194

Taki hejt na Gomesa, a bramka dzięki niemu, bo jakby nie zszedł, to tej bramki by nie było.

2

Jeszcze tylko 2 okrążenia wokół słońca i trafi na jego głowę.

13

bo Rakitic nie podaje pod własną bramką do piłkarza Valencii i nie dosrodkowuje tak, że piłka przyleciała do mojego domu.

7

Też mnie martwi, że potencjał Gomesa jest niewykorzystywany...

0

Andre Gomes:
Pojedynki 7 wygranych 0 xD

1

Aj Suarez, coś nie moze się wstrzelić.

0

O jest i fanboy Gomesa, bo Andre taki genialny.

12

Nie ta pozycja Gomesa, najlepiej zawsze grał jako prawoławkowy.

2

Dobrze gra, ściąga obrońców, dużo biega, asekuruje Roberto, bez niego już byśmy przegrywali 5:0

1

A w drugą stronę to tak nie poda.

7

Gomes co podał, fart że nie wykorzystali... Uff
Niech mu powiedzą, że gra dla Barcy a nie dla Valencii.

0

Szanujmy się, już lepiej niech do tyłu gra, jak ma tak oddawać za darmo.

5

Wrzutka pierwsza klasa...

0

Andre "Faul" Gomes.

0

Zawał...

4

Jak tak gra 2 najlepszy piłkarz świata, to aż strach pomyśleć co robi ten pierwszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Kapitalnie się ogląda Gomesa, te przyjęcie piłki, jak on to robi. Czy to nie jest już magia? Czy to jest legalne?

1

Dopóki meczu nie przegramy.

0

Jak się ma IQ - 1, to się nie ma co dziwić...

0

Kolejność przypadkowa:
Lewandowski
Suarez
Kane
Cavani
Icardi

0

Raczej bym się tym nie sugerował, jak graliśmy z Espanyolem w Pucharze Króla, to była koszulka Coutinho w relacji a jak wiemy nie zagrał od 1min.

6

Wnioski to będziemy wyciągać jak Leo karierę zakończy, teraz to nie ma sensu, bo twoje wyliczanie nie uwzględniło tego, ile Messi nam meczów w pojedynkę wygrał, tam gdzie nam nie szło a on wziął piłkę i dał wygraną, daleko nie szukając mecz z Alaves. A z rywalami pokroju Herculesa czy Huesci, to powinniśmy wygrywać nawet rezerwami.

0

Proszę :)

0

No z tych 3 to tak, pozytywny świr. Doświadczenie ma, zdolnych siatkarzy mamy, może to poukłada.

34

Janne Ahonen na następnych zawodach Cię pokonam!

5

Bramki z tego sezonu:



3/4 to dostawienie głowy, nogi, karny czy dostanie piłki sam na sam. Nie ujmuje mu umiejętności, bo dla mnie to top3 Napastników. Ale jest to typowy Lis pola karnego, każda piłka w polu karnym jest jego, kapitalnie się zastawia i wychodzi na pozycję.

My tylko piszemy, że takim zawodnikiem w Realu jest Ronaldo, popatrz w jakich strafach się porusza CR, w podobnych do Lewego, a znamy charakter Ronaldo i jego status w klubie, że tak łatwo się nie pogodzi z rolą drugiego strzelca, bo Lewy by go przebił, to raczej pewne.

8

Co w tym żałosnego? Przecież Lewy to taki typ napastnika, kapitalnie się ustawia, potrafi przewidzieć gdzie piłka poleci i ma świetne wykończenie, przecież to nie jest drybler, tylko napastnik co cały mecz praktycznie spędza w polu karnym. Tak samo jak teraz Ronaldo, więc będą się dublowac, kiedys CR był świetnym skrzydłowym, teraz jest sepem pola karnego i dostawia nogę.

11

Będzie śmiesznie, Ronaldo i Lewy będą stali na sępa w polu karnym i kłócić się kto ma dostawić nogę. W tym Benzema jest lepszy, bo zna swoje miejsce i biega wtedy po skrzydle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?