D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
194
Taki hejt na Gomesa, a bramka dzięki niemu, bo jakby nie zszedł, to tej bramki by nie było.
2
Jeszcze tylko 2 okrążenia wokół słońca i trafi na jego głowę.
13
bo Rakitic nie podaje pod własną bramką do piłkarza Valencii i nie dosrodkowuje tak, że piłka przyleciała do mojego domu.
7
Też mnie martwi, że potencjał Gomesa jest niewykorzystywany...
0
Andre Gomes:
Pojedynki 7 wygranych 0 xD
1
Aj Suarez, coś nie moze się wstrzelić.
0
O jest i fanboy Gomesa, bo Andre taki genialny.
12
Nie ta pozycja Gomesa, najlepiej zawsze grał jako prawoławkowy.
2
Dobrze gra, ściąga obrońców, dużo biega, asekuruje Roberto, bez niego już byśmy przegrywali 5:0
1
A w drugą stronę to tak nie poda.
7
Gomes co podał, fart że nie wykorzystali... Uff
Niech mu powiedzą, że gra dla Barcy a nie dla Valencii.
0
Szanujmy się, już lepiej niech do tyłu gra, jak ma tak oddawać za darmo.
5
Wrzutka pierwsza klasa...
0
Andre "Faul" Gomes.
0
Zawał...
4
Jak tak gra 2 najlepszy piłkarz świata, to aż strach pomyśleć co robi ten pierwszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Kapitalnie się ogląda Gomesa, te przyjęcie piłki, jak on to robi. Czy to nie jest już magia? Czy to jest legalne?
1
Dopóki meczu nie przegramy.
0
Jak się ma IQ - 1, to się nie ma co dziwić...
0
Kolejność przypadkowa:
Lewandowski
Suarez
Kane
Cavani
Icardi
0
Raczej bym się tym nie sugerował, jak graliśmy z Espanyolem w Pucharze Króla, to była koszulka Coutinho w relacji a jak wiemy nie zagrał od 1min.
6
Wnioski to będziemy wyciągać jak Leo karierę zakończy, teraz to nie ma sensu, bo twoje wyliczanie nie uwzględniło tego, ile Messi nam meczów w pojedynkę wygrał, tam gdzie nam nie szło a on wziął piłkę i dał wygraną, daleko nie szukając mecz z Alaves. A z rywalami pokroju Herculesa czy Huesci, to powinniśmy wygrywać nawet rezerwami.
0
Proszę :)
0
No z tych 3 to tak, pozytywny świr. Doświadczenie ma, zdolnych siatkarzy mamy, może to poukłada.
34
Janne Ahonen na następnych zawodach Cię pokonam!
5
Bramki z tego sezonu:
3/4 to dostawienie głowy, nogi, karny czy dostanie piłki sam na sam. Nie ujmuje mu umiejętności, bo dla mnie to top3 Napastników. Ale jest to typowy Lis pola karnego, każda piłka w polu karnym jest jego, kapitalnie się zastawia i wychodzi na pozycję.
My tylko piszemy, że takim zawodnikiem w Realu jest Ronaldo, popatrz w jakich strafach się porusza CR, w podobnych do Lewego, a znamy charakter Ronaldo i jego status w klubie, że tak łatwo się nie pogodzi z rolą drugiego strzelca, bo Lewy by go przebił, to raczej pewne.
8
Co w tym żałosnego? Przecież Lewy to taki typ napastnika, kapitalnie się ustawia, potrafi przewidzieć gdzie piłka poleci i ma świetne wykończenie, przecież to nie jest drybler, tylko napastnik co cały mecz praktycznie spędza w polu karnym. Tak samo jak teraz Ronaldo, więc będą się dublowac, kiedys CR był świetnym skrzydłowym, teraz jest sepem pola karnego i dostawia nogę.
11
Będzie śmiesznie, Ronaldo i Lewy będą stali na sępa w polu karnym i kłócić się kto ma dostawić nogę. W tym Benzema jest lepszy, bo zna swoje miejsce i biega wtedy po skrzydle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika