0

Niech oni zrobią coś z tym rynkiem transferowym, bo to jest patologia, żeby za Van Dijka dawać 75mln, przecież to jest jakaś abstrakcja.

15

Co ten Coutinho wyprawia, kapitalna formę trzyma teraz, na ten moment to top5 piłkarzy na świecie,co mecz to bramka, asysta albo to i to.
Pan Piłkarz się zrobił!

4

"Wszyscy będą się zachwycali Kanem, zupełnie pomijając kontekst, że Leo to nie sęp pola karnego."

0

miliardy ludzi jest na świecie, myślisz że nikt na to 2 razy nie wpadnie i nie napiszę czegoś podobnego?

0

Ale łyknie tego Bicana z Pele będzie problem, ale co to dla Leo? :)

60

I nawet Gomes się załapał ;)

29

Zubizarreta wywalony za słabe transfery a tak naprawdę to on przewidział, że Umtiti się połamie przed El Clasico i wtedy taki Vermaelen będzie jak znalazł. Zobaczycie jeszcze Douglas wróci po 75 wypożyczeniach i wygra nam Mistrzostwo :)

Wesołych Świąt wam życzę, LaRamblowi bracia i siostry! ;)

44

Nie wiem jak was, ale mnie Gomes strasznie dziś rozsmieszył, wszedl zje*ał 2 setki i udał się do domu, czyli typowy dzień w pracy Gomesa.
Milion szans dostał a na palcach jednej ręki można policzyć przyzwoite występy, dobrze że wszedł dziś przy korzystnym wyniku, bo te 2 "setki" tak nie bolą.

1

Do 20 się jeszcze nie wyrobię.

9

Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze raz obejrzę meczyk o 23 na Eleven.

Tak na spokojnie, wyluzowany po tym wszystkim sprzątaniu i gotowaniu.

20

To jest coś niesamowitego, oni przez większość spotkań narzekają na Ronaldo, a później w Grudniu jest: "Ronaldo zasłużył na Złotą Piłkę, byl najlepszy."

28

Ja to nie mogę się doczekać następnego meczu i prawdopodobnego występu Dembele :)

4

My tu gadu gadu, sezon w 2017r. się skończył a Arda Turan nawet murawy nie powąchał a miliony zarobił.

1

Messi chyba najlepszym strzelcem w 2017r.

Coś niesamowitego, biorąc pod uwagę to, że konkuruje z napastnikami, którzy 3/4 meczu stoją w polu karnym przeciwnika.
Sam już dawno napastnikiem nie jest i częściej go widać na kole środkowym boiska niż pod bramką rywala.

2

Duża tez w tym zasluga Zidane, zajechał Real w I połowie.

8

Granie w butach? A komu to potrzebne.

0

A najlepszy gracz w historii? ;D

0

A później na 5:0 gola Pique :D

1

Messi vs Real w statystykach:
1 bramka
1 asysta
9 kluczowych podań
5 stworzonych 100% okazji
6 udanych dryblingow
Ocena SofaScore: 10

Toile w II połowie Messi stworzył sytuacji, to jest jakiś kosmos. W I polowie miał mało miejsca do gry a w II miał tyle swobody, że niszczył obronę Realu.

1

Ale dopiero od II polowy.

77

Stanowski:
"Messi wyprowadzał kolegów na pozycje strzeleckie z taką łatwością, z jaką normalni ludzie wyprowadzają psy. Nawet Andre Gomes mógł sobie postrzelać w kibiców."
xDDD

0

Gomes to jest mistrz, on nawet w najprostszych sytucjach zrobi coś głupiego.

1

Gomes podsumowuje swoją grę w Barcelonie...

9

Messi vs Real
7 kluczowych podan
4 stworzone 100% okazje
5 udanych dryblingow
1 bramka

Taki "slabszy" mecz Messiego ;)

Ktoś tu pisał, ze Messi nie jest kluczowy w ważnych meczach...

1

Messi Ty geniuszu!

1

Co to za bramkarz jest, na pewno ona nie została zamurowana?
Ter Stegen Ty dziku!

0

Leo jak ja Cię Kocham!

1

Leżę ze śmiechu xDDDDDDD

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Kovacic przy tej bramce jak Iwański xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?