1

Ale bramka Antka, o żeś karwa :o

0

Roberto jest 53.
I nie jest najlepszym z obrońców, Masuaku na pozycji numer 8 że średnią 3.3

0

Szansa jest, ale jakoś bym się na to nie nastawial.

4

Obok Messiego i Suareza nasz najlepszy zawodnik. Kapitalne interwencję, wszystkie opóźnione o 10sekund.

0

Nic nie poradzisz, typowy FM xD

20

To się chyba nie doczeka xD

22

Statystycznie Andre Gomes był najgorszym piłkarzem Barcelony.
ocena na Sofascore.com to: 6.0
Druga najsłabsza ocena to 6.7
Co do występu, to grał przyzwoicie, walczył i biegał, ale to wciąż za mało jak na taki klub. Gra lepiej niż w tamtym roku, ale progres jest minimalny. Gdyby taki mecz zagrał Ronaldo, to byśmy plakali ze śmiechu i pisali jaki on słaby, każdy bardziej życzeniowo chce wierzyć, że Andre gra lepiej.

A co do tych statystyk to Andre Gomes vs Betis.
33 podania że skutecznością (89%)
2 długie piłki
0 kluczowych podań
0 prób dryblingu
4 straty, trochę dużo jak na zawodnika co nie podejmował się dryblingu.
4 faule
0 odbiorów

W statystykach nadal 0 konkretów, wizualnie może gra troche lepiej, ale w statystykach nadal jest beznadziejny.

15

Pfff, Ronaldo miał 11... Przez pół sezonu.

0

Ciekawe czy już wyciągnęli graczy Betisu z murawy.

8

Zwłaszcza na II połowę xD

22

Zakończenie kariery przez Messiego, to będzie wielki cios w serce dla mnie i długo będę się po nim zbierał.
Oby ten moment przyszedł jak najpóźniej, bo tak prawda Barca przed Leo istniała, ale nikt nigdy nie dawał tyle radości przez tak długi okres czasu.

39

I porównajcie teraz 2 bramki Ronaldo dziś do 2 bramek Messiego i ogólnej gry, przecież to jest kosmiczna różnica i niewiem jak można ich porównywać...

6

Szacunek dla kibiców Betisu

0

Co to jest za piłkarz :o

3

Ronaldo i tak "leprzy"

1

Jednak będzie magia, wszedł geniusz.

1

Jaki to jest G E N I U S Z

5

Gomes zszedł, magii już dziś nie będzie, można się rozejsc.

1

No bez jaj, jeszcze Umtiti!?

13

Ta lekkość Gomesa, coś pięknego. On nie biega, on unosi się na boisku.

0

I tak długo pogral.

0

Kontuzja Vermy?! :o

0

Gomes dziś jakiś agresywny

15

Roberto jest genialny, jak ja uwielbiam tego gościa

20

To jest Gomes czy już Ronaldinho?

0

Trafił go gałęzią...

3

Czemu był herb Realu? xD

1

xDD
CO on telefon wyjął i zdjęcie sobie robil?

0

Goni Paulinho...

0

Babiarz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?