie 25-30 minut powinien dostać. "Bolec to nie jest żubr żeby go trzymać pod ochroną."
8
Może dlatego, ze trenuje ich nasz człowiek?
A po za tym każdy klub wielki jest zbudowany na pieniądzach i każdy ma jakiegos "sponsora" co daję hajs. Rozumiem żeby to tylko oni kupowali, ale cały świat kupuję. A Guardiola nie kupił Lewandowskich czy innych Ronaldow, tylko młodych obiecujących zawodników i lepi sobie ich na swój sposób.
0
Pożyjemy zobaczmy, ile to było takich wypowiedzi a jak nie wygrają żadnego Pucharu, to Florek może poszaleć w lecie, no ale prawdą jest to że Kane będzie miał cenę z kosmosu.
0
Real dawno transferu wielkiego nie zrobił, ostatnio dużo zarabiali na transferach, ale masz rację Levy będzie chciał niewyobrażalne pieniądze za niego. Myślę ze letnie okienko będzie bardzo ciekawe, bo w końcu cierpliwość do Benzemy musi się skończyć.
0
Nie byłbym taki pewny tego, Tottenham stoi w miejscu, co roku niby mają walczyć o Mistrza a kończy się jak zwykle, dla Kane'a w końcu może to być za mało, bo przecież dla pilkarza najważniejsze jest wygrywanie trofeów, tylko dzięki nim można zapisać się w historii sportu a w Tottenhamie o to cienko jak narazie.
19
Po 1. Guardiola go nie puści
Po 2. Jesli puści to za jakieś kosmiczne pieniądze
Po 3. Jesli będzie kosztowal kosmiczne pieniądze, to wątpię że Real wywali tyle na 30 latka.
Już chyba lepiej na Kane wywalić fortune, ale to na pewno nie zimą.
1
Walker wylew jak w Fifie xDDDD
0
De Bruyne co to jest za kozak'
0
Niech oni zrobią coś z tym rynkiem transferowym, bo to jest patologia, żeby za Van Dijka dawać 75mln, przecież to jest jakaś abstrakcja.
15
Co ten Coutinho wyprawia, kapitalna formę trzyma teraz, na ten moment to top5 piłkarzy na świecie,co mecz to bramka, asysta albo to i to.
Pan Piłkarz się zrobił!
4
"Wszyscy będą się zachwycali Kanem, zupełnie pomijając kontekst, że Leo to nie sęp pola karnego."