D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wiem gdzie Ty widzisz miejsce, ja widzę 3 linie Valencii, które są strasznie blisko siebie, jedynie na skrzydłach nam miejsca zostawiają.
8
Ciekawe jak strzelać z dystansu, jak tam nie ma miejsca na strzał, parę razy Messi czy Iniesta próbowali, to ich blokowali.
0
Rakitic dziś świetny w odbiorze, kapitalnie się ustawia.
0
Coquelin i Vietto jeszcze nie odblokowani.
0
Spokojnie to pierwszy dzień z oceną trzeba się wstrzymać, początki zawsze są trudne. Wszystko co nowe zawsze jest złe (czytaj Eleven) a z czasem się do nich przekonałem, no oczywiście jak Mirosławski nie komentuje meczów Barcy.
9
Nadal Ronaldo, ale Neymar bardzo się stara.
7
Jakby mógł wydawać kasę jak Guardiola, to byłby teraz wyżej od City... A nie czekaj on też wywalił kupę siana...
0
Ok;) Myślałem, że tylko ja go tak skojarzylem i szukałem głębiej, ale jak widać najprostrsza odpowiedź jest najlepsza.
1
Ja myślałem, że o to, że na jednym zdjęciu jest dr. Marian Urbański a na drugim dr. Hubert Sieradzki
16
Dla mnie on jest podobny do:
http://pobierak.jeja.pl/images/8/a/d/268555_nie-ruszaj-sie-grazyna.jpg
10
Dopiąć można go nawet po okienku i tak nie przyjdzie w tym, więc zero ciśnienia.
1
Lukaku standarowe liczby z topem tabeli: 0 bramek + 0 asyst
7
KdB się nie zatrzymuje, dziś bramka+asysta, czyli typowy dzień w pracy Belga.
5
Messi Lingard schodzi a wchodzi Fele, co za zmiana legend.
0
Rok 2030:
Barcelona zainteresowana kupnem Davida Alaby.
26
Znając życie to z nami Chelsea zagra mecz życie. Będą mieli obrone nie do przejścia a Bakayoko wyjdzie strzał życia jak Ramiresowi.
0
I City nie kupuje jakiś wielkich nazwisk, bo to kupuje dobrych piłkarzy, ale nie z jakiegoś topu.
1
Bardzo dobry piłkarz, niesłusznie hejtowany. Ma wszystkie cechy świetnego pomocnika.
0
Ten Szachtar by ich ograł, City ich nie mogło zdominować.
12
Alexis z deszczu pod rynne.
2
Mourinho poszedł się spalić ze wstydu.
3
Oni jak kupią jeszcze 50 Napastników, to i tak będą grali defensywnie.
2
Wykończenie lepsze niż Benzema.
0
Obecnie to Rakitic i Iniesta, bo Coutinho jeszcze nawet nie zagrał 5 meczów. A z Rakiticiem grał w pomocy, chyba tylko 20minut, więc o super połączeniu nie ma co mówić.
0
Dom z papieru, Prison Break.
3
Tak, ale z ich sprawnym faksem raczej nie ma szans w ostatnich minutach okienka.
4
Najlepsi piłkarze nie muszą trenować, on jest za dobry na te śmieszne treningi.
Chyba miał jakieś problemy z żołądkiem przed ostatnim meczem, nie wiem jak teraz.
11
I Jeszcze DanielMagical.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie, nie ma na Netflixie. Jakieś 2 miesiące temu były, ale chyba prawa im się skończyły.