1

Wiem pokora itd. Ale nie wiem co byśmy musieli zrobić aby przegrać Mistrzostwo z Realem. Z Atletico jeszcze możliwe, ale ten gorszy Madryt w tym sezonie nie ma szans, to jest już za dużo punktów pogubionych.

0

A jak gral? Ile to punktów zyskali w 90+, bo Ramos strzelil? Bardzo duzo (Deportivo, Villarreal to pierwsze co mi przychodzi do glowy). Mieli też dobre mecze(Jak final z Juve), ale w tych slabszych szczęście im sprzyjało.

5

Ten sezon pokazuję jak ważne jest szczęście, w tamtym sezonie Real gral identycznie, ale zawsze jakimś fartem wychodzil z opresji. Limit szczęścia wyczerpali i mamy efekty.
Ciekawe kiedy Zidane Out? Jak odpadna z PSG, to chyba się z nim pozegnaja.

22

Paulinho znowu uciekł Ronaldo, oj rywalizacja na całego!

1

Wypowiedz Zidane pewnie "kopiuj" i "wklej", więc pewnie nawet nie musi się pojawić na komferencji, może spokojnie jechać do domu i zaklaskac przed snem.

11

Ronaldo ocena na SofaScore 6.8 najgorsza ze wszystkich ofensywny graczy Realu, ale "może się podobać."

0

Może złe słowo, ale ma to coś w sobie ze się go przyjemnie ogląda a za 5minut moze zrobić cos glupiego.

0

Aspas jest świetny i bywa beznadziejny(Jak przestrzelony karny). Fenomen!

18

Jak ja uwielbiam spędzać z wami tu mecze :D

4

Jechać z tymi leszczami!

29

"Ronaldo może się podobać."

Kwestia gustu, ja tam jednak wolę dziewczyny.

16

Skąd ja to wiedziałem... Aspas ty dzbanie...

1

No na tyle ile gra, to nie taki zły wynik. Suarez grając mecz za meczem miał problemy ze strzelaniem bramek a co dopiero Paco, ktory gra raz na miesiąc

0

Piekna była ta "Marsylianka" przerobiona na przyśpiewke o Dembele. Na Instastory Barcelony jest ta przyspiewka, polecam ;)

0

A nauczyciel może kibic Barcelony to się dołączy.

5

To Ty chyba występów Delefelele nie widziałeś jak to był "bardzo słaby" występ.

1

A jak! Co on sobie myśli, ze w wieku 20 lat mozna tyle piłek tracić? Przecież Neymar w jego wieku to miał 100 dryblingow na mecz i 0 strat.

53

Spróbujcie nie mówić, nie pisać, nie czytać przez parę miesięcy i zobaczcie czy nadal po takiej przerwie będzie wam tak łatwo jak teraz.

Dembele potrzebuję czasu, jest młody, po ciężkiej kontuzji nie od razu wejdzie na najwyższy poziom. Ja wierzę, że oglądamy przyszlego zdobywce Zlotej Piłki.

7

Jak Gomes będzie dalej tak szalał, to Coutinho się z ławki nie podniesie.

25

To Gomes czy juz Neymar?!

3

Szkoda, ze Zidane nie ma, by im tam pokazał jak się klaszcze.

0

No tak w tamtym roku odbiło mu się przypadkiem ponad 20 asyst i 100+ kluczowych podań...

1

Ter Stegen!

0

No, juz dali mu nagrode najgorszy strzal spotkania. Chociaż to Suarez z 5m w kosmos wywalił piłkę.

14

Widać straszny brak zgrania i zaufania do Dembele, kontuzja przytrafila mu się w najgorszym momencie, ale chłopak potencjał ma niesamowity i sobie poradzi.

1

Messi :o.

5

Roberto jak ja go uwielbiam, najlepszy wychowanek, który się wybił po erze Guardioli l. Niesamowity chlopak i strasznie skromny.

9

Suarez chyba z Coutinho wczoraj popili.

1

Co strzal xDDDDD.

1

Slupek xDDDDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?