D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo. On jest tak genialny, że poradzi sobie na każdej pozycji.
1
Dla mnie słuszne.
2
Valencia więcej klarownych okazji, 2 karne zasłużone, ale brak karnego dla Valencii było błędem arbitra.
24
"Cristiano Ronaldo prowadzi z Valencia 2:0" xDDD
1
Nam się postawiła, bo sędzia grał z nimi.
1
Ma dosyć tej patologii w La Lidze...
0
A tu nie ma? Śmiech na sali...
1
Jaki on jest żałosny...
1
I dogonil Paulinho. Najlepszy w Historii!
1
Montoya ale z Ciebie dzban...
1
Ahhh nie wpadło, ale nie przejmuj się jesteś najpiękniejszy.
0
Kondogbia co porobił, szkoda że nie wpadło...
0
Anaitz Arbilla z Eibaru.
0
Wrzuta, wrzuta, karny i klepanie pod polem karnym.
54
Karny już był, teraz na pustaka, później rykoszet i Złota Piłka!
5
Pewnie Socjopata xD
19
Ale to jest piłkarz! Coś niesamowitego, kosmita!
0
Maszyna upadła po raz drugi, tym razem skutecznie...
1
Trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy będzie jak Roberto.
Przykłady pierwsze z brzegu: Cuenca, Jeffrey, Tello
1
Valencia wygra z Realem.
3
"Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem." -
Współczuję, ale ja tam bym odpuścił, na początku będzie ciężko, ale z czasem zapomnisz. Nic na siłę, co z tego że napiszesz list miłosny, jak ona ma Cię w ... Nic to nie da.
1
Ronaldo, Ramos, Casemiro i Benzema.
3
Ale to gracz Realu, więc trzeba umniejszyć mu jego umiejętnośc i nazwać go "tylko" holownikem...
0
Pochettino.
2
Pisałem to wczoraj nie ma co ich porównywać, porównaj sobie Coutinho w wieku Dembele a nie tego starszego i ukształtowanego. Brazylijczyk w jego wieku był "przeciętnym" piłkarzem i nie miał startu nawet do Dembele.
46
Bardzo miło z ich strony, że pamiętają o tej dacie.
Mistrz i uczeń :)
https://zapodaj.net/82776343ff505.jpg.html
1
Wypróbuj lepszą przeglądarkę niż Internet Explorer :)
77
Widzę dużo porównań debiutu Coutinho do debiutu Dembele. Owszem Ousmane nie zrobił takiego wrażenia, ale zapominamy o rzeczy najważniejszej, Coutinho to ukształtowany piłkarz aDembele to jeszcze "dzieciak". I nie ma co ich porównywać.
Coutinho w jego wieku był "przeciętnym" piłkarzem. Nie robił takiego wrażenie i nie wykręcal takich liczb jak Francuz.
Ja wierzę w Dembele, bo to będzie nasza przyszłość, ma sporo pecha przez te kontuzje, ale da rade, bo ma potencjał i to nie mały.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Taki tam zwykły dzień w pracy.