3

Nie wiem gdzie Ty widzisz miejsce, ja widzę 3 linie Valencii, które są strasznie blisko siebie, jedynie na skrzydłach nam miejsca zostawiają.

8

Ciekawe jak strzelać z dystansu, jak tam nie ma miejsca na strzał, parę razy Messi czy Iniesta próbowali, to ich blokowali.

0

Rakitic dziś świetny w odbiorze, kapitalnie się ustawia.

0

Coquelin i Vietto jeszcze nie odblokowani.

0

Spokojnie to pierwszy dzień z oceną trzeba się wstrzymać, początki zawsze są trudne. Wszystko co nowe zawsze jest złe (czytaj Eleven) a z czasem się do nich przekonałem, no oczywiście jak Mirosławski nie komentuje meczów Barcy.

9

Nadal Ronaldo, ale Neymar bardzo się stara.

7

Jakby mógł wydawać kasę jak Guardiola, to byłby teraz wyżej od City... A nie czekaj on też wywalił kupę siana...

0

Ok;) Myślałem, że tylko ja go tak skojarzylem i szukałem głębiej, ale jak widać najprostrsza odpowiedź jest najlepsza.

1

Ja myślałem, że o to, że na jednym zdjęciu jest dr. Marian Urbański a na drugim dr. Hubert Sieradzki

16

10

Dopiąć można go nawet po okienku i tak nie przyjdzie w tym, więc zero ciśnienia.

1

Lukaku standarowe liczby z topem tabeli: 0 bramek + 0 asyst

7

KdB się nie zatrzymuje, dziś bramka+asysta, czyli typowy dzień w pracy Belga.

5

Messi Lingard schodzi a wchodzi Fele, co za zmiana legend.

0

Rok 2030:
Barcelona zainteresowana kupnem Davida Alaby.

26

Znając życie to z nami Chelsea zagra mecz życie. Będą mieli obrone nie do przejścia a Bakayoko wyjdzie strzał życia jak Ramiresowi.

0

I City nie kupuje jakiś wielkich nazwisk, bo to kupuje dobrych piłkarzy, ale nie z jakiegoś topu.

1

Bardzo dobry piłkarz, niesłusznie hejtowany. Ma wszystkie cechy świetnego pomocnika.

0

Ten Szachtar by ich ograł, City ich nie mogło zdominować.

12

Alexis z deszczu pod rynne.

2

Mourinho poszedł się spalić ze wstydu.

3

Oni jak kupią jeszcze 50 Napastników, to i tak będą grali defensywnie.

2

Wykończenie lepsze niż Benzema.

0

Obecnie to Rakitic i Iniesta, bo Coutinho jeszcze nawet nie zagrał 5 meczów. A z Rakiticiem grał w pomocy, chyba tylko 20minut, więc o super połączeniu nie ma co mówić.

0

Dom z papieru, Prison Break.

3

Tak, ale z ich sprawnym faksem raczej nie ma szans w ostatnich minutach okienka.

4

Najlepsi piłkarze nie muszą trenować, on jest za dobry na te śmieszne treningi.

Chyba miał jakieś problemy z żołądkiem przed ostatnim meczem, nie wiem jak teraz.

11

I Jeszcze DanielMagical.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie, nie ma na Netflixie. Jakieś 2 miesiące temu były, ale chyba prawa im się skończyły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?